Ezerparka teritorijā uzsākta jauna projekta Ungura Nami būvniecība

SIA New Europe Real Estate multifunkcionālā projekta Ezerparks teritorijā tikko ir uzsākta jauna dzīvojamā kvartāla Ungura Nami būvniecība. Dzīvokļu komplekss ir daļa no 24 ha lielās teritorijas apbūves, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – Pilsētas pilsētā - attīstību ar daudzveidīgu sabiedrisko funkciju infrastruktūru, kas veidota pēc Zviedrijas pilsētbūvniecības paraugiem. Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv.

Ungura Namu būvniecības uzsākšana iezīmējot šo plānu strauju attīstību. Jaunās daudzdzīvokļu mājas atradīsies līdzās jau daļēji izbūvētajai Valsts ieņēmumu dienesta ēkai.

«Ēku kompleksa koncepts un tehniskais projekts tapuši divu gadu laikā, kad detalizēti izpētīts tirgus pieprasījums un vidusšķiras iedzīvotāju vēlmes, iegādājoties jaunos mājokļus. Īpašu uzmanību esam pievērsuši mājokļu ekonomiskumam ekspluatācijas izdevumu ziņā, piedāvājot īpašus siltumizolācijas risinājumus un elektrības izmaksu optimizāciju mājās, kā rezultātā mēs plānojam sasniegt iespējami viszemākos komunālos maksājumus uz kvadrātmetru Ungura Namu iemītniekiem. Ņemot vērā to, ka Ezerparkā laika gaitā tiks uzbūvētas gan plašas ofisu platības, gan mājokļi un izklaides un atpūtas objekti, teritorijā darbosies savs elektrotīklu operators, kas nodrošinās visiem projekta iemītniekiem lētāku elektrību,» skaidroja SIA New Europe Real Estate izpilddirektors Jānis Stakens.

Ungura Namu kompleksā ir paredzēti 570 dzīvokļi. Projekts sadalīts četrās attīstības kārtās, pašlaik ir uzsākta pirmā attīstības kārta, kurā tiks uzbūvētas divas astoņu stāvu ēkas ar 142 dzīvokļiem. Būvdarbu veikšanai konkursa kārtībā ar izdevīgāko cenas piedāvājumu tika izvēlēta SIA Selva Būve.

Dzīvokļi tiks nodoti ar pilnu apdari. Dzīvokļu vidējā platība ir 60 kvadrātmetri, divistabu dzīvokļi projektā būs 50-60 kvadrātmetru platībā, trīsistabu dzīvokļi - 67-75 kvadrātmetru platībā. Tiks piedāvātas arī virszemes un apakšzemes autostāvvietas. Ēku pirmajos stāvos ir paredzētas telpas pakalpojumu sniedzējiem un veikaliem.

Projekta pirmās kārtas būvniecību plānots pabeigt piecpadsmit mēnešu laikā. Informācija par dzīvokļu iepriekšpārdošanu tiks sniegta tuvāko mēnešu laikā, iepriekšpārdošanu plānots sākt šā gada pavasarī. Pārējās Ungura Namu attīstības kārtas tiek plānots realizēt pakāpeniski līdz 2015.gadam, vadoties no tirgus situācijas.

10 pozitīvas cenas 10 pozitīviem dzīvokļiem!

25.01.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām