Eiropas nekustamo īpašumu tirgi tiek galā ar krīzi

 

Globālie procesi, kuri norisinās Eiropas reģionā, kā arī to svarīguma pakāpe pasaules ekonomikā noteica Starptautiskās nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku federācijas FIABCI Eiropas kongresa mērogu. Kongress norisināsies Rīgā no 2013.gada 26. līdz 28.septembrim. Izrādījās, ka pasākuma tēma „Jauna Eiropas nekustamā īpašuma tirgus attīstības stadija: kļūdu labojums" interesē ne tikai Eiropas, bet arī ASV , Brazīlijas, Indijas un Nigērijas speciālistus . Līdzās starptautisko atzinību guvušajiem nekustamā īpašuma ekspertiem, darbu ar kļūdām īstenos pašreizējie un bijušie pasaules līmeņa politiķi.

Pēdējo gadu notikumi, kas ir saistīti ar krīzes sekām, nestabila ekonomiskā situācija un radikālās pārmaiņas Eiropas darba tirgū, neatstāj globālo sabiedrību vienaldzīgu. Tādējādi nebūt nav nejaušība, ka šķietami lokālo problēmu apspriešana izraisīja ļoti lielu speciālistu interesi, kuri nav tiešā veidā saistīti ar Eiropas reģionu.

Kongresā uzstāsies „TDG Global Retail” dibinātājs un īpašnieks Tonijs De Grafs, kurš ir piedalījies lielāko tirdzniecības centru izveidošanā un vadīšanā Austrālijā, Vācijā, Krievijā, Lielbritānijā, Itālijā un Ķīnā. Viņa uzstāšanās temats ir „Vai iepriekšējo kļūdu labojums nenovedīs pie jaunu kļūdu rašanos?”.

Līdzās nekustamā īpašuma profesionāļiem, pasākumā uzstāsies bijušie politiķi, kuri šobrīd strādā nekomerciālajās organizācijās, kuras tika izveidotas demokrātijas un pārmaiņu veicināšanai internacionālajā sabiedrībā. Šādi, Madrides klubu pārstāvēs bijušais Rumānijas premjerministrs Petre Romans. Kongresā viņš stāstīs par taupīšanas prasmju attīstības nepieciešamību uzņēmējdarbībā.

Kopumā tiek gaidīti vairāk nekā 300 dalībnieku no 25 pasaules valstīm. Visiem no viņiem ir milzīga darba pieredze nekustamā īpašuma tirgos dažādās valstīs. Viņu starpā ir prezidenti, vadošie nekustamo īpašumu kompāniju darbinieki, novērtēšanas, investīciju un nekustamā īpašuma attīstītāju akcionāri un īpašnieki, starptautisko un nacionālo profesionālo apvienību vadītāji, valsts struktūru pārstāvji no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, Holandes, Itālijas, Krievijas, Beļģijas, Spānijas, Kipras, Īrijas, Ukrainas, Lielbritānijas, Polijas, Luksemburgas, Šveices, Vācijas un citām valstīm.

Divu dienu garumā speciālisti apspriedīs sekojošas tēmas, kuras ir aktuālas jebkurā valstī: vai veiksmīga aktīvu pārvaldīšana varētu paaugstināt īpašumu vērtību, vai ir viegli izveidot un saglabāt panākumiem bagātu kompāniju, ārzemju investoru/pircēju piesaistīšanas pieredze pēckrīzes tirgos, nekustamā īpašuma tirgus dalībnieku ražīgas sadarbības metodes, dažādu tirgus segmentu pievilcība no investoru viedokļa, kā arī daudz kas cits. Jau tagad plašu interesi izraisa diskusiju galdi un semināri, kas ir veltīti datu bāžu sistēmu (MLS) attīstībai un tapšanai, kā arī mārketinga instrumentiem situācijā, kad budžets ir ierobežots.

Tika akreditēti 25 ārzemju žurnālisti.

FIABCI 2013 Eiropas kongresa ģenerālsponsors ir nekustamā īpašuma attīstītājs „Z-Towers”. Tas ir augstākās klases daudzfunkcionālais komplekss Rīgas centrā, Daugavas kreisajā krastā. Zemes gabalā, kura platība sasniedz 1,7 hektārus, divos 30-stāvu torņos, kuri tiek būvēti pēc vismodernākajām tehnoloģijām, būs pieejami apartamenti, restorāni, plaši pazīstama Austrijas zīmola „Schletterer” SPA-centrs, biroji, bērnu dārzs un skola, iekšējais parks un pazemes četrstāvu autostāvvieta.

Kongresa lietišķā programma, reģistrācija un papildus informācija – oficiālajā mājas lapā: www.fiabciriga2013.com.


Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Aptauja: Grūtības sakrāt naudu pirmajai iemaksai ir galvenais iemesls izvēlei īrēt, nevis pirkt mājokli

22.08.2013

Lietuvā ierosina rīkot referendumu par zemes pārdošanu ārvalstniekiem

23.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

6

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu