Saliena uzsāk jauna dzīvokļu projekta Saliena Park Apartments attīstīšanu

Saliena pēdējos gadus attīstījusi vairākus veiksmīgus konceptus vietējam pircējam privātmāju un dzīvokļu segmentā, un šobrīd, apvienojot līdz šim uzkrāto labo pieredzi, tā uzsākusi attīstīt jaunu mājokļu projektu Saliena Park Apartments mazstāvu dzīvokļu māju segmentā. 

Saliena Park Apartments - Salienas jaunākais projekts!

Saliena Apartments, kas piedalās arī jauno projektu kampaņā "Karstie piedāvājumi", tiks pielāgots vietējā iedzīvotāja gaumei un prasībām. Jaunās dzīvokļu mājas atradīsies Salienas dzīvojamās zonas centrālajā daļā un tuvumā esošo parku ielokā – pie Salienas Dārza Parka ar strūklaku un turpat netālu no Salienas Augļudārza un Mežaparka.

Pirmajā kārtā tiks uzbūvētas pirmās divas dzīvokļu mājas. Kopā jaunā koncepta ietvaros plānots uzbūvēt četras trīs stāvu mājas ar vienu līdz trim guļamistabām, balkonu vai terasi pirmajā stāvā. Visi dzīvokļi pārdošanā būs jau ar pilnu apdari, izmantojot jaunākos un modernākos materiālus. Jāmin, ka, neskatoties uz augstvērtīgajiem dizaina risinājumiem, dzīvokļi atbildīs vietējā pircēja cenas kategorijai.

Michael Makarov, Saliena SIA valdes priekšsēdētājs: "Ar šo projektu mēs turpināsim mūsu iesākto stratēģiju – būvēt vietējiem pircējiem domātus mājokļus, nodrošinot visaugstāko kvalitāti apvienojumā ar cenas pieejamību, lai vēl vairāk iedzīvotāji varētu dzīvot pie mums un novērtēt augsto dzīves kvalitāti Salienā." 

Šī projekta interjera risinājumi izvēlēti, lai palīdzētu jaunajiem iedzīvotājiem ērtāk iekārtot mājokli. Dzīvokļa pircējs var izvēlēties sev vēlamo konceptu un ērti iegādāties mēbeles IKEA, izmantojot jau atlasītus mēbeļu kodus. Līdz ar to pircējs var būt drošs, ka izvēlētās mēbeles būs atbilstošas jaunās mājvietas izmēram un ieturētajai stila līnijai. Turklāt vēl viena būtiska projekta priekšrocība – dzīvokļu dzīvojamās zonas sienas praktiski nesavienosies, līdz ar to augstais skaņas izolācijas līmenis nodrošinās iedzīvotājiem pilnīgu mieru.

Būvniecībā tiks izmantoti māju moduļi no vietējā ražotāja Ostby SIA, kas jau 12 gadus piegādā lielāko daļu savas produkcijas uz Zviedriju un citām Skandināvijas valstīm. Liela uzmanība tiks pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot ievērojamu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi. Katras mājas stāvu plānojums būs racionāls un komfortabls. Māju projekti ir rūpīgi izplānoti līdz vissīkākajām detaļām, kas ļaus nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību.

 

Saliena Golf Apartments - mazstāvu dzīvokļa mājas Salienā

Nekustamā īpašuma kompleksā Saliena, kas atrodas starp Rīgu un Jūrmalu, atrodas arī Saliena Golfa apartamenti - mazstāvu dzīvokļu mājas, kas veidotas atbilstoši pasaulē izplatītajam un prestižajam Golf Estate konceptam, kas ietver sevī arī skaistu apkārtni un plašu zaļo zonu. 

Salienā ikvienai ģimenei tiek piedāvāts tikai labākais: projektā pieejami gaiši, saulaini un mājīgi divu līdz četru istabu dzīvokļi ar funkcionālu un rūpīgi pārdomātu plānojumu. Visiem mājokļiem, kuri piedāvājumā ir ar pilnu iekšējo apdari, ir terase vai balkons, no kura paveras skats uz gleznaino Salienas Dārza Parku ar strūklaku. Apartamenti ar terasēm ir pieejami pirmajos stāvos, kas saplūst ar šo privāto parku, tādējādi dodot apartamentu iemītniekiem  iespēju ik dienas ģimenes, draugu vai citu Salienas kaimiņu lokā baudīt skaistas dabas ainavas.

Tā kā ēkas ir būvētas pēc skandināvu tehnoloģijām, dzīvokļi tajās ir ļoti energoefektīvi, kas apvienojumā autonomo gāzes apkuri nodrošina zemus komunālos maksājumus. 

 

Uzziņai:

Nekustamā īpašuma komplekss Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 315 ģimenes no 11 dažādām valstīm, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra. Pateicoties trim starptautiskajām skolām ar mācībām angļu valodā, Saliena kļuvusi par starptautiskās izglītības centru Latvijā. Iedzīvotāju atpūtai teritorijā izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvumā atrodas ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena SIA. 

 

City24.lv iesaka:

KARSTI PIEDĀVĀJUMI JAUNAJOS PROJEKTOS - IEPAZĪSTI PLAŠO JAUNO PROJEKTU KLĀSTU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Noskaidroti galvenie kritēriji, lai Latvijas iedzīvotāji savā mājvietā justos laimīgi

13.04.2017

alt
alt

"Būvniecības nedēļā 2017" īpašu uzmanību veltīs koka apbūves veicināšanai Latvijā

13.04.2017

Saistītās ziņas

alt

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

4

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

City24 redaktora izvēle

alt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā