Interesi par "Skonto" stadiona iegādi izrādījuši vairāki investori no Latvijas un ES

Interesi par oktobra beigās plānoto izsoli, kurā paredzēts pārdot "Skonto" stadionu, ir izrādījušas juridiskās un privātpersonas no Latvijas, Eiropas Savienības (ES), kā arī ārpus ES, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja AS "Reverta" pārstāve Marita Ozoliņa.

Viņa norāda, ka objekta, kas atrodas kvartālā starp Hanzas, Krišjāņa Valdemāra, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielu, sākuma cena ir 12,5 miljoni eiro (8,79 miljoni latu).

Īpašumu, ko plānots pārdot izsolē 25.oktobrī plkst.12, veido zemes gabals uz kura atrodas sporta halle, stadions un noliktava - 34 906 kvadrātmetru platībā, kā arī trīs neapbūvēti zemesgabali 4337 kvadrātmetru, 4300 kvadrātmetru un 2390 kvadrātmetru platībā. Izsole plānota ar augšupejošu soli, un viens solis paredzēts 100 000 eiro.

Jau ziņots, ka "Reverta" ir informējusi Latvijas Futbola federāciju (LFF) par "Skonto" stadiona un tam piederošo teritoriju plānoto pārdošanu izsoles ceļā, vienlaikus garantējot, ka Latvijas izlases mājas spēle 15.oktobrī ar Slovākiju notiks vēl šajā stadionā," izteicies LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. "Esam pateicīgi AS "Reverta" par atsaucību un konstruktīvo sadarbību. Zinot esošo situāciju ar stadiona apsaimniekošanu, "Reverta" darīja visu iespējamo, lai šī Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mājas spēles Latvijas izlase aizvadītu "Skonto" stadionā."

Savulaik "Parex bankas" kreditētais projekts paredzēja stadiona "Skonto" iegādi un attīstību. Ilgstošu kredītsaistību nepildīšanas dēļ 2011.gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors "Reverta", kuras darbība ir vērsta uz kādreiz izsniegto kredītu atgūšanu un atmaksāšanu valstij.

Lai atbalstītu sporta profesionāļus un entuziastus Latvijā, vienlaikus ar stadiona pārņemšanu "Reverta" noslēdza vienošanos par stadiona izmantošanu futbola spēlēm turpmāko divu gadu laikā, proti, līdz 2013.gadam. Šā gada septembrī objekts "Skonto" kā investīciju projekts ir izlikts pārdošanā.

"Skatoties nākotnē, LFF risina jautājumu par Latvijas izlases mājas spēļu stadionu gaidāmajām 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm. Šobrīd LFF apzināto stadionu sarakstā ir iekļauti "Daugavas" stadions un Krišjāņa Barona ielas jaunā stadiona projekts Rīgā. Apzināto stadionu sarakstā iekļauti arī "Daugavas" stadions Liepājā, Zemgales Olimpiskā centra stadions Jelgavā, Jūrmalas pilsētas stadions Slokā un Ventspils Olimpiskā centra stadions," uzskaita Mežeckis.

"Minētajos stadionos nepieciešams veikt dažāda apjoma infrastruktūras uzlabojumu darbus gan laika, gan finanšu resursu ziņā, lai nākotnē varētu aizvadīt Latvijas izlases spēles," piebilst Mežeckis.

"Skonto" stadions tika atklāts 2000.gadā.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Ārvalstu investoru uzturēšanās atļaujām 1000 darījumu kvota šogad būtu iztērēta jau augustā

08.10.2013

Īres tirgū saglabājas augsts pieprasījums; vērojams īrnieku prasībām atbilstošu mājokļu deficīts

08.10.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks