Jauns projekts Rīgas vēsturiskajā centrā - Šarlotes rezidence

Pieprasījums pēc Rīgas centra premium klases dzīvokļiem, ko pirkt vai īrēt, pārsniedz piedāvājumu jau pēdējos  5- 10 gadus. Tāpēc katrs jauns vai renovēts projekts uzreiz piesaista nekustamā īpašuma tirgus dalībnieku interesi. Dzīvojamajai mājai „Šarlotes rezidence” (Charlotte Residence), kas atrodas Rīgas klusajā centrā Vidus ielā 5 un kurai septembra vidū tika nosvinēti spāru svētki, ir visas izredzes iegūt vispieprasītākā projekta statusu. Un ne tikai savas atrašanās vietas dēļ.

Jaunais dzīvojamais nams „Šarlotes rezidence” raksturo 21.gadsimta arhitektūru un ir lielisks piemērs tam, kā mūsdienīgās tendences organiski iekļaut vēsturiskajā pilsētvidē. "Kvartāls, kurā atrodas „Šarlotes rezidence”, ir unikāls, jo te ir daudz skaitu ēku ar bagātīgi veidotām  jūgendstila fasādēm,” stāsta jaunā nama galvenais arhitekts Juris Bērziņš. „Mums bija sarežģīts uzdevums – iekļauties šajā skaistajā vidē, vienlaikus neaizēnojot un neatdarinot iepriekšējā gadsimta meistardarbus.  Tāpēc ēkas projektam tika izvēlētas lakoniskas līnijas un darbīgie materiāli. Tieši askētiskā pieeja mājas arhitektoniskajā veidojumā izceļ apkārtējo namu vēsturisko un bagātīgo dekorējumu.”

Šodien nekustamā īpašuma tirgū piedāvājumā ir ļoti maz jaunu projektu, kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā. Pieprasījums pēc dzīvokļiem šādos namos daudzkārt pārsniedz piedāvājumu. Turklāt „Šarlotes rezidences” veidotāji izmantojuši ne tikai vietas unikalitāti, bet arī nodrošinājuši papildu ērtības dzīvokļu īpašniekiem un īrniekiem. Jaunajā namā izmantots „gudrās mājas” koncepts, turklāt pielietojot arī jaunāko tehnoloģiskos risinājumu automātiskai automašīnu novietošanai pazemes stāvvietā jeb tā dēvētos „box parking” principu.

„Gudrās mājas” koncepcija nodrošina iespēju internetā kontrolēt īpašumu - attālināti iespējams nolasīt energokontroles datus un uzstādīt energoresursu izmatošanas režīmu.

„”Šarlotes rezidences” mērķauditorija ir Latvijas un ārvalstu pircējs vai nomnieks, kas vēlas dzīvot tuvu biznesa centram un vienlaikus baudīt apkārtni, ko krāšņo parki, ir ērti pieejams jahtu klubs un citi infrastruktūras objekti," stāsta Baltic Sotheby`s International Realty  valdes locekle Ilze Mazurenko.

Sešu stāvu nama „Šarlotes rezidence” piecpadsmit dzīvokļus varēs iegādāties no 2014.gada sākuma. 

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Latvijas iespējas un riski starptautisko investīciju piesaistē nekustamā īpašuma tirgū

11.10.2013

Jauno projektu Atvērto durvju dienas šajā nedēļas nogalē

11.10.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu