Pillar grupas pārdošanas apjomi deviņos mēnešos sasniedz 24,8 miljonus eiro

2013. gada 3. ceturksnī turpināja pieaugt aktivitāte nekustamā īpašuma tirgū. Līdz ar kopējo tirgus izaugsmi, ievērojami pieauguši arī nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupas Pillar pārdošanas apjomi. Kopumā deviņu mēnešu laikā uzņēmums realizējis īpašumus par 24,8 miljoniem eiro. Salīdzinoši visa 2012. gada laikā Pillar realizēja nekustamos īpašumus par 15,7 miljoniem eiro.

Šobrīd Pillar pārraudzībā atrodas vairāk nekā 1400 nekustamie īpašumi par kopējo summu aptuveni 84,9 miljoni eiro. Uzņēmums līdz šim

Šogad noslēgti jau 370 īpašumu pārdošanas darījumi (2012. gadā kopumā - 254 nekustamā īpašuma darījumi). Klientu aktivitāte turpina pieaugt visos mājokļu segmentos – premium klases, jaunajos projektos, kā arī sērijveida dzīvokļos. No realizētajiem īpašumiem jaunajos un rekonstruētajos projektos pārdoti 68 dzīvokļi, kuru vidū ir arī 13 premium klases dzīvokļi „Elizabetes Park House” projektā. Sērijveida mājās pārdoti 298 dzīvokļi, kā arī noslēgti 2 darījumi par komercobjektu pārdošanu.

Pillar izpilddirektore Ieva Valtere atzīmēja: „Gada trešais ceturksnis apstiprināja mūsu iepriekš izteikto prognozi par tirgus aktivitātes palielināšanos pēc vasaras mēnešiem. Tirgus izaugsme gada griezumā vērtējama 16% līdz 18% robežās. Šāda tendence varētu saglabāties arī tuvākajos gados. Būtiskākie no tirgus izaugsmes ietekmējošiem faktoriem būs Latvijas valdības plānotie risinājumi sabiedrībai svarīgajās jomās: nodarbinātība, demogrāfija, migrācija, valsts ekonomikas attīstības ilgtspēja kopumā.”

Kā jau ziņojām, gada sākumā Pillar uzsāka speciālu īpašumu rekonstrukcijas programmu, kuras ietvaros pilnībā atjaunojam daļu no uzņēmuma portfelī esošajiem mājokļiem. Programmas ietvaros tiek rekonstruēti dzīvokļi Rīgas centra un tā tuvumā esošās prestižās ēkās, kā arī vairākas privātmāju jaunbūves Rīgas apkaimē. Gada trešajā ceturksnī Pillar ir pabeidzis un realizējis trīs īpašumus šis programmas ietvaros par kopējo summu 410 875 eiro. Kopumā programma uzskatāma par veiksmīgu, tomēr, sakarā ar neskaidrību par valsts termiņuzturēšanās atļauju programmas tālāko attīstību, kas ievērojami apgrūtina darbu plānošanu, Pillar rekonstrukcijas programmas apjomi tiks samazināti. Līdz šim kopējās programmas investīcijas 2013. – 2014. gadu laikā bija plānotas vismaz 2,5 miljoni eiro apmērā.

Turpinās aktīvs darbs pie Pillar un visai ABLV grupai nozīmīgā projekta – finanšu un darījumu centra „New Hanza City” (NHC) attīstības. Kā ziņots, gada sākumā tika uzsākti pirmie būvniecības darbi projekta teritorijā Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 28a. Darbi norit saskaņā ar noteikto laika grafiku, kā rezultātā līdz gada beigām Pillar varēs pārcelties uz jaunu biroja ēku. Pašlaik NHC projektā jau ieguldīti vairāk nekā 20 miljoni latu.

Ievērojot klientu pieprasījumu, jūlijā Pillar uzsākas dzīvokļu tirdzniecību jaunā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā „Dārza Apartment House”, kura atrodas Dārza ielā 32, Rīgā. Ēkai ir divas daļas (5 un 7 stāvi) ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā pieejami 54 (1 līdz 5 - istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 43 m² līdz pat 211 m². Dzīvokļiem ir balkoni, augšējo stāvu dzīvokļiem plašas terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari. To pārdošanas cenas ir sākot no 1150 EUR/m² līdz 1500 EUR/m². Plānots, ka visi apdares darbi dzīvojamā ēkā „Dārza Apartment House” tiks pabeigti līdz šī gada beigām.

Noslēgumam tuvojas arī visi celtniecības un apdares darbi daudzdzīvokļu mājā „Lielezeres Apartment House”. Ēka atrodas Rīgā, Dzirciema rajonā, Lielezeres ielā 10. Šīs dzīvojamās mājas projektu Pillar pārņēma 2010. gada novembrī. Līdz tam ēkai bija izbūvēts tikai pagrabstāvs. Arī šī ēka ekspluatācijā tiks nodota līdz gada beigām.

Pillar nekustamā īpašuma attīstības portfelī ir tādi realizētie projekti kā „Elizabetes Park House”, „Saules Rasa”, „Pine Breeze”, „Mārtiņa Nams 2”, „Liesmas Apartment House” un citi. Savukārt mūsu attīstības plānos ir premium klases daudzdzīvokļu mājas „Miera Park House” rekonstrukcija Rīgā, Miera ielā, kā arī vairāki individuālie projekti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Ķīnieši atklājuši lētāko veidu, kā iegūt uzturēšanās atļaujas Latvijā

14.10.2013

Vēl aizvien daudziem noteicošais faktors ir atrast likvīdu objektu, kas atbilstu uzturēšanās atļauju iegūšanas kritērijiem, būtu izīrējams un nestu tūlītēju peļņu

16.10.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā