Ezerparka teritorijā uzsākta jauna projekta Ungura Nami būvniecība

SIA New Europe Real Estate multifunkcionālā projekta Ezerparks teritorijā tikko ir uzsākta jauna dzīvojamā kvartāla Ungura Nami būvniecība. Dzīvokļu komplekss ir daļa no 24 ha lielās teritorijas apbūves, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – Pilsētas pilsētā - attīstību ar daudzveidīgu sabiedrisko funkciju infrastruktūru, kas veidota pēc Zviedrijas pilsētbūvniecības paraugiem. Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv.

Ungura Namu būvniecības uzsākšana iezīmējot šo plānu strauju attīstību. Jaunās daudzdzīvokļu mājas atradīsies līdzās jau daļēji izbūvētajai Valsts ieņēmumu dienesta ēkai.

«Ēku kompleksa koncepts un tehniskais projekts tapuši divu gadu laikā, kad detalizēti izpētīts tirgus pieprasījums un vidusšķiras iedzīvotāju vēlmes, iegādājoties jaunos mājokļus. Īpašu uzmanību esam pievērsuši mājokļu ekonomiskumam ekspluatācijas izdevumu ziņā, piedāvājot īpašus siltumizolācijas risinājumus un elektrības izmaksu optimizāciju mājās, kā rezultātā mēs plānojam sasniegt iespējami viszemākos komunālos maksājumus uz kvadrātmetru Ungura Namu iemītniekiem. Ņemot vērā to, ka Ezerparkā laika gaitā tiks uzbūvētas gan plašas ofisu platības, gan mājokļi un izklaides un atpūtas objekti, teritorijā darbosies savs elektrotīklu operators, kas nodrošinās visiem projekta iemītniekiem lētāku elektrību,» skaidroja SIA New Europe Real Estate izpilddirektors Jānis Stakens.

Ungura Namu kompleksā ir paredzēti 570 dzīvokļi. Projekts sadalīts četrās attīstības kārtās, pašlaik ir uzsākta pirmā attīstības kārta, kurā tiks uzbūvētas divas astoņu stāvu ēkas ar 142 dzīvokļiem. Būvdarbu veikšanai konkursa kārtībā ar izdevīgāko cenas piedāvājumu tika izvēlēta SIA Selva Būve.

Dzīvokļi tiks nodoti ar pilnu apdari. Dzīvokļu vidējā platība ir 60 kvadrātmetri, divistabu dzīvokļi projektā būs 50-60 kvadrātmetru platībā, trīsistabu dzīvokļi - 67-75 kvadrātmetru platībā. Tiks piedāvātas arī virszemes un apakšzemes autostāvvietas. Ēku pirmajos stāvos ir paredzētas telpas pakalpojumu sniedzējiem un veikaliem.

Projekta pirmās kārtas būvniecību plānots pabeigt piecpadsmit mēnešu laikā. Informācija par dzīvokļu iepriekšpārdošanu tiks sniegta tuvāko mēnešu laikā, iepriekšpārdošanu plānots sākt šā gada pavasarī. Pārējās Ungura Namu attīstības kārtas tiek plānots realizēt pakāpeniski līdz 2015.gadam, vadoties no tirgus situācijas.

10 pozitīvas cenas 10 pozitīviem dzīvokļiem!

25.01.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 06.08.2018-12.08.2018

City24 redaktora izvēle

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas