Nākamā gada rudenī plāno atklāt CSDD Bauskas ielas apkalpošanas centra analogu

Daugavas labā krasta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) klientu apkalpošanas centrs būs analogs pašreiz esošajam centram Bauskas ielā un to plānots veidot par vadošo direkcijas reģistra vietu, šodien, liekot pamatakmeni jaunajam centram, norādīja direkcijas valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš.

Lukstiņš skaidroja, ka direkcijas telpas gan Miera ielā, gan Bauskas ielā kļūst par šauru. Turklāt CSDD nākot klāt aizvien jaunas funkcijas, piemēram, atbildība par fotoradariem. Līdz ar to plānots koncentrēt spēkus, lai direkcija nebūtu izkaisīta pa visu Rīgu.

Kopumā klientu centra būve un Motormuzeja rekonstrukcija izmaksās aptuveni septiņus miljonus latu, norādīja Rīgas Motormuzeja direktors Aivars Aksenoks. Gan Motormuzeja rekonstrukcija, gan centra būve ir kopīgs projekts, un tam tiek rīkota vienota iepirkuma procedūra. Tā kāCSDD ir valsts kapitālsabiedrība, tai pašai jānodrošina līdzekļi būvniecībai, vienlaikus nodrošinot sabalansētu iestādes budžetu. Projektam piesaistīti arī kredītlīdzekļi.

Būvdarbus plānots pabeigt 56 nedēļās - līdz nākamā gada pavasarim, taču vēl pēc tam plānots gan muzeju, gan centru iekārtot, līdz ar to atklāšana iecerēta augustā vai septembrī.

Skonto būves valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis norādīja, ka tas ir interesants projekts, ar interesantu fasādes apdari, taču vienlaikus uzsvēra, ka projekts tiks pabeigts laikā un labā kvalitātē.

Pamatakmens iemūrēšanas pasākumā šodien piedalījās arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcijas gaitā notiek tās pārbūve, lai pēc iespējas paplašinātu ekspozīcijai domāto platību, uzlabotu ēkas energoefektivitāti, izveidotu ērtu, mūsdienīgu ieejas risinājumu, uzlabotu apmeklētāju plūsmas organizāciju un nodrošinātu muzeja pilnīgu pieejamību visiem, tostarp arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Projekts paredz vienlaikus maksimāli saglabāt Rīgas Motormuzeja vēsturisko veidolu un plānojumu.

Klientu apkalpošanas centra jaunbūves projekts paredz uzbūvēt mūsdienīgu un CSDD publiskajam tēlam atbilstošu būvi, kura, lai arī savienota ar Motormuzeju (stiklota pāreja 3.stāva līmenī), vizuāli un funkcionāli būs pilnīgi patstāvīga. Jaunās ēkas stiklotais, viegli liektais apjoms stilistiski pretstatīts vēsturiskajai muzeja ēkai, tomēr nekonkurē ar to - tikai skaidri demonstrē jaunbūves tapšanas laiku un atšķirīgo funkciju, skaidro projekta autori.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

"Hotel de Rome" darījums ir uzticības apliecinājums attīstības iespējām Latvijā

06.09.2013

Nekustamo īpašumu tirgus tiek paplašināts ar jaunu dzīvojamo kompleksu - „Panorama Residence”

09.09.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā