"Pārdošanas guru 2013" titulu iegūst Cjukša no "Interbaltijas" un Ērglis no "Domeniksa"

Ikgadējā konkursā pārdošanas speciālistiem titulu Pārdošanas guru 2013 ieguvis kompānijas Interbaltija nekustamo īpašumu aģents Deivids Cjukša, bet konkursā pārdošanas vadītājiem titulu "Pārdošanas vadības guru 2013" ieguva SIA Domenikss Mercedes-Benz vieglo automašīnu vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un mārketinga vadītājs Alvis Ērglis.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa, kopumā šogad uz abiem tituliem pretendēja gandrīz 600 kandidāti. Konkursu gaitā tika noteikti un apbalvoti labākie Latvijas pārdošanas profesionāļi un pārdošanas vadītāji, kuri vairāk nekā mēnesi dažādās konkursa kārtās pierādīja savu profesionalitāti, talantu un spējas.

Titulu "Pārdošanas guru 2013" ieguva Cjukša, kurš ieguva gan naudas balvu, gan arī apmācību dāvanu karti profesionālai pilnveidei no "Vain&Partners", kā arī iespēju nākamgad apmeklēt jebkuru "Big Event" konferenci pēc savas izvēles.

Cjukša konkursā ieguva arī skatītāju simpātijas balvu un biznesa augstskolas "Turība" simpātiju balvu, iegūstot iespēju apmeklēt jebkuru augstskolas lekciju kursu pēc izvēles.

Pie konkursa organizatoru un atbalstītāju balvām tika arī otrās vietas ieguvējs "Statoil Fuel&Retail Latvia" korporatīvo klientu attiecību vadītājs Lauris Kalve un trešās vietas ieguvējs - AS "Swedbank" līzinga menedžeris Viesturs Rijnieks.

Par galvenajiem kritērijiem žūrija izvirzīja mērķtiecību pārdošanā, fokusēšanos uz klientu vajadzībām un vērtībām, atbildīgumu, komunikācijas prasmes, analīzes spējas un radošumu.

Savukārt titula "Pārdošanas vadības guru 2013" ieguvējs Ērglis ieguva gan naudas balvu, gan dāvanu kartes savu profesionālo zināšanu un iemaņu pilnveidei no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem ieguva arī konkursa otrās vietas ieguvējs "Mailigen" Pārdošanas daļas vadītājs Andris Žīgurs un trešās vietas ieguvēja - "Lattelecom" pārdošanas grupas vadītāja Liene Ozola.

Visi konkursu "Pārdošanas guru 2013" un "Pārdošanas vadības guru 2013" finālisti saņēma arī žurnāla "Kapitāls" abonementu nākamajam gadam.

Konkurss "Pārdošanas guru" notika jau vienpadsmito gadu, bet "Pārdošanas vadības guru" - trešo gadu. Šī gada konkursa jautājumi un uzdevumi tapa sadarbībā ar apmācības un biznesa konsultāciju uzņēmuma "Vain&Partners" ekspertiem, konkursa fināla interneta tiešraidi nodrošināja sadarbības partneris biznesa augstskola "Turība", bet konkursu uzvarētāju apbalvošana notika "Big Event" organizētajā "Pārdošanas vadības konferencē - meistarklasē".

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Kļūdas dēļ LNMM rekonstrukcijas gaitā radušies 309 000 latu papildu tēriņi

07.11.2013

Ektornet Pierīgā pārdevis māju kompleksu ar 280 dzīvokļiem

08.11.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"