Interesanti ārzemēs

Mas de Notre-Dame du Vie - savrupmāja un mākslas studija, kurā izcilais 20. gadsimta mākslinieks un kubisma pamatlicējs Pablo Pikaso pavadīja savas dzīves pēdējos 12 gadus, ir atgriezusies nekustamo īpašumu tirgū un tiek piedāvāta par rekordlielu cenu, 220 miljoniem dolāru.

Kāds beļģu izcelsmes mākslas dīleris savulaik to iegādājās par aptuveni 13 miljoniem dolāru un pēc pilnīgas ēkas renovācijas, saglabājot tās vēsturisko  konstrukciju, tagad pieprasa padsmit reizes lielāku cenu par šo 35 istabu savrupmāju. Ēka sastāv no desmit guļamistabām, astoņām vannas istabām, vairākiem peldbaseiniem, tenisa korta, ekspansīviem dārziem, viesu nama, sargu mājas, tomēr, kā atzīmē Curbed.com, piedāvājuma cena ir neadekvāti augsta un pat absurda, ja vien, protams, pārdodamajā īpašumā neatrodas kāds no Pikaso multimiljonu dolāru mākslas šedevriem.

Nelielam tirgus ieskatam, iepriekšējā gada dārgākais īpašums, pieejams Amerikas tirgū, tika piedāvāts par 200 miljoniem dolāru, kas ir par 20 miljoniem dolāru mazāk nekā šis.

Vairāk informācijas + īpašuma attēli pieejami šeit: http://curbed.com/archives/2013/08/27/pablo-picassos-final-home-and-studio-listed-for-220m-1.php  

 

„Nemieri Tuvajos Austrumos un pārāk strauji augošās īpašumu īres cenas  ir cēlonis tam, ka Dubaijas nekustamo īpašumu tirgus atkal atrodas uz sabrukšanas robežas” – tā ziņo nekustamo īpašumu aģentūra Cluttons. 2013 gada pirmajā pusgadā māju vērtība ir pieaugusi par 30.6 %, savrupnamu cena ir par 21%  augstāka, savukārt dzīvokļu vidējā cena ir pakāpusies par 25.1 %, norāda Cluttons.

Pateicoties straujajam cenu pieaugumam tieši pēdējo mēnešu laikā, kopumā nekustamo īpašumu cenas šobrīd ir par 36.9 % augstākas nekā 2009 gadā, kad tās atradās viszemākajā līmenī. Tomēr, pagaidām cenas ir par 31% zemākas, ja salīdzina ar 2008. gada 3.ceturksni, kad īpašumu cenas Dubaijā bija sasniegušas maksimālo līmeni.

„Vēl ir pāragri runāt par burbuli, tomēr, ja cenas  turpinās augt tādos apjomos, būs jāveic konkrēti, preventīvi pasākumi”, komentē Harald Finger, Starptautiskā Valūtas fonda misijas vadītājs.

Vairāk informācijas šeit: http://www.worldpropertychannel.com/middle-east-africa-residential-news/dubai-home-prices-cluttons-middle-east-dubai-rents-property-prices-dubai-apartment-values-7268.php  

 

Mūsdienās nekustamo īpašumu vizualizācijas ieņem arvien lielāku lomu nekustamo īpašumu spēlē. Kā atzīmē New York Times, „patiesais mērķis vizualizācijām nav ieskicēt iespējamo objekta nākotni, bet gan kontrolēt to”. Krāšņi, datoru ģenerēti attēli jau ir kļuvuši par standartu.

Tomēr kāda ārzemju arhitektu grupa ir gājusi tālāk par standartiem un radījuši tik reālistiskas nekustamo īpašumu vizualizācijas, ka nepieciešams laiks, lai konstatētu, ka tās tomēr nav reālas īpašumu fotogrāfijas. Nesen, arhitektūras blogs Deezen intervēja pāris no arhitektiem, ieskaitot Londonas vienu no atzītākajiem dizaineriem Henry Goss un vēlējas atklāt šo reālistisko vizualizāciju noslēpumu, uz ko Goss atbildējis: „ Papildināt vizualizācijas ar reālās pasaules nepilnībām, piemēram, skrāpējumus metālā, skabargas un skaidas koka dēļos, pat pirkstu nospiedumus”.

Aplūko šo arhitektu 10 reālistisko vizualizāciju piemērus šeit: http://curbed.com/archives/2013/08/27/10-mind-boggling-photorealistic-renderings-on-dezeen.php#more

*Foto: Curbed.com

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

"Revertas" vadītājs: Sabiedrībā pazīstami cilvēki negrib atdot parādus

03.09.2013

Dzīvojamā ēka Blueberry Spāru svētkus sagaida ar vairāk nekā pusi pārdotu dzīvokļu

03.09.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu