Rīgas "Dinamo" īpašnieki nopērk "Arēnu Rīga"

Arēnu Rīga iegādājušies hokeja komandas Rīgas Dinamo īpašnieki, aģentūru LETA informēja Arēna Rīga valdes loceklis Ģirts Krastiņš.

Šodien ir noslēgts pirkuma līgums starp kompānijām "AR Entertainment Limited" un "Glesum Investments" par sporta un izklaides kompleksa "Arēna Rīga" pārdošanu. Tas paredz, ka "Glesum Investments" kļūst par 100% SIA "Arēna Rīga" kapitāldaļu īpašnieku.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums "Glesum Investments" līdzīgās daļās pieder "Dinamo" īpašniekiem - kluba prezidentam Jurim Savickim un gāzes kompānijas "Itera", kas ir lielākais hokeja komanda ienākumu avots, vadītājam Igoram Makarovam.

2009.gada nogalē "Arēnu Rīga" no tās iepriekšējiem īpašniekiem iegādājās "AR Entertainment", kas ir Rietumu Bankas grupas kompānija.

"Arēna Rīga" tika uzbūvēta 2006.gadā pasaules hokeja čempionāta vajadzībām, un pašlaik ir arī pastāvīga Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu norises vieta, kur Rīgas "Dinamo" komandas spēlēm seko līdzi tās līdzjutēji no daudzām pasaules valstīm. Būdama sacensību norises vieta un sporta treniņu bāze, "Arēna Rīga" ir nozīmīga Latvijas sporta infrastruktūras sastāvdaļa.

Vienlaikus "Arēna Rīga" šodien ir pasaulē pazīstama daudzfunkcionāla halle, kurā notiek augsta līmeņa kultūras, mūzikas un izklaides pasākumi, kuri tiek plaši apmeklēti. Halles koncerta ietilpība ir 14 500 skatītāji, hokeja spēli var noskatīties 10 300, bet basketbola spēlei līdzi var sekot 11 200 skatītāji.

''"Rīgas "Dinamo" klubs beidzot ir ieguvis savu bāzi. Savā un visu Latvijas hokeja un sporta draugu vārdā gribu pateikt lielu paldies Igoram Makarovam, kurš visus šos gadus ir nodrošinājis Rīgas "Dinamo" pamatfinansējumu un atbalsta arī šo projektu. "Arēnas Rīga" attīstība būs liels stimuls Latvijas hokeja un sporta attīstībai kopumā. Vienlaikus tas ir biznesa projekts ar labu perspektīvu visos aspektos. Ir jānotiek sinerģijai. Te arī turpmāk būs vieta gan sporta, gan mūzikas, gan citiem kultūras un izklaides pasākumiem. "Arēna Rīga" tiks intensīvi attīstīta"," saka SIA "Glesum Investments" valdes priekšsēdētājs Savickis.

''"Arēna Rīga" ir bijusi viens no veiksmīgajiem investīciju objektiem, ko mēs iegādājamies laika periodā, kurš bija labvēlīgs perspektīvajiem ieguldījumiem nekustamā īpašuma jomā. Pēdējos gados, pateicoties tostarp bankas atbalstam, "Arēna Rīgā" ir pilnā mērā izmantojusi savu potenciālu un kļuvusi par vienu no populārākajām dažāda veida sporta un izklaides pasākumu norises vietām Baltijā," pauž ''Rietumu bankas'' valdes loceklis Renāts Lokomets.

Puses ir vienojušas neatklāt darījuma summu.

SIA "Glesum Investments" ir reģistrēta Latvijas uzņēmumu reģistrā 2013.gadā.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Arēna Rīga" 2011.gadā strādāja ar 2,56 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 7,5% vairāk nekā gadu iepriekš apgrozītie 2,38 miljoni latu. "Arēna Rīga" 2011.gadā guva 415 364 latu peļņu pretstatā 97 598 latu zaudējumiem 2010.gadā.

Pagājušā gada finanšu datus uzņēmums vēl nav publiskojis.

"Arēna Rīga" tika uzbūvēta 2006.gadā, gatavojoties pasaules hokeja čempionātam. Ēkas kopējā platība ir 22 570 kvadrātmetru.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Saeima noraida ar pāreju uz eiro saistīto likumprojektu par uzturēšanās atļauju piešķiršanu, iegādājoties nekustamo īpašumu

06.09.2013

"Hotel de Rome" darījums ir uzticības apliecinājums attīstības iespējām Latvijā

06.09.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu