Uzsāk biroju ēku kompleksa Business Garden Rīga būvniecību

Vastint Latvia SIA parakstījusi līgumu ar vienu no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā – sabiedrību ar ierobežotu atbildību «SKONTO BŪVE» – par pirmo divu biroju ēku būvniecību Business Garden Rīga kompleksa ietvaros. Darbu apjoms iekļauj arī labiekārtota dārza un autostāvvietu izbūvi. Plānotais darbu pabeigšanas laiks ir 2019. gada sākums.

Būvniecība, Komercplatības

Business Garden Rīga būs mūsdienīgs biroju ēku komplekss, kas sastāvēs no vairākām ēkām, piedāvājot 70 000 m2 modernas un efektīvi izmantojamas biroju telpas. Pirmajā kārtā tiks realizētas divas ēkas ar iznomājamo platību 14 230 m2.

Komplekss var lepoties ar izcilu atrašanās vietu, atrodoties uz K. Ulmaņa gatves, iepretim krustojumam ar Lielirbes ielu, tā nodrošinot ērtu un ātru piekļuvi gan pilsētas centram, gan lidostai, kā arī izcilu redzamību no pilsētas maģistrālēm.

Pārdomāta ēku konfigurācija un fasādes logu dalījums ļaus nomniekiem brīvi izplānot savus birojus līdz pat 1 500 m2 platībā viena stāva ietvaros, radot maksimāli efektīvu un ērtu darba vietu. Ēkas paredzēts sertificēt pēc starptautiski atzītās programmas LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), tā apliecinot projekta atbilstību mūsdienu visaugstākajām prasībām ilgtspējībai un komfortam.

Biroju ēkas ieskaus plašs zaļš dārzs ar gadsimtu seniem ozoliem un liepām, kur būs izveidotas atpūtas un sporta zonas. Rūpējoties par kvalitatīvu darba vidi, iekšpagalmi būs paredzēti tikai kājāmgājējiem, viesu autostāvvietas būs izvietotas ap kompleksu, bet darbinieki savas automašīnas varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Vienā no pirmās kārtas ēkām paredzēta vieta restorānam, bet otrā - bērnudārzam.

Būvniecība, Komercplatības

"Esam gandarīti beidzot uzsākt ēku būvniecību šajā vietā," komentē Vastint Latvia rīkotājdirektors Romāns Astahovs. "Šo brīdi gaidījām ļoti ilgi – pirmo no zemes gabaliem iegādājāmies vēl 2005. gadā. Līdz šim darbi galvenokārt bija saistīti ar projekta "neredzamo" daļu – zemes ierīkošanu un detālplānojumu, projektēšanu un iepirkumiem, inženierkomunikāciju izbūvi. Protams, ne mazāk izaicinājumu vēl tikai priekšā, taču, manuprāt, tieši ēku būvniecības uzsākšana ir īpaši svarīgs notikums. Tas uzskatāmi parādīs plānotās attīstības patieso apjomu un iezīmēs virzienu, kurā nākotnē transformēsies apkaime, kur blakus biroju ēku kompleksam esam iecerējuši arī apjomīga dzīvojamo ēku projekta Lindenholma būvniecību. Esam patiesi priecīgi par sadarbības uzsākšanu ar Skonto Būve. Vēl nebijām strādājuši kopā, bet dzirdējām ļoti daudz labu atsauksmju. Tas rada pārliecību, ka Business Garden Rīga realizācija būs visaugstākajā līmenī".

"Varu teikt, ka šī projekta attīstītājs ēkas projektēšanu veicis ar atbildību un rūpību pret vidi un iedzīvotājiem, domājot perspektīvā. Jau uzsākot darbu pie projekta ņemti vērā gan Mārupes novada būvvaldes, gan speciālistu ieteikumi teritorijas attīstībai. Ik brīdi Mārupes novads aug un attīstās, arī pateicoties uzņēmēju ieguldījumam, tādēļ augstu vērtējam veiksmīgu sadarbību un ilgtspējīgi domājošu uzņēmēju iniciatīvas," uzsver Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs.

Biroju ēku būvprojekta autori ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEPO projekts". 2015. gadā kompleksa teritorijā tika izbūvēti ārējie tīkli un iekšējie ceļi, bet 2016. gada pavasarī tika atklāta vietējās satiksmes josla Kārļa Ulmaņa gatves posmā no Kalnciema līdz jaunizveidotajai Malduguņu ielai, kas ļāva savienot Mārupes novada teritorijā esošo Lielo ielu ar Kārļa Ulmaņa gatvi.

Skonto Būve SIA pirmās kārtas darbus uzsāks jau šā gada jūlijā, biroja ēku kompleksa celtniecības darbus plānots pabeigt 2019. gada janvārī.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Imantas Ozolos ekspluatācijā nodota jau otrā daudzdzīvokļu māja

07.07.2017

alt
alt

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 03.07.2017-09.07.2017

10.07.2017

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

alt

Kādreizējā Latvijas lepnuma "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

alt

Dzīvesstila tirdzniecības centrā SĀGA veidos Latvijā pirmo veselības klasteri ar ārstu privātpraksēm

alt

Ieguldot 8 miljonus eiro, Mežaparka Rezidencēs būvēs Dr. Mauriņa Vēnu klīniku

alt

Piņķos atvērs modes zīmolu outlet ciematu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

3

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

4

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem