Konkursa "Nekustamā īpašuma aģents 2017" uzvarētāji: īstie cilvēki īstajā vietā

Konkursa «Nekustamā īpašuma aģents 2017» uzvarētāji: Konstantīns Ķiuka, Inga Miglāne-Ābele un Edgars Švecs ir īsti sava aroda patrioti, ir lepni par piederību šai  «cunftei» un ir gatavi celt šī amata prestižu, bet uzvara konkursā «Nekustamā īpašuma aģents 2017» apliecina, ka viņi ir īstie cilvēki  īstajā vietā.

Notikumi

Jau ziņojām, ka 9. martā svinīgā pasākumā tika godināti konkursa "Nekustamā īpašuma aģents 2017" izcilākie nozares profesionāļi. Pēc trim konkursa kārtām un sīvas konkurences apstākļos veiksmīgi paveiktiem sarežģītiem pārbaudījumiem žūrija no 100 konkursantiem par Latvijas 2017. gada labāko nekustamo īpašumu (NĪ) aģentu atzina Konstantīnu Ķiuku no "Royal Estate", 2. vietu ieņēma Inga Miglāne-Ābele no kompānijas "Kivi Real Estate", bet konkursā "bronzu" izcīnīja Edgars Švecs no "ImperioEstate".

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicināja uz ekspresintervijām trīs labākos īpašumu aģentus, lai tie iepazīstinātu ar sevi un padalītos atmiņās par piedalīšanos konkursā.

 

Gatavs jauniem izaicinājumiem

Notikumi

Konstantīns Ķiuka, "Royal Estate" vadītājs un galvenais nekustamo īpašumu speciālists, nāk no būvinženieru ģimenes, un no mazotnes ir bijis pietuvināts būvniecības nozarei (starp citu, pirmo kabatas naudu arī pelnīja šajā nozarē). Pēc Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas beigšanas 2006. gadā uzsāka studijas Banku augstskolā. Studiju laikā Konstantīns meklēja darbu bankās, taču tēvs piedāvāja darbu celtniecībā ar piecreiz lielāku atalgojumu (tas bija celtniecības buma laikā), un Konstantīns "atgriezies pie saknēm".

Būvniecībā viņš nostrādāda gadu, bet tad saprata, ka tas nav viņa sirdsdarbs un kardināli mainīja dzīvi. "Strādāju lielveikalos par preču prezentētāju, biju biļešu kontrolieris lielos pasākumos, redaktors un tulks izklaides interneta portālā, pat mēnesi Dienvidkorejā filmējos kara filmā, tēlojot karavīru cīņās ar japāņiem. Mans sešgadīgais dēls, skatoties fotogrāfijas no filmēšanas, kas bija ļoti autentiskas kara laukam, ilgu laiku bija pārliecināts, ka tētis ir bijis karavīrs un piedalījies karā," smejot saka konkursa uzvarētājs.

Atgriežoties Latvijā, Konstantīns sava dzīvokļa namīpašniecei izlīdzēja ar dzīvokļa iznomāšanu un tad saprata, ka šis darbs viņam padodas, patīk, un, ka tas var sniegt labumu citiem. Konstantīns iestājās darbā nelielā NĪ uzņēmumā, kur apguva aroda pamatus, pēc tam gadu sadarbojās ar "Imperio Estate" dzīvokļu platību segmentā. "Tai laikā daudz nopelnīto līdzekļu ieguldīju savā izglītībā, šķiet, ka esmu bijis arī LANĪDA kursu biežākais apmeklētājs. Tur mani pamanīja "Kivi" vadītājs un uzaicināja strādāt pie viņiem ar komercplatībām," saka Konstantīns, piebilstot, ka augsti novērtē gan "Kivi", gan "Imperio Estate" uzņēmumu līmeni, pieredzi un zināšanas, ko tajos guva. Kopumā savu sešu gadu pieredzes laikā par nekustamo īpašumu aģentu Konstantīns novadīja vairāk nekā 200 darījumu ar kopējo platību virs 12 tūkst. m².

Jau četrus gadus Konstantīns ir sava NĪ uzņēmuma "Royal Estate” vadītājs, taču pēc konkursa viņš ir saņēmis piedāvājumus no vairākiem lielākiem uzņēmumiem pievienoties tiem kādā vadošā amatā. "Tāpēc pašlaik esmu savas turpmākās attīstības dilemmas priekšā: vai turpināt veidot un attīstīt savu uzņēmumu, vai doties strādāt citā uzņēmumā ar lielākiem izaicinājumiem un iespējām."

Jau janvārī, kad LANĪDA intervēja Konstantīnu par iespaidiem, kādus viņš guva pērn, piedaloties konkursā un iegūstot 3.vietu, viņš teica: "Labprāt šo titulu šogad nomainīšu uz uzrakstu "Gada aģents 2017 - 1. vietas ieguvējs!" Un tas viņam patiešām izdevās! "Šogad konkursā piedalījos jau ar zināmu pieredzes bagāžu no iepriekšējā gada, un biju sapratis, ka ir cītīgāk tam jāsagatavojas. Esmu gandarīts par to, ko izdarīju, un jūtu, ka piedalīšanās konkursā ir pavērusi man lielākas iespējas personiskai izaugsmei, palīdzējis apzināt savus spēkus, ka spēju sasniegt izvirzītos mērķus, un deva stimulu augt un attīstīties arī turpmāk," saka "Nekustamo īpašumu aģents 2017" Konstantīns Ķiuka.

 

Klientu uzticamības sertifikāts

Notikumi

Inga Miglāne-Ābele, "Kivi Real Estate" pārdošanas vadītāja šajā uzņēmumā strādā jau vairāk nekā trīs gadus, bet par pārdošanas vadītāju, vadot arī savu komandu, - divus gadus. Kopumā NĪ nozarē Inga ir uzkrājusi pieredzi vairāk nekā 10 gadu garumā. Kā atzīst konkursante, viņai izdodas arī joprojām spodrināt savas prasmes aktīvā pārdošanas darbā, aktīvi iesaistoties pārdošanas procesā kā LANĪDA sertificēta nekustamo īpašumu aģente. "Bez visiem profesionālajiem sertifikātiem un zināšanām, ko esmu uzkrājusi, man ir svarīgs katrs klients, kas man darbā sniedz savu sirds un uzticamības sertifikātu, bet to var nopelnīt tikai ar labu darbu, sasniegtajiem rezultātiem un labām rekomendācijām," par darbu NĪ nozarē saka Inga.

Kas viņu piesaista šajā darbā jau vairāk nekā 10 gadu? "Tā ir skaista iespēja strādāt ar klientiem no Latvijas un ārvalstīm, kļūstot par viņu pilnvaroto peronu jau vairākus gadus no vietas. Tā ir arī iespēja ikdienu izmēģināt arvien jaunas lomas: būt kā aktrisei, gidam, psihologam, un, ja nepieciešams, arī automehānikas speciālistam," viņa saka. Jautāta par nākotnes plāniem, Inga atteic, ka esot grūti pateikt, ko nesīs iegūtā 2. vieta konkursā, jo pagājušas vien pāris nedēļas kopš uzvaras, tomēr "šobrīd lielākais atalgojums ir manu klientu "paldies" un pārsteigums, ka viņi esot zinājuši, ka sadarbojas ar profesionāli, bet šobrīd to apliecina arī augsti godalgotā vieta, kā arī viņu teiktais: "Inga, lai gan konkursā ieguvāt 2. vietu, mums jūs joprojām esat 1.vietā!"".

"Konkurss palīdzēja sevi apliecināt un izaicināja mani, lika izkāpt no savas komforta zonas, smelties drosmi visas Latvijas priekšā pozicionējot sevi kā rekomendētāko nekustamā īpašuma aģentu. Tas arī deva iespēju atgādināt par sevi gan senākiem klientiem, gan arī iegūt jaunus klientus, kuri ir izvēlējušies sadarboties ar mani tieši pēc konkursa," atzīst Inga Miglāne-Ābele.

 

Būt uz īstā ceļa

Notikumi

Edgars Švecs, "ImperioEstate" nekustamo īpašumu aģents, atzīst, ka šis darbs ir viņa īstā vieta dzīvē un sevi arī turpmāk redz tikai šajā jomā. Edgaram NĪ aģenta darbs "ImperioEstate" ir pirmais un vienīgais darbs, kurā pavadīti jau četri gadi. "Tas man ir daudz devis: gan iespējas, gan zināšanas, ir piesaistīti personiskie izaugsmes treneri, arī kolēģi savu daļu laika un zinību nav žēlojuši. Tas viss man ir palīdzējis augt un attīstīties, veidojis mani kā profesionāli: tādu, kāds tagad esmu,  un deva arī pārliecību, ka varu startēt konkursā," stāsta "bronzas" ieguvējs. 

Uz jautājumu, kādas ir pārdomas pēc konkursa, Edgars Švecs saka: "Tas bija apliecinājums, ka esmu uz īstā ceļa, ka tas, ko daru, ir pareizi, ka esmu izpratis amata pareizās vērtības, un iezīmēja manus turpmākos profesionālos izaicinājumus, lai varu turpināt savu izaugsmes ceļu. Apzinos, ka ikvienam cilvēkam ir jāmācās, lai neapstātos savā attīstībā, un tas jādara arī man."

Par saviem nākotnes plāniem Gada aģents teic, ka esot grūti spriest, cik strauja turpmāk būs viņa karjera, bet skaidri zina, ka turpinās darbu kā NĪ aģents uzņēmumā "ImperioEstate". "Turpināšu palīdzēt cilvēkiem atrast piemērotākos īpašumus, kā arī darīšu visu, lai mūsu profesijas prestižs sabiedrībā augtu un izraisītu arvien lielāku cieņu, jo šajā jomā darbojas daudz labu profesionālu kolēģu, un lepojos, ka varu būt viņu vidū. Man šajā profesijā patīk tas, ka katra diena ir jauni izaicinājumi, ka nav rutīnas. Satieku jaunus cilvēkus ar viņu sapņiem, kurus palīdzu īstenot. Tā ir mana īstā vieta!" atzina E. Švecs.

 

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA) un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv šogad martā jau otro reizi Latvijā organizēja konkursu "Nekustamo īpašumu aģents 2017", lai noskaidrotu un godinātu nozares labākos profesionāļus. Šogad konkurss tika organizēts sadarbībā ar DNB banku, zvērinātu advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns un projektu "Jaunā Teika". Konkursa mērķis ir celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī, lai veicinātu NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Ar konkursa rezultātiem var iepazīties konkursa mājas lapā www.gadaagents.lv.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Lai baudītu ērto pilsētas centra dzīvi, vairs nav jādzīvo centrā

20.03.2017

alt
alt

Kādi faktori ir svarīgi Latvijas iedzīvotājiem, izvēloties jaunu mājokli?

21.03.2017

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Jauns podkāsts! Ekspertu sarunas ar EstateGuru

alt

Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

4

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

5

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

6

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem