Investoriem Latvijā atņem miljoniem vērtu uzņēmumu

«Notikušais ir kā auksts lietus,» tā Vācijas investors Riko Šlēgels, stāstot par SIA Baltic Finanz-Investpazaudēšanu, nezināmām personām viltojot uzņēmuma īpašnieku parakstus. Daļa komerctiesību ekspertu domā, ka šāda situācija nebūtu iespējama pēc šā gada 1. jūlija, kad parakstu jāapliecina zvērinātam notāram.

E. Šlēgelam sākotnēji neticams šķitis viena sadarbības partnera jautājums par to, kāpēc SIA Baltic Finanz- Investmainījies nosaukums uz SIA EF Invest, ir arī cita valde un īpašnieks. «Mēs šokēti skatījāmies Lursoft datu bāzē un redzējām, ka tiešām mūsu uzņēmums, kas piederēja diviem vācu investoriem, tagad ir vienkārši pārrakstīts uz kādu Latvijas uzņēmumu, kuru mēs vispār nezinām, ar kuru mums nekādi darījumi nav bijuši,» stāsta R. Šlēgels.

Lursoft datu bāzē ir redzams, ka SIA EF Invest, kura pamatkapitāls ir 65 tūkst. Ls, kopš 22.08.2013. ir reģistrēts jauns valdes loceklis Vadims Serkovs, bet 100% kapitāldaļu īpašnieks ir 1 Ls pamatkapitāla SIA Zondo. «Par Vadimu Serkovu un firmu Zondo neesmu neko iepriekš dzirdējis. Pēdējo gadu laikā mēs esam piedalījušies dažādās nekustamo īpašumu izsolēs, aptuveni 500, esam iepirkuši ap 150 – 200 īpašumu. Es pieļauju, ka šāda pasākuma īstenotāji varētu būt saistīti ar kādu no objektiem, kas mums tagad pieder, bet pagaidām konkrētāk pateikt nevaru,» skaidro R. Šlēgels.

Ar V. Serkovu DB sazināties neizdevās, avīzes rīcībā esošais mobilā telefona numurs, kas, iespējams, pieder Serkovam, bija uzstādīts režīmā, kad savienojums tiek automātiski pārtraukts, atskanot vārdiem «uz redzēšanos».

Valsts policijai nosūtīts lūgums ierosināt kriminālprocesu sakarā ar krāpšanu un parakstu viltošanu, savukārt uzņēmuma sadarbības partneriem, kā arī nodokļu administrācijai, kredītiestādēm, kurās ir uzņēmuma konti, nosūtīta informācija par esošo situāciju un lūgums neveikt nekādus darījumus ar SIA EF Invest (iepriekšējais nosaukums SIA Baltic Finanz–Invest).

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Šeflers atjauno Ķirsona muižu un nojauc visu Viešūra kalnā sacelto

29.08.2013

Septembrī izsolīs Indriksona iecerētā dzīvojamo māju kompleksa būvi pie Ķīšezera

29.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā