Policija brīdina par nekustamo īpašumu krāpniekiem

Rīgā no nekustamā īpašuma krāpniekiem cietusi kāda pirmspensijas vecuma kundze, kurai radīti zaudējumi 34 800 eiro (24 457 latu) apmērā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, krāpnieki mēģinājuši veikt noziegumu arī pret citu personu, kura atrasta ar sludinājuma palīdzību.

Apkrāptās sievietes lietā noskaidrots, ka viņa iepazinusies ar kādu vīrieti, kurš sevi dēvējis kā Dima. Ieraugot, ka sieviete ar savu vīru ir gados paveci cilvēki, bez darba, kā arī uzzinot, ka sieviete komunālo parādu dēļ plāno pārdot savu dzīvokli un nopirkt tā vietā lētāku, vīrietis piedāvājis sievietei savu palīdzību un internetā ievietojis sludinājumu, ka tiek pārdots dzīvoklis. Kad tika atrasti dzīvokļa pircēji, krāpnieks aizvedis cietušo sievieti pie notāra, kur noslēgts darījums par dzīvokļa pārdošanu.

Pēc darījuma pabeigšanas cietusī piezvanījusi Dimam, kurš viņu gaidījis ārā pie ēkas, un izstāstījusi, ka darījums ir pabeigts. Pēc tam krāpnieks piedāvājis aizvest cietušo personu uz mājām. Braucot mašīnā, viņam kāds piezvanījis un mašīnā iekāpusi kāda sieviete, kura paskaidrojusi cietušajai, ka darījums par dzīvokļa pārdošanu nav noticis, kamēr netiks iesniegts dokuments par ienākumiem. Cietusī atdevusi sievietei par dzīvokli saņemto naudu. Pēc notikušā sievietei ar krāpnieku vairs nav izdevies sazināties.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, minētais krāpnieks mēģinājis veikt krāpšanu arī pret citu personu, kuru viņš bija atradis pēc sludinājuma. Persona bija ievietojusi sludinājumu par to, ka savā dzīvoklī izīrē vienu istabu. Krāpnieks atbraucis pie viņas, it kā lai apskatītu viņas dzīvokli un mēģinājis pārliecināt, kā arī piedāvājis savu palīdzību, pārdot viņas dzīvokli un vietā nopirkt lētāku. Bet persona sajutusi kaut ko aizdomīgu un atteikusies no krāpnieka piedāvājuma.

Policijā par šo gadījumu uzsākta izmeklēšana, bet krāpnieku līdz šim brīdim vēl nav izdevies noskaidrot. Policijai gan ir zināmas viņa pazīmes - vīrietis ir apmēram 36 gadus vecs, sportiskas miesas būves, ar gaišbrūniem īsiem matiem, runā krievu valodā un pārvietojas ar melnas krāsas automašīnu. Iespējamais mašīnas numurs ir 6172. Krāpnieks savus upurus izvēlas vecāka gadagājuma cilvēku vidū.

Rīgas Brasas iecirkņa policijas darbinieki aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija par līdzīgiem gadījumiem, zvanīt uz tālruņa numuriem 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Mājokļu darījumu skaits Rīgā audzis par piektdaļu

13.11.2013

Vairums Latvijas iedzīvotāju prognozē mājokļu cenu kāpumu pēc pievienošanās eiro

14.11.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks