"New Holland": Būvtehnikas tirgus Baltijā ir augošs

Būvtehnikas tirgus Baltijas valstīs ir augošs, tāpēc būvtehnikas ražotājam New Holland Construction ļoti svarīgs ir noslēgtais līgums ar Intrac grupu par New Holland tehnikas izplatīšanu Baltijā, šodien žurnālistiem sacīja New Holland Itālijas, Centrālās un Austrumeiropas biznesa direktors Džampjero Bilja.

Šī gada pirmajā pusgadā būvtehnikas tirgus Eiropā salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmo pusgadu samazinājās par 10%. Savukārt Baltijas valstīs šajā pašā laika posmā būvtehnikas tirgus auga par 34%, informēja Bilja.

"Intrac" par "New Holland" pārstāvi kļuva 23.augustā, un patlaban jau ir pārdota viena jauna būvtehnikas vienība. Līdz šim "New Holland" būvtehniku Baltijā tirgoja Somijas uzņēmums "Konekesko", kurš savukārt kļuvis par Japānas ražotāja "Kobelco" izplatītāju.

Bilja informēja, ka "New Holland" ar izplatītājiem slēdz gan terminētos, gan atvērtā tipa līgumus, un līgums ar "Intrac" grupu ir atvērtā tipa - tam nav noteikts gala termiņš.

"Intrac Group AB" prezidents Karls Lejonhelms informēja, ka jau patlaban desmit gadu laikā Baltijas valstīs ir pārdots vairāk nekā 2500 "New Holland" tehnikas vienību, tāpēc "Intrac" būs jānodrošina gan šīs tehnikas servisa apkope, gan arī jāpārdod jauna tehnika.

"Līdz šim "New Holland" tehnika ir labi pārstāvēta Latvijā un Lietuvā, bet Igaunijā tirgus daļa nebija liela, tāpēc tagad ieguvēji būs arī Igaunijas klienti. Plānojam Baltijā pārdot vairākus simtus jaunas "New Holland" būvtehnikas, papildus te jau esošajai," norādīja Lejonhelms.

"Intrac" jau vairāk nekā 15 gadus Baltijā izplata cita "CNH" grupas zīmola - "Case" būvtehniku, bet tagad tam pievienojas arī otrs grupas zīmols.

Jau ziņots, ka, sākot no augusta pēdējās nedēļas, "Intrac" kļūst par oficiālo "New Holland Construction" tehnikas pārstāvi visās Baltijas valstīs. Ar kopējo aptuveni 800 vienību "New Holland Construction" mašīnu parku Baltijā "Intrac" spēs nodrošināt profesionālu atbalstu šo mašīnu īpašniekiem.

"Mēs esam ļoti priecīgi uzņemt "New Holland Construction" zīmolu "Intrac" grupā. Mēs jau pazīstam daudzus "New Holland Construction" tehnikas īpašniekus, un mēs, protams, darīsim visu, lai sniegtu atbalstu "New Holland Construction" klientiem visā Baltijā. Lai gan tie ir divi labi veidoti un pozicionēti zīmoli, mēs saskatām arī dažas interesantas sinerģijas starp "Case" un "New Holland Construction" tehniku, kas palīdzēs mums sākotnējā ieviešanas fāzē," norāda Lejonhelms.

""Intrac" piedāvā "New Holland Construction" perfektu risinājumu Baltijai. Ņemot vērā ilgtermiņa sadarbību "Case" celtniecības tehnikas pārdošanā un apkalpošanā šajā reģionā, pazīstam "Intrac" kā labu un nopietnu partneri šajā nozarē. Gadu gaitā "Intrac" ir sasniedzis labus "Case" pārdošanas rezultātus un ir izveidojis arī spēcīgu pēcpārdošanas tīklu visā teritorijā. Esam eksperimentējuši ar citiem divu zīmolu izplatītājiem visā Eiropā un esam pārliecināti, ka sadarbība ar "Intrac" nostiprinās arī "New Holland Construction" pozīcijas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā," skaidroja Bilja.

"New Holland Construction" ir viens no galvenajiem spēlētajiem pasaules celtniecības iekārtu nozarē, kas ietilpst "Fiat Industrial" koncerna "CNH" grupā. "New Holland Construction" piedāvā pilnu klāstu - kāpurķēžu ekskavatorus, ekskavatorus uz riteņiem, iekrāvējus uz riteņiem, buldozerus un greiderus, kā arī ekskavatorus-iekrāvējus, mini un kāpurķēžu iekrāvējus, mini iekrāvējus uz riteņiem, mini un midi kāpurķēžu ekskavatorus, teleskopiskos pacēlājus.

"Fiat Industrial" pagājušā gada apgrozījums bija 25,8 miljardi eiro (18,06 miljardi latu), bet būvtehnikas grupas "CNH CE" apgrozījums bija 3,05 miljardi eiro (2,1 miljards latu). "CNH" grupa ir pārstāvēta 170 pasaules valstīs, tai ir 11 300 izplatītāji, un grupa nodarbina aptuveni 30 000 strādājošos.

"Intrac" ir liela pieredze industriālās tehnikas tirdzniecībā un pēcpārdošanas apkalpošanā ne tikai Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, bet arī Polijā. Sadarbībā ar tādiem piegādātājiem kā "Case" (būvtehnika), "John Deere" (mežtehnika), "Manitou" (teleskopiskie pacēlāji), "Bomag" (ceļu būvniecības iekārtas) un "Kalmar Industries" (smagie pacēlāji un konteineru pārkraušanas iekārtas), "Intrac" Baltijas valstīs apkalpo aptuveni 3000 mašīnu parku.

"Intrac" izveidotais tīkls sastāv no 12 pārdošanas un servisa vietām visā Baltijas reģionā, no kurienes uzņēmums piedāvā stacionāros un mobilos pakalpojumus, rezerves daļu pārdošanu, pagarinātās garantijas, servisa līgumus, kā arī finanšu risinājumus.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Tauta sadzirdēta; ķeras klāt autoceļa Liepāja - Lietuvas robeža sakārtošanai

28.08.2013

Šeflers atjauno Ķirsona muižu un nojauc visu Viešūra kalnā sacelto

29.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus