Spicē būs britu universālveikals Debenhams

Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs E.L.L. Real Estate parakstījis līgumu par divu britu mazumtirgotāja Debenhams universālveikalu atvēršanu - Rīgā un Tallinā.

Līgums parakstīts ar franšīzes īpašnieku Baltijas valstīs Jirgenu Rēlingeru. Paredzēts, ka Debenhams 2014. gada martā tiks atklāts tirdzniecības centrā Spice Rīgā, bet tā paša gada rudenī – topošajā tirdzniecības centrā Panorama City Tallinā.

Debenhams ir starptautiski atpazīstams zīmols. To 28 valstīs pārstāv 240 veikali. Universālveikals piedāvā preces sievietēm, vīriešiem un bērniem, mājai, brīvā laika pavadīšanai, veselībai un skaistumam.

Noslēgtais līgums atbilst E.L.L. Real Estate stratēģijai ievest Baltijas tirgū nebijušus zīmolus, piedāvājot šīs kompānijas attīstītajos tirdzniecības centros, paudis Aldo Dapons, E.L.L. Real Estate valdes priekšsēdētājs. Savukārt Frēnsiss Makolijs (Francis McAuley), Debenhams starptautiskais direktors, izteicies, ka Baltijas valstis ir dinamiski augošs reģions, kurā trūkst spēlētāju univerālveikalu sektorā.

Kopumā Baltijas valstīs paredzēta sešu Debenhams veikalu atvēršana ar vairāk nekā 200 darbavietām.

Debenhams veikals atradīsies Spices 1.stāvā (tā platība būs gandrīz 3 tūkst. m2), savukārt Panorama City veikals būs izvietos divos stāvos (2200 m2 platībā). Preču klāsts neatšķiršoties no Lielbritānijas, taču veikalu piedāvājumam katrā valstī papildus tiks pievienoti daži vietējie un starptautiskie zīmoli.

E.L.L. Real Estate darbības virziens ir komerciālo nekustamo īpašumu projektu attīstīšana Baltijas valstīs, pildot gan projekta attīstītāja, gan investora un apsaimniekotāja funkcijas. Uzņēmums nodarbojas ar tirdzniecības nekustamo īpašumu, viesnīcu, biznesa un biroju ēku, kā arī ražošanas nekustamo īpašumu attīstīšanu un apsaimniekošanu. Tallinā E.L.L. Real Estate ir akcionārs Viru centrā, Rīgā tam pieder Spice un Spice Home iepirkšanās centri, bet Lietuvā investīciju portfelī ir Panoramas iepirkšanās centrs Viļņā un Saules Miestas iepirkšanās centrs Šauļos.

Jūrmalnieki sašutuši par kāpas norakšanu jaunas luksus mājas būvniecībai

15.02.2013

Pieprasījums pēc labiem mājokļiem liek remontēt Rīgas centra dzīvokļus

15.02.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu