Bohēma Tavā pagalmā: kā ātri un oriģināli uzburt dārza svētkus

Vasaras periodā, kad par iecienītāko ģimenes un draugu pulcēšanās vietu kļūst terase, piemājas pagalms vai dārzs, neiztrūkstošs pasākums ir dārza svētki. Perfektu dārza svētku izplānošana var šķist sarežģīts uzdevums, taču, kā norāda interjera veikala Hemma speciālisti, ne vienmēr to rīkošanā nepieciešams vadīties pēc visiem zināmiem standartiem. Dārza ballītes var būt arī citādas un vienkārši uzrīkojamas – bez ierastajiem griliem, klātiem galdiem un sēdēšanas krēslos, bet ar gandrīz bohēmisku gaisotni, kurā vienlīdz brīvi justies gan ciemiņiem, gan svētku rīkotājiem. 

Vasara ienāk pagalmā, Noderīgi zināt, Homer.lv, Hemma, Interjers un dizains, Vasara ienāk pagalmā

Mūsdienu dzīves straujie ritmi mēdz ieraut nebeidzamā virpulī, tāpēc ir svētīgi reizi pa reizei apstāties, lai patīkamā atmosfērā pavadītu laiku ar ģimeni, draugiem, atgūtu zaudēto mieru un uzņemtu dabas spēcinošo enerģiju. Un kur nu vēl labāks veids, kā to izdarīt, ja ne sarīkojot dārza svētkus brīvā, bohēmiskā stilā? Viss, kas nepieciešams, lai izdotos skaista un omulīga pasēdēšana savu tuvo cilvēku lokā, ir vien pareizie atribūti un neliela paša iesaiste. 

Vispirms dārzā vai pagalmā izvēlies vietu, kurā norisināsies svētki: pārliecinies, ka izvēlēta lokācija ir gan vienlīdz skaista, gan arī ērta sēdēšanai. Lai atpūtas zonā radītu pavisam brīvu atmosfēru, ierasto dārza krēslu vietā izvieto dažādus ērtus zviļņus. Gaisīgajā vasaras noskaņā itin labi iederēsies sēžammaisi, vai, piemēram, Nīderlandē ražotie un pasaulē arvien lielāku popularitāti gūstošie atpūtas maisi Fatboy Lamzac.

Vasara ienāk pagalmā, Noderīgi zināt, Homer.lv, Hemma, Interjers un dizains, Vasara ienāk pagalmā

Dažādās dzīvespriecīgās krāsās pieejamie "lamzaki" jeb dīvāniem līdzīgie āra guļamkrēsli ir perfekts un ekonomisks risinājums brīva stila dārza ballītēm, jo tie ļoti ērti gan lietošanā, gan salikšanā un pārvietošanā. Proti, lai dārza ballītē iegūtu ērtu un mūsdienīgu sēdvietu ērtas ir vajadzīgs vien vējš – izņem krēslu no nelielās somas, kurā tas iepakots, savāc tajā gaisu, aiztaisi ciet galu un esi gatavs laiskai atpūtai dārzā vai jebkur citur. 

Vasara ienāk pagalmā, Noderīgi zināt, Homer.lv, Hemma, Interjers un dizains, Vasara ienāk pagalmāDārzā izkārtotos sēžammaisus un guļamkrēslus vari papildināt ar uz zemes izklātām dažāda auduma segām, paklājiņiem un rakstainiem spilveniem, kurus brīvi vari izkārtot vairākās augstuma pakāpēs. Tādējādi nodrošināsi ne vien to, ka visiem sanākušajiem būs pietiekami daudz vietas, kur apsēsties, bet arī piešķirsi savam dārzam vai terasei krāsainu, dzīvespriecīgu dzirksti. 

Tiem, kuru dārzā aug koki, uz zemes iekārtoto "hipiju paradīzi" var papildināt ar koku zaros sakarinātiem Cacoon dārza šūpuļkrēsliem. Iekarināmie šūpuļkrēsli, kas vizuāli atgādina tauriņu kokonus vai putnu ligzdas, ir oriģināls dārza dekors, kas spēj tajā radīt rotaļīgu un brīvu gaisotni. Koku zaros vai pie terases griestiem piekarinātie šūpuļkrēsli ir vēl viena lieliska un ērta alternatīva ierastajiem dārza krēsliem, kurā vienlīdz labi un relaksēti jutīsies gan lielie, gan mazie dārza svētku viesi. 

Vasara ienāk pagalmā, Noderīgi zināt, Homer.lv, Hemma, Interjers un dizains, Vasara ienāk pagalmā

Vasara ienāk pagalmā, Noderīgi zināt, Homer.lv, Hemma, Interjers un dizains, Vasara ienāk pagalmāKad pagalms vai dārzs ir mājīgi, ērti iekārtots, atliek vēl tikai parūpēties par dažādām uzkodām un dzērieniem. Bohēmiska stila dārza ballītē vispiemērotākais būs piknika veida galds, ko var novietot turpat ar sēžammaisiem, guļamkrēsliem un segām izkārtotajā atpūtas zonā, tādējādi saglabājot nepiespiestu, patīkamu gaisotni. Tā kā bohēmas stils saistās ar krāsām un prieku, interjera veikala Hemma speciālisti kopīgajai maltītei iesaka izvēlēties košus, vasarīgus, bet vienlīdz praktiskus traukus. Piemēram, skaistos un dabai draudzīgos "Bloomingville" traukus, kuru kolekcijās pieejamas arī šobrīd ļoti modernās, ērti rokās turamas burciņas ar salmiņiem, kas ir drošas pret dzēriena izlīšanu. 

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 10.07.2017-16.07.2017

18.07.2017

alt
alt

Projektā Brīvdabas nams norisināsies atvērto durvju diena

18.07.2017

Saistītās ziņas

alt

Iedvesmojoši padomi, kā romantiski iekārtot dārzu vai terasi

alt

Kā Dailes teātra aktieris Gints Andžāns iekārtotu savu sapņu terasi

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem