Sākta dzīvokļu rezervācija projektā „Solitūdes parks”

Jauno dzīvokļu piedāvājumu Zolitūdē papildina projekts „Solitūdes parks”, kurā sākta mājokļu rezervācija. Projekta īpašnieks – Igaunijas uzņēmums „Maru Ehitus” – ekskluzīvas dzīvokļu pārdošanas tiesības piešķīris nekustamā īpašuma uzņēmumam „Latio”.

Projekts „Solitūdes parks” atrodas Zolitūdē, Jāņa Endzelīna ielā 32. Piecu stāvu mājā būs 40 mājīgi, ērta plānojuma dzīvokļi ar balkoniem, lodžijām un terasēm. Pārdošanai piedāvāto vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platība ir no 49,5 līdz 95,5 kvadrātmetriem. Visi dzīvokļi būs ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku („PAA” vannas, „Grohe”, „Gustavsberg”). Ēkas pagrabstāvā izvietotas mantu novietnes katram dzīvoklim, kā arī 13 pazemes autostāvvietas. Projekta īpaša priekšrocība ir nepilnus 9000 kvadrātmetrus lielais zemes gabals, kurā būs parks, pastaigu takas, bērnu rotaļu laukums un āra autostāvvietas.

Dzīvojamo māju plānots nodot ekspluatācijā 2014.gada pavasara mēnešos.

„Projekta „Solitūdes parks” būvniecībā un apdarē izmantotie kvalitatīvie materiāli, ērtais dzīvokļu plānojums un zaļā apkārtējā vide atbilst prasīga pilsētnieka izvēlei. Līdz šim straujāka jauno projektu attīstība un līdz ar to arī plašākas izvēles iespējas bija Imantā. Projekts „Solitūdes parks” arī Zolitūdes apkaimē palielinās mūsdienīgu dzīvokļu piedāvājumu,” akcentē „Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Projekta „Solitūdes parks” īpašnieks ir viens no Igaunijas lielākajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem AS „Maru Ehitus”, bet projektu īsteno saistītais uzņēmums SIA „District Z”. „Maru Ehitus” dibināts 1991.gadā, uzņēmumam ir liela pieredze galvenokārt komercobjektu projektēšanā un būvniecībā gan Igaunijā, gan citās Eiropas Savienības valstīs. Projekta „Solitūdes parks” ģenerālbūvnieks ir SIA „MK Holding”.

Ņemot vērā nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendences, ekonomikas izaugsmi, vietējo iedzīvotāju un nerezidentu aktivitātes pieaugumu, „Maru Ehitus” 2012.gadā pieņēma lēmumu Zolitūdē iegādāties vairākus zemes īpašumus. Svarīgs faktors šāda lēmuma pieņemšanā bija jaunu, kvalitatīvu dzīvojamo projektu trūkums Zolitūdes mikrorajonā.

„Vērtējot nekustamā īpašuma tirgus attīstību un cenu kāpumu Tallinā, kur dzīvokļa kvadrātmetra cenas jaunajos projektos salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir palielinājušās par 20% un mājokļi tiek rezervēti jau būvniecības laikā, kā arī analizējot ekonomikas rādītājus Rīgā, pieņēmām, ka īpašumu tirgus Latvijā turpinās attīstīties, augs pieprasījums un pircēji izvēlēsies nevis lētāko, bet kvalitatīvāko mājokli. Mūsu uzņēmums sāk ar vienu pilotprojektu, bet pēc tā veiksmīgas realizācijas plānojam arī turpmāk rīdziniekiem piedāvāt kvalitatīvus dzīvokļus,” saka „Maru Ehitus” valdes loceklis Andress Kaurs (Andres Kaur).

Dzīvojamās ēkas projekta autori ir arhitektu birojs SIA „DEPO projekts”. Katra dzīvokļa plānojums veidots tā, lai nodrošinātu maksimālu mājokļa funkcionalitāti un ergonomiskumu. Pateicoties ēkas novietojumam un dzīvokļu plānojumam, visos dzīvokļos spīd gan rīta, gan vakara saule.

Ekskluzīvas dzīvokļu pārdošanas tiesības saskaņā ar noslēgto vienošanos piešķirtas nekustamā īpašuma uzņēmumam „Latio”.

Plašāk par projektu „Solitūdes parks” http://www.solitudesparks.lv/lv

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Jūrmalā elitāri īpašumi svarīgāki par drošību

05.11.2013

Valsts kanceleja ar mobilo aplikāciju cīnīsies pret administratīvo slogu

06.11.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

6

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu