Bonava Latvija radīs jaunu dzīvojamo projektu - konkurentu sērijveida dzīvokļiem Purvciemā

Iedzīvotāju skaita, pilsētas centra tuvuma, piedāvāto iespēju un daudzu citu iemeslu dēļ viens no populārākajiem Rīgas mikrorajoniem ir Purvciems. Tieši šeit ir arī vislielākais otrreizējā tirgū esošo dzīvokļu īpatsvars, kamēr jauno projektu Purvciemā praktiski nav. To mainīt grasās nekustamo īpašumu projektu attīstītājs «Bonava Latvija», radot jaunu, pircējiem pieejamu dzīvojamo projektu Stārķu ielā 2 – vietā, kur Teika, vēl viena rīdzinieku iemīļota apkaime, robežojas ar Purvciemu. 

Jaunā projekta Stārķu ielā 2 (blakus t/c Domina) būvniecību plānots uzsākt šī gada rudenī un pabeigt līdz nākamā gada beigām. Tā ietvaros tiks uzbūvētas divas piecstāvu mājas, kurās kopumā atradīsies 116 pārdomāta plānojuma divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 37 līdz 77 kvadrātmetriem. Tie pārdošanā tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kuru, starp citu, jaunie dzīvokļu īpašnieki varēs izvēlēties no "Bonava Latvija" sagatavotā apdares materiālu klāsta. Dzīvokļus projekta pirmajā būvniecības kārtā jau iespējams rezervēt, turklāt, līdz šī gada 10. augustam tie potenciālajiem pircējiem pieejami par īpašām akcijas cenām – sākot no 54 līdz 99 tūkstošiem eiro. "Mūsu mērķis ir radīt mājokļus, kas ir pieejami iespējami lielam cilvēku skaitam. Lai arī pamata auditorija šajā projektā ir jaunās ģimenes, dzīvokļi ir piemēroti ikvienam. Piemēram, divistabu dzīvoklis var būt ļoti laba mājvieta kādam pensionētam pārim," stāsta SIA "Bonava Latvija" valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Domājot par mājas iemītnieku ērtībām, projekta pirmajā stāvā atradīsies telpa bērnu ratiņiem, savukārt sporta inventāru, velosipēdu, ceļojuma čemodānus un citas mantas, kuras ikdienā tiek izmantotas neregulāri, varēsiet glabāt atsevišķā mantu noliktavā, kas bez papildu samaksas būs pieejama ēkas pagrabstāvā. 

Projekta veidotāji zina, ka cilvēka labsajūtai svarīgs ir ne vien mājīgs, kvalitatīvs mājoklis, bet arī sakārtota apkārtējā vide, tāpēc īpaša uzmanība tiks veltīta patīkamas piemājas teritorijas izveidei. Ar daudzveidīgi apzaļumotiem stādījumiem un celiņu tīklu labiekārtotajā pagalmā atradīsies bērnu rotaļu laukums, aktīvā zona ar āra trenažieriem, kā arī atpūtas zona ar nelielu lapeni mierīgākai atpūtai. Projekta teritorijā paredzēta arī vieta virszemes autostāvvietām. 

Pateicoties savai lieliskajai atrašanās vietai, Teika un Purvciems ir īstā mājvieta aktīviem cilvēkiem un ģimenēm ar bērniem. Projekta tuvumā atrodas privātie un pašvaldību bērnudārzi, dažādas skolas, lielveikali, tirdzniecības centri, tirgus, kā arī sabiedriskais transports, ar kuru vienlīdz ērti varēsiet doties gan uz pilsētas centru, gan ārpus pilsētas. Tuvumā ir arī Rīgas Skolēnu pils, Daugavas sporta nams un VEF Kultūras pils, kur bērniem notiek dažādi pulciņi un nodarbības. Projekta apkaime gan pieaugušajiem, gan bērniem piedāvā vairākas iespējas sportot un  aktīvi pavadīt laiku, jo tuvu atrodas gan dažādi sporta centri un klubi, gan skrējēju un slēpotāju iecienītais Biķernieku mežs. Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti izmantos arī iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai ērti nokļūt Mežaparkā.

Projekta veidotāji "Bonava Latvija" uzsver, ka Purvciems/ Teika ir dinamiska un strauji augoša apkaime, tāpēc mājokļa iegāde šeit vienmēr būs laba izvēle. Turklāt, tā kā jaunie dzīvokļi pārdošanā tiek piedāvāti par ekonomiskām un vietējam pircējam pieejamām cenām, tie ir laba alternatīva Purvciema sērijveida dzīvokļiem, jo to uzturēšanā nav jāiegulda papildu līdzekļi. 

To apstiprina arī SIA Bonava Latvija valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš, potenciālos mājokļu pircējus mudinot domāt ilgtermiņā: "Pirms mājokļa pirkšanas iesaku salīdzināt dzīvošanas izmaksas padomju laika dzīvoklī sērijveida mājā un jaunajā projektā. Lai iegādātos labu divistabu dzīvokli otrreizējā tirgū, kura remontēšanā nav jāiegulda savi finansiālie līdzekļi, ir vajadzīgi aptuveni 45, 50 tūkstoši eiro, kamēr par tādas pašas platības dzīvokli jaunajā projektā jāmaksā 55, 60 tūkstoši eiro. Taču ir jārēķinās, ka sērijveida dzīvoklī komunālie maksājumi būs nevis 30, 40 eiro, bet 120 eiro. Vēl papildus katru mēnesi būs jāmaksā par dažādiem renovēšanas un remonta darbiem, bet, ja māja atrodas uz īrētas zemes, klāt nāks arī maksājums par zemes nomu. Jaunajā projektā divistabu mājoklis maksā par aptuveni 10 tūkstošiem eiro vairāk, taču, sarēķinot visas ikmēneša izmaksas nākotnē (sērijveida mājās tās ir ievērojami lielākas), pirkt dzīvokli jaunajā projektā ir izdevīgāk.”

*Lai uzzinātu par īpašajiem cenu piedāvājumiem, iespējām rezervēt dzīvokli Stārķu ielā un citiem kompānijas jaunajiem projektiem, piesakies "Bonava Latvija" jaunumiem uzņēmuma mājaslapā.

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Tirgū trūkst zemes gabali ar attīstītu infrastruktūru

25.07.2017

alt
alt

Privātmāju segmentā vērojama darījumu skaita samazināšanās

25.07.2017

Saistītās ziņas

alt

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

alt

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

alt

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

alt

Jaunajā Ādažu projektā "Ūbeļu Nami" nosvinēti Spāru svētki

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu