Uzsāk biroju ēku kompleksa Business Garden Rīga būvniecību

Vastint Latvia SIA parakstījusi līgumu ar vienu no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā – sabiedrību ar ierobežotu atbildību «SKONTO BŪVE» – par pirmo divu biroju ēku būvniecību Business Garden Rīga kompleksa ietvaros. Darbu apjoms iekļauj arī labiekārtota dārza un autostāvvietu izbūvi. Plānotais darbu pabeigšanas laiks ir 2019. gada sākums.

Būvniecība, Komercplatības

Business Garden Rīga būs mūsdienīgs biroju ēku komplekss, kas sastāvēs no vairākām ēkām, piedāvājot 70 000 m2 modernas un efektīvi izmantojamas biroju telpas. Pirmajā kārtā tiks realizētas divas ēkas ar iznomājamo platību 14 230 m2.

Komplekss var lepoties ar izcilu atrašanās vietu, atrodoties uz K. Ulmaņa gatves, iepretim krustojumam ar Lielirbes ielu, tā nodrošinot ērtu un ātru piekļuvi gan pilsētas centram, gan lidostai, kā arī izcilu redzamību no pilsētas maģistrālēm.

Pārdomāta ēku konfigurācija un fasādes logu dalījums ļaus nomniekiem brīvi izplānot savus birojus līdz pat 1 500 m2 platībā viena stāva ietvaros, radot maksimāli efektīvu un ērtu darba vietu. Ēkas paredzēts sertificēt pēc starptautiski atzītās programmas LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), tā apliecinot projekta atbilstību mūsdienu visaugstākajām prasībām ilgtspējībai un komfortam.

Biroju ēkas ieskaus plašs zaļš dārzs ar gadsimtu seniem ozoliem un liepām, kur būs izveidotas atpūtas un sporta zonas. Rūpējoties par kvalitatīvu darba vidi, iekšpagalmi būs paredzēti tikai kājāmgājējiem, viesu autostāvvietas būs izvietotas ap kompleksu, bet darbinieki savas automašīnas varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Vienā no pirmās kārtas ēkām paredzēta vieta restorānam, bet otrā - bērnudārzam.

Būvniecība, Komercplatības

"Esam gandarīti beidzot uzsākt ēku būvniecību šajā vietā," komentē Vastint Latvia rīkotājdirektors Romāns Astahovs. "Šo brīdi gaidījām ļoti ilgi – pirmo no zemes gabaliem iegādājāmies vēl 2005. gadā. Līdz šim darbi galvenokārt bija saistīti ar projekta "neredzamo" daļu – zemes ierīkošanu un detālplānojumu, projektēšanu un iepirkumiem, inženierkomunikāciju izbūvi. Protams, ne mazāk izaicinājumu vēl tikai priekšā, taču, manuprāt, tieši ēku būvniecības uzsākšana ir īpaši svarīgs notikums. Tas uzskatāmi parādīs plānotās attīstības patieso apjomu un iezīmēs virzienu, kurā nākotnē transformēsies apkaime, kur blakus biroju ēku kompleksam esam iecerējuši arī apjomīga dzīvojamo ēku projekta Lindenholma būvniecību. Esam patiesi priecīgi par sadarbības uzsākšanu ar Skonto Būve. Vēl nebijām strādājuši kopā, bet dzirdējām ļoti daudz labu atsauksmju. Tas rada pārliecību, ka Business Garden Rīga realizācija būs visaugstākajā līmenī".

"Varu teikt, ka šī projekta attīstītājs ēkas projektēšanu veicis ar atbildību un rūpību pret vidi un iedzīvotājiem, domājot perspektīvā. Jau uzsākot darbu pie projekta ņemti vērā gan Mārupes novada būvvaldes, gan speciālistu ieteikumi teritorijas attīstībai. Ik brīdi Mārupes novads aug un attīstās, arī pateicoties uzņēmēju ieguldījumam, tādēļ augstu vērtējam veiksmīgu sadarbību un ilgtspējīgi domājošu uzņēmēju iniciatīvas," uzsver Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs.

Biroju ēku būvprojekta autori ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEPO projekts". 2015. gadā kompleksa teritorijā tika izbūvēti ārējie tīkli un iekšējie ceļi, bet 2016. gada pavasarī tika atklāta vietējās satiksmes josla Kārļa Ulmaņa gatves posmā no Kalnciema līdz jaunizveidotajai Malduguņu ielai, kas ļāva savienot Mārupes novada teritorijā esošo Lielo ielu ar Kārļa Ulmaņa gatvi.

Skonto Būve SIA pirmās kārtas darbus uzsāks jau šā gada jūlijā, biroja ēku kompleksa celtniecības darbus plānots pabeigt 2019. gada janvārī.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Saņem dizainera konsultāciju bez maksas

10.07.2017

alt
alt

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 03.07.2017-09.07.2017

10.07.2017

Saistītās ziņas

alt

SWH Biroju centrā iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm

alt

Latvijas Universitātes Zinātņu mājā nosvinēti spāru svētki

alt

Svinīgā ceremonijā atklāj t/c Origo paplašināšanas un biznesa centra Origo One būvdarbus

alt

"New Hanza" biroju centru plānots pabeigt līdz 2021.gadam

alt

Eksperte: Tipiski tirdzniecības centri nākotnē izzudīs

alt

Attīstītāji: Rīgā būtu jābūvē daudz vairāk jaunu biroju centru

alt

"Hanner" Latvijā investēs 34 miljonus eiro

alt

Pieprasījums nesakrīt ar piedāvājumu: ekspertu atziņas par nekustamā īpašuma tirgu 2017. gadā

alt

Šogad Rīgā plānots pabeigt trīs jaunu viesnīcu būvniecību

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

2

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

3

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

4

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

5

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

6

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda