„YIT Celtniecība” uzsākusi dzīvojamā nama „Midtown Apartments” būvniecību

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA „YIT Celtniecība” ir uzsācis daudzdzīvokļu dzīvojamā nama „Midtown Apartments” būvniecību. Projektu plānots pabeigt līdz 2014. gada beigām.

Ēka tiek būvēta Rīgas vēsturiskajā centrā Hospitāļu ielā, un tai paredzēti seši stāvi, kuros kopumā būs pieejami 67 labiekārtoti dzīvokļi.

Andris Božē, SIA ”YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: „„Midtown Apartments” atradīsies pilsētas daļā, kas jau kļuvusi par iecienītu dzīvesvietu kultūras un mākslas baudītājiem. Pastaigas attālumā no dzīvojamās ēkas atradīsies Dailes teātris, radošais kvartāls Miera ielā, kā arī restorāni un dažādas izklaides un atpūtas vietas. Uzskatu, ka šī ir ļoti laba vieta cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un augstiem dzīves standartiem.”

Projektā paredzēti vienu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 103 kvadrātmetriem, ar pilnu iekšējo apdari un balkonu vai franču balkonu, kā arī tiks izbūvētas pazemes un virszemes stāvvietas. Ēkas teritorijā būs labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, velosipēdu novietni un apstādījumiem. Vērtīgie teritorijā esošie koki ēkas celtniecības laikā tiks saglabāti un veidos pagalma zaļo zonu.

Trīsslāņu parkets, koka logi, kvalitatīva santehnika un moderns interjers – tas viss paredzēts nama standarta aprīkojumā. Īpaša vērība tiks veltīta ēkas apsardzes un drošības sistēmām. Zemus komunālos maksājumus nodrošinās ēkā lietotie energoefektīvie risinājumi. Piemēram, namā jau celtniecības stadijā tiks integrēta speciāla energotaupoša automātikas sistēma, kas katram dzīvokļa īpašniekam dos iespēju ne tikai uzskaitīt un regulēt apkures patēriņu, bet arī to darīt arī attālināti.

Par SIA ”YIT Celtniecība”

SIA "YIT Celtniecība" ir Somijas korporācijas meitas uzņēmums Latvijā, kas nodrošina nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumu sniegšanu. Neskatoties uz pēdējo gadu finansiālo krīzi, uzņēmums mērķtiecīgi turpina investēt Baltijas tirgū un turpina jaunu daudzdzīvokļu ēku projektu attīstību Latvijā, kļūstot par vienu no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā. ''YIT celtniecība'' ietilpst ''YIT'' grupā, kurai galvenās tirgus zonas ir Ziemeļvalstis, Baltijas valstis un Krievija. "YIT" grupai pērn palika 100 gadi, kopš tā izveides 1912.gadā Somijā. 

"ABLV Bank" peļņa deviņos mēnešos - 25,5 miljoni latu

20.11.2013

Rīgā iedzīvotāji pierāda, ka mājas pievadceļu var noasfaltēt divreiz lētāk nekā pašvaldības izsludinātā iepirkuma uzvarētājs

21.11.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks