Pērn miljonāru statusu saglabājuši vairāki uzņēmēji; pelnošāko vidū atgriežas būvnieki

Pērn Latvijas lielāko pelnītāju sarakstā pozīcijas saglabājuši uzņēmēji, kuri miljonāra statusā pavadījuši jau vairāk nekā desmit gadu. Tāpat 2012.gads bijis zīmīgs ar to, ka pelnošāko vidū atkal sastopami vairāki būvniecības nozares uzņēmēji.

SIA "Lursoft IT" valdes locekle Daiga Kiopa norāda, ka tradicionālo veiksminieku vidū arī šogad redzami banku un finanšu (Oļegs Fiļs), farmācijas (Valērijs Maligins, Igors Šturms), mežizstrādes un kokapstrādes (Uldis Asars) nozares pārstāvji u.c. jau agrāk izskanējuši miljonāru vārdi.

Tajā pašā laikā šajā gadā pelnošāko uzņēmēju vidū redzami arī jauni vārdi - Valters Bruss (kokapstrāde un lauksaimniecība), Gatis Gundars (izdevējdarbība), Marks Moskvins (finanšu darbība) u.c.

Kiopa arī norāda, ka iepriekšējā gadā sarakstā starp veiksmīgākajiem bija tikai daži būvniecības jomas līderi, bet tagad redzams, ka to skaits ir pieaudzis - atkal starp pelnošākajiem uzņēmējiem var ieraudzīt gan būvniecības, gan nekustamo īpašumu nozares pārstāvju vārdus. Kiopa to skaidro ar būvniecības apjoma pieaugumu 2012.gadā.

Tāpat kā pagājušajā gadā arī šogad, veidojot pelnošāko uzņēmēju sarakstu, tika vērtēts saraksta dalībnieku sadalījums vecuma grupās. Šoreiz redzams, ka lielākais turīgo uzņēmēju īpatsvars ir 40 līdz 49 gadu vecuma grupā (50%), 12% ir no 30 līdz 39 gadu vecumā, 22% - vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet 16% no sarakstā iekļuvušajiem ir vairāk nekā 60 gadu.

Žurnālistu Lato Lapsas un Kristīnes Jančevskas, biznesa žurnāla "Kapitāls", "Lursoft" un finanšu korporācijas "Laika stars" pētījuma rezultātus par Latvijas pagājušā gada 100 lielākajiem pelnītājiem, 100 lielākajiem zaudētājiem un 100 lielākajiem dividenžu saņēmējiem prezentēs rīt, 14.augustā, plkst.12 viesnīcas "Hotel Bergs" Mazajā zālē, "Berga bazārā", Elizabetes ielā 83/85, Rīgā.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Spriedīs par Zaķusalas TV torņa un apkārtnes rekonstrukcijas iecerēm; projekta izmaksas var sasniegt septiņus miljonus

14.08.2013

"Nira fonds" vadītāja: Latvijas nekustamais īpašums ir pievilcīgs investoriem

14.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām