Šeflers atjauno Ķirsona muižu un nojauc visu Viešūra kalnā sacelto

Viešūra kalnā viss uzņēmēja Gunāra Ķirsona laikā saceltais nojaukts un ielikti pamati jaunām būvēm. Tikmēr Ķirsona lolotajā muižā notiek atjaunošanas darbi, raktsa Latvijas Avīze.

Db.lv jau ziņoja, ka viena no Latvijas gleznainākajām vietām, blakus Gaiziņkalnam, kurā līdz šim saimniekoja uzņēmējs Gunārs Ķirsons, nonākusi Krievijas izcelsmes oligarha Jurija Šeflera īpašumā.

Tagad īpašums pieder miljonāram Jurijam Šefleram, kurš Latvijā zināms kā akciju sabiedrības Latvijas balzams lielākais īpašnieks. Viņš pie Viešūra ezera saimnieko jau gadu, pa šo laiku mēģinot piepirkt klāt jaunus zemes īpašumus un daudz ko mainot Ķirsona padarītajā.

Šeflera nolīgtais izpilddirektors Juris Sitko stāsta, ka Viešūra kalnā viss Ķirsona laikā saceltais nojaukts un ielikti pamati jaunai kafejnīcai, trenažieru zālei un starptautiska izmēra sporta spēļu zālei.

Viens no Viešūra ezera apdzīvotājiem - leģionārs, rakstnieks, politiķis Visvaldis Lācis - stāsta, ka, tāpat kā Ķirsons savulaik gribējis nopirkt apkārtējos īpašumus, arī Šeflers sūtījis savus cilvēkus apkārt.

Kāds Šeflera aģents bijis arī pie Rīgas domes Pārdaugavas izpilddirekcijas izpilddirektora Māra Kalves, kurš nepilnus trīs kilometrus no Viešūra ezera apsaimnieko 19 hekt
ārus lielo Lejas Indriķēnu saimniecību.

«Man piedāvāja vismaz 2000 latus par hektāru. Lejas Indriķēni, skatoties no autoceļu puses, ir Šeflera īpašumu pusē. Aģents stāstīja, ka Šeflers vēlas izveidot vienotu ekociematu un apjozt to ar žogu, salaist zvērus, apsargāt, tāpēc mana zeme viņam esot interesanta,» stāsta M. Kalve.

«Es nepiekritu, jo pats gribu saimniekot: uzbūvētas trīs ēkas, sastādīti smiltsērkšķi, turklāt īpašumiem šajā vietā vērtība tikai aug.»

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

"New Holland": Būvtehnikas tirgus Baltijā ir augošs

28.08.2013

Investoriem Latvijā atņem miljoniem vērtu uzņēmumu

29.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu