Pauniņš cer, ka Re&Re ir nākotne būvniecības nozarē

Šogad notikušie traģiskie negadījumi divos objektos, kuru būvniecībā piedalās SIA Re&Re - ugunsgrēks Rīgas pilī un Zolitūdes traģēdija -, radīs problēmas uzņēmumam, tomēr uzņēmuma vadība cer, ka Re&Re ir nākotne būvniecības nozarē, sacīja Re&Re valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš.

«Jebkurai kompānijai reizēm gadās kāda melnā josla. Re&Re šāda melnā josla ir iekritusi šī gada otrajā pusē. Abi divi šie notikumi ir dažādi un ar dažādām sekām, tomēr tajos abos ir kādi zīmīgi punkti. Runājot par ugunsgrēku Rīgas pilī, līdz pat šai dienai nav skaidrs, kāpēc tas ir izcēlies. Esam veikuši visus iekšējos auditus, un mums ir skaidrība, ka būvnieki nav bijuši klāt tajā vietā, kur izcēlās ugunsgrēks. Tagad uzņēmumam ir pārbaudījums sakarā ar Zolitūdes traģēdiju, kurā sekas ir daudz smagākas, tāpēc vēlamies pēc iespējas ātrāk saprast šīs nelaimes cēloņus un izdarīt no tā secinājumus, lai tas nekad neatkārtotos,» sacīja Pauniņš.

Jautāts, vai pēc šiem notikumiem Re&Re ir cerības uz kādiem pasūtījumiem nākotnē un vai tas neradīs paliekošas problēmas uzņēmumam, Pauniņš atbildēja apstiprinoši, ka tas radīs problēmas uzņēmumam.

«Esam izstrādājuši savu situācijas vadības plānu, paredzam doties pie visiem saviem pasūtītājiem un skaidrot viņiem to, kas ir noticis Zolitūdē. Plānots veikt arī visu esošo objektu pārbaudes. Strādājam pie tā, lai parādītu, ka Re&Re ir atbildīgs uzņēmums. Ceru, ka mums ir nākotne šajā nozarē,» sacīja Pauniņš.

Patlaban līdz notikušā apstākļu noskaidrošanai ir apturēta Zolitūdes projekta otrās kārtas būvniecība. Jautāts, vai gadījumā, ja tā netiek atjaunota, tas radīs zaudējumus Re&Re, Pauniņš norādīja, ka objekta nepabeigšana var radīt zaudējumus.

«Lielākie zaudējumi gan radīsies šī objekta īpašniekam un attīstītājamHomburg Zolitūde. Mums šie zaudējumi nebūs lieli, jo šis objekts principā jau ir pabeigts. Tur palikuši tikai iekšējās apdares darbi, un liela daļa materiālu arī jau ir savesti un nopirkti,» piebilda Pauniņš.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala Maxima griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Kopumā slimnīcās bija vērsušies 39 cilvēki, no tiem 29 pacientus slimnīcās nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet desmit pēc palīdzības vērsās paši.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Uzņēmēji apstrīd Gaismas pils mēbeļu iepirkumu, norādot uz pārkāpumiem konkursā

13.12.2013

Pētersone: sekoju līdzi, kā būvē VID jauno ēku

13.12.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

4

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

5

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

6

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām