Noticis lielākais nomas darījums noliktavu platību segmentā

Ar starptautiskā nekustamā īpašuma konsultanta „Colliers International” palīdzību tika noslēgts  darījums par 14 000kv.m noliktavu telpu nomu SIA „Balt Cargo Solutions” jaunajās noliktavu telpās, kas ir šī gada lielākais nomas darījums noliktavu platību segmentā.

SIA „Balt Cargo Solutions”  attīsta 24 000 kv.m. lielas A klases noliktavu platības esošajā loģistikas kompleksā – Stopiņu pagastā, blakus Rīgai, kuras plānots nodot ekspluatācijā 2014. gada  martā. Pārrunu rezultātā, 14 000 kv.m.  lielas noliktavu telpas     aizņems  viens no pamanāmākajiem   loģistikas un distribūcijas uzņēmumiem Baltijā A/S „VIA 3L Latvia”, kas sniedz loģistikas, noliktavas un glabāšanas pakalpojumus.

Jaunās SIA „Balt Cargo Solutions” noliktavu platības ir pirmais spekulatīvais projekts  noliktavu segmentā kopš 2009. gada. Šobrīd projekts sevi pierāda, kā veiksmīgu, jo lielākā daļa noliktavu platības jau ir iznomātas, tai skaitā citiem nomniekiem. „Jautājums par atlikušo, brīvo noliktavu platību vēl ir atvērts, iespējams, tās tiks iznomātas, bet tik pat labi mēs tās varētu izmanot savām vajadzībām”, komentē SIA „Balt Cargo Solutions”  Valdes priekšsēdētājs Valērijs Kļimovs . 

Ēriks Bergmans, Colliers International partneris un brokeru departamenta direktors atzīst, ka: „Pēc krīzes šis ir pirmais apjomīgais attīstības projekts noliktavu segmentā, kas ļauj cerēt, ka projektu attīstība turpināsies, jo šobrīd tirgū novērojams noliktavu platību deficīts virs 10 000kv.m.”

  „Priekš mums jaunā noliktava Rīgā ir uzņēmuma nākamais un ļoti nopietnais solis Baltijas izplatīšanas kanālu attīstībā. Mēs plānojam ka Rīga ieņems centrālo vietu mūsu darbībai Baltijā.  Esam atvērti sadarbībai ar visiem ieinteresētiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārtikas un plaša patēriņa preču ražotājiem un vairumtirgotājiem, lai iesāktu sadarbību jaunajā loģistikas un distribūcijas centrā.” – tā „Via 3L” valdes loceklis Elmer Maas.  

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Vairāk nekā divreiz pieaugusi dzīvesvietas deklarēšana Rīgā, NĪ eksperti prognozē īres cenu pieaugumu

28.10.2013

Ķīnā pēc izmaiņām nekustamā īpašuma pārdošanas nodokļa noteikumos strauji pieaudzis laulības šķiršanu skaits

30.10.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Āgenskalns - zaļais Pārdaugavas centrs un veclaicīgo namu mājvieta

2

Skandināvu stila funkcionalitāte pret padomju mantojumu

3

Purvciems - rajons, kur mijas padomju mantojums un mūsdienu modernisms

4

Tukuma pusē pārdošanā nonācis ekskluzīvs atpūtas komplekss

5

Klientu diena Klusā centra elitārajā dzīvojamā projektā J5

6

Klientu dienas Salienā: rezervē dzīvokli un saņem 1000 eiro vērtu IKEA dāvanu karti tā iekārtošanai

City24 redaktora izvēle

alt

"Bonava Latvija" uzsāk dzīvokļu pārdošanu vērienīgā jaunajā projektā Dreiliņos

alt

Mežaparks – zaļākā un prestižākā Rīgas apkaime, pār kuru laikam nav varas

alt

Viens no arhitekta Modra Ģelža pēdējiem veikumiem – privātmāja Mežaparkā