"Ordo Agency": Banku pārņemto īpašumu piedāvājums jauno projektu tirgu neietekmē

Banku nekustamā īpašuma meitasuzņēmumu pārņemto īpašumu piedāvājums tirgū nespēj ietekmēt jauno projektu tirgu, jo banku pārņemtie īpašumi ir būvēti jau sen un ilgstoši bijuši neapdzīvoti un neapkurināti, šodien žurnālistiem sacīja nekustamā īpašuma projektu attīstītāja SIA "Ordo Agency" valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis.

"Banku pārņemtie īpašumi pārsvarā ir būvēti pirms krīzes, tas ir - pirms pieciem vai sešiem gadiem. Pēc tam šie īpašumi vairākus gadus netika apdzīvoti un apkurināti, līdz ar to šo ēku kvalitāte ir strauji pasliktinājusies. Tagad šie projekti ir ar steigu atsvaidzināti, renovēti un piedāvāti tirgū," skaidroja Rudzītis.

Viņš norādīja, ka šie banku īpašumi kvalitātes ziņā nespēj konkurēt ar tikko uzbūvētām ēkām, jo pirms pieciem vai sešiem gadiem tika izmantoti citi celtniecības materiāli, cita celtniecības tehnoloģija.

"Turklāt ilgie pamestības gadi ir atstājuši sekas - neskatoties uz veikto renovāciju, bieži vien šajos mājokļos parādās pelējums, citi defekti. Lai gan banku īpašumi tirgū tiek piedāvāti par lētākām cenām, tomēr patlaban pircēji jau vēlas ne tikai zemu cenu, bet arī kvalitāti," skaidroja Rudzītis.

"Ordo Agency" vadītājs arī norādīja, ka pirms krīzes tika būvēti pārsvarā lielu platību dzīvokļi, bet tagad mainījies pieprasījums un pircēji vēlas iegādāties mazākus dzīvokļus.

"Visu šo faktoru ietekmē jauno projektu tirgu banku pārņemtie īpašumi nevar ietekmēt. Sērijveida dzīvokļu tirgus gan šo ietekmi izjūt," piebilda Rudzītis.

"Ordo Agency" ar nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu nodarbojas jau 12 gadus. Līdz šim ir uzbūvēti tādi projekti kā "Duntes ozoli" un "Irlavas nami" Rīgā, pieci jaunie projekti Dzintaros, Jūrmalā un projekts "Avenue" Jūrmalā.

Jau ziņots, ka "Ordo Agency" Imantā sācis jauna dzīvojamo namu kompleksa "Dammes liepas" būvniecību. Kompleksa abās kārtās plānots ieguldīt 20 miljonus eiro (14 miljonus latu).

Projekta pirmajā kārtā paredzēts uzbūvēt vienu septiņstāvu un vienu astoņstāvu dzīvojamo ēku ar 110 dzīvokļiem. Pirmajā kārtā plānots investēt astoņus miljonus eiro (5,6 miljonus latu), un tās būvniecību plānots pabeigt 2013.gada septembrī.

Ektornet pabeidz dzīvokļu modernizāciju jaunajā projektā Līduma ielā 8a

05.02.2013

Dombrovskis vēlas veidot neatkarīgu ceļu būves kvalitātes kontroles institūciju

06.02.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

6

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu