Ektornet sāk piedāvāt iespēju iegādāties mājokli īrējot

 

No šī gada februāra Ektornet klientiem sāk piedāvāt iespēju iegādāties mājokli īrējot. Pakalpojums paredzēts klientiem, kuri varētu saņemt aizdevumu mājokļa iegādei, taču būtu vajadzīgi vēl 10% pirmajai iemaksai.

Ektornet piedāvā klientiem iespēju jau tagad dzīvot jaunā mājoklī un ieguldīt sava nākotnes dzīvokļa vai privātmājas iegādē 55% no ikmēneša īres maksas. Maksimālais īres līguma termiņš ir 2015.gada 30.jūnijs. Ikmēneša īres maksa tiks aprēķināta saskaņā ar nepieciešamo summu aizdevuma pirmajai iemaksai 10% apmērā. To klients var aprēķināt arī Ektornet mājaslapā un jautājot pārdošanas projektu vadītājam, kurš piedāvā izvēlēto mājokli.

Dzīvokļi un privātmājas ir ar pilnu iekšējo apdari un nodoti ekspluatācija, kas nozīmē, ka pēc dokumentu nokārtošanas, klients jau uzreiz var sākt dzīvot savā jaunajā mājoklī. Līguma slēgšanas brīdī izvēlētā mājokļa pirkuma cena tiek fiksēta un paliek nemainīga līdz pat pirmās iemaksas summas sakrāšanas vai īres līguma termiņa beigām.

Kopumā iegādāties īrējot Ektornet piedāvā vairāk nekā 200 mājokļus, kuri apkopoti mājaslapā http://www.ektornet.lv/iegadajiesirejot

Par Ektornet

Ektornet Residential Latvia ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kuru 2009. gadā izveidoja Swedbank grupa. Uzņēmuma pamatdarbība ir iegādāties, izdevīgi pārvaldīt un pārdot nekustamos īpašumus dzīvojamo telpu segmentā. Vairāk informācijas mājas lapā http://www.ektornet.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook http://www.facebook.com/EktornetLV un Twitter http://twitter.com/Ektornet_LV

Kvalitatīvu nomnieku deficīts

12.02.2013

Liepājā nojauc vienu no izcilākajiem industriālās apbūves objektiem Baltijā

13.02.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām