Investori „uzsit” cenas īpašumiem Londonā. Bronksas jaunā dzīve bez noziedzības. Džanni Versačes īpašumu nedienas

Britu laikraksts The Guardian vēsta - Londonas īpašumu cenas pieaug līdz ar investoru „pieplūdumu” no Āzijas valstīm un Krievijas. Pērn par jaunajiem „īpašumu bagātniekiem” kļuvuši 50 000 pircēju, kuri tos iegādājuši par vairāk kā 1 miljonu britu mārciņām. Laikraksta aptaujātais nekustamo īpašumu eksperts Lorenss Halls stāsta, ka „Londonas apartamentu cenas ietekmē ārvalstu investoru imigrācija. Pašā pilsētā ir maz tādu ēku, kuras viņi var iegūt kā zelta „trofeju”, maksājot par to desmitiem miljonu mārciņu. Uz tā fona īpašums kļūst dārgāks arī pieticīgākajos Londonas rajonos, akumulējot vispārēju cenu kāpumu.” Pērn Lielbritānijā papildus nākuši klāt 47 tūkstoši īpašumu, kas ir vērti vairāk par 1 miljonu britu mārciņu. Salīdzinot ar 2010. gadu, to skaits pieaudzis par 19%. Lielākā daļa no tiem ir tieši Londonā. Dārgākajā pilsētas rajonā Kensingtonā vidējā apartamenta cena ir 25 miljoni mārciņu.
Vairāk: šeit

The New York Times(NYT) intervē Pīteru Magistro, ģimenes uzņēmuma vadītāju, kurš būvē, renovē un administrē Bronksas apartamentus jau kopš 60. gadiem. Tolaik Bronksa bija bīstamākais rajons pilsētā, bet Magistro tajā dzīvo jau kopš bērnības un pārzin „katru stūri”. Itāļu izcelsmes uzņēmējs stāsta par darba pieredzi un spēju izdzīvot ekonomikas krīzē. Pirmo darījumu viņš veicis 24 gadu vecumā, investējot 60 tūkstošus dolāru ģimenes apartamentā. Kā sarunā atzīst uzņēmējs, Ņujorka piedāvā finansiālu atbalstu ēku renovācijā un izveidē, lai īres maksas padarītu pieejamas cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem. Tie ir aptuveni 1000 dolāri mēnesī. Vaicāts par Bronksas „ēnas pusēm”, viņš min pārtikas lielveikalu trūkumu, arī sociāli nenodrošināto pensionāru un skolēnu daļu, kuriem nav kvalitatīvu iespēju pavadīt brīvo laiku ārpus mājām. „Taču tas, ka Bronksa ir bīstama, ir mīts, kas radies no filmām, šodien rajons ir strauji attīstījies,” tā Magistro, kurš ik gadu saviem īrniekiem Pateicības dienā dāvina tītarus.
Vairāk: šeit

Kopš modes mākslinieka Džanni Versačes nāves 1997. gadā ir pagājis krietns laiks. Taču saistībā ar viņam piederošo ēku kompleksu Maiami joprojām notiek sarežģīti tiesu darbi parādsaistību dēļ. Kopumā īpašuma vērtība ir 125 miljoni ASV dolāru, bet pēc vairākiem mēnešiem tā īpašnieks Pīters Loftins to samazināja uz 100 miljoniem. Taču īpašumu pārdot neesot viegli, jo Maiami reģionam šī cena ir stipri virs vidējās. Pats Versače ēku kompleksu, sauktu arī par Casa Casuarina, nopirka 1992. gadā par 2.95 miljoniem. Pēc viņa nāves Loftins to iegādājās par 19 mlj. dolāru un ir gatavs to pārdot jebkuram, kurš gatavs pirkt kopā ar autentiskām mēbelēm no Venēcijas. Taču, kā atzīst tiesību eksperti, tas nebūtu vienkārši, jo īpašumā iekārtota viesnīca, un ar tās nomniekiem īres līgums noslēgts līdz 2020. gadam. Loftins gan pauž cerību, ka nākotnes īpašnieks un nomnieki varēs „sadzīvot”.
Vairāk: šeit

Bankas nevēlas konkurenci īpašumu tirgū; tas var izraisīt strauju cenu kāpumu

25.01.2013

Izsolē izliktos valsts mājokļus pērk kūtri; pērn par 20 mājokļu izsoli iegūti 53 000 latu

28.01.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā