Izsolīs uzņēmējam Barinovam piederošo Jūrmalas viesnīcu "Majori"

Šodien paredzēts izsolīt maksātnespējīgajai SIA "Viesnīca "Majori"" piederošo nekustamo īpašumu, liecina administratores Aijas Ādamsones paziņojums.

Izsolīt paredzēts "Viesnīcai "Majori"" piederošo nekustamo īpašumu Jūrmalā, Jomas ielā 29/31, ko veido 5472 kvadrātmetrus plašs zemesgabals, uz kura atrodas viesnīcas ēka, administrācijas ēka un trīs citas būves.

Izsoli paredzēts rīkot kreditora AS "Reverta" labā, un tās paredzētā sākumcena ir 1 225 000 latu. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole notiks plkst.15 Rīgā, Ģertrūdes ielā 39-3.

Viesnīcu bija paredzēts izsolīt 2010.gada jūnijā, taču izsole nenotika, jo SIA "Viesnīca "Majori"" tika sākts tiesiskās aizsardzības process. Toreiz izsoles sākumcena bija noteikta 900 000 latu.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 2010.gadā izbeidza "Viesnīcai "Majori"" noteikto ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesu un atzina uzņēmumu par maksātnespējīgu.

Pēc "Firmas.lv" datiem, uzņēmējs Vladimirs Barinovs kopš 2004.gada ir vienīgais "Viesnīcas "Majori"" īpašnieks. Vienīgais uzņēmuma valdes loceklis ar pārstāvības tiesībām ir Mārcis Krauze.

"Viesnīca "Majori"" kopš 2006.gada 1.novembra pārtrauca saimniecisko darbību, jo vairs neatbilda viesnīcu tehniskajām prasībām. Tika plānots, ka, līdzko beigsies viesnīcas privatizācijas process, sāksies tās rekonstrukcija. To bija paredzēts pabeigt līdz 2009.gadam, taču iecere netika īstenota.

2007.gadu uzņēmums noslēdzis ar 0,22 miljonu latu zaudējumiem, bet tam nav bijis nekāda apgrozījuma. 2006.gadā "Viesnīcas "Majori"" apgrozījums bija 0,18 miljoni latu, un gadu viesnīca noslēdza ar 5840 latu peļņu.

Pēc "Firmas.lv" datiem, 2008.gadā "Viesnīca "Majori"" nodarbināja astoņus, bet 2007.gadā - deviņus strādājošos.

"Viesnīca "Majori"" atrodas Jomas ielā, pretim Majoru dzelzceļa stacijai. Viesnīcas īpašums - 5472 kvadrātmetrus plašs zemesgabals, uz kura atrodas viesnīcas ēka, administrācijas ēka un trīs citas būves, - bija ieķīlāts "Parex bankā".

Barinovs ir bijušā "Parex bankas" līdzīpašnieka Valērija Kargina sievastēvs.

Viesnīcas ēka Jomas ielā 29 ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, saglabājama un restaurējama. Administratīvā ēka Jomas ielā 29 ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis, saglabājama un restaurējama. Savukārt īpašumā esošais kiosks Jomas ielā 31 ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, saglabājams un restaurējams, bet ēka Jomas ielā 31 ir arhitektoniski vērtīga, saglabājama un restaurējama.

Viesnīca celta 1923.gadā jūgendstilā un ir arhitekta Redlingera darbs.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Ēku pirmajos stāvos atgriezusies dzīvība


06.08.2013

Jūlijā sērijveida dzīvokļu cenas Kauguros samazinājušās, bet Ogrē, Salaspilī un Jelgavā nav mainījušās

07.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā