Izsolīs maksātnespējīgās "Forburgas" īpašumus vairāk nekā miljona latu vērtībā

Šodien paredzēts izsolīt maksātnespējīgās nekustamo īpašumu kompānijas Forburga īpašumus vairāk nekā miljona latu vērtībā, liecina maksātnespējas administratora Māra Sprūda paziņojums.

Tiks izsolīts zemesgabals 4,05 hektāru platībā, kas atrodas Ķekavas novada Smilgājos. Nekustamā īpašuma novērtējums ir 299 000 latu.

Paredzēts izsolīt arī zemesgabalu 10,36 hektāru platībā, kas atrodas Ķekavas novada "Veseros". Tas novērtēts par 704 000 latu.

Tāpat tiks izsolīts arī zemesgabals 4,05 hektāru platībā Ķekavas novada "Veseros 1". Šī īpašuma novērtējums ir 251 800 lati.

Paredzēts izsolīt Vaives dzirnavas Priekuļu novadā. Īpašuma novērtējums ir 28 000 latu. Pēc kārtas šī ir otrā izsole, un solīšana sāksies no summas, kas atbilst 75% no novērtējuma.

Tāpat paredzēts izsolīt neapdzīvojamo telpu 46,5 kvadrātmetru platībā Ausekļa ielā 11-403, Rīgā. Šī īpašuma novērtējums ir 22 000 latu. Pēc kārtas šī ir otrā izsole, un solīšana sāksies no summas, kas atbilst 75% no novērtējuma.

Paredzēts arī izsolīt kopumā piecas domājamās daļas no neapdzīvojamās telpas 72,6 kvadrātmetru platībā Ausekļa ielā 11-202, Rīgā, piešķirot lietošanas tiesības uz piecām novietnēm. Šo piecu objektu novērtējums ir 6000 latu.

Tāpat paredzēts izsolīt neapdzīvojamo telpu 63,4 kvadrātmetru platībā Ausekļa ielā 11-103, Rīgā. Šī īpašuma novērtējums ir 29 000 latu. Pēc kārtas šī ir otrā izsole, un solīšana sāksies no summas, kas atbilst 75% no novērtējuma.

Paredzēts izsolīt arī neapdzīvojamo telpu 123,3 kvadrātmetru platībā Alberta ielā 1-8A, Rīgā. Šī īpašuma novērtējums ir 247 000 latu.

Izsole notiks no plkst.12 Antonijas ielā 7-2, 2.stāvā, Rīgā. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Kā ziņots, Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa 2010.gada augustā nekustamo īpašumu kompānijai "Forburga" uz diviem gadiem noteica ārpustiesas tiesisko aizsardzību, taču 2012.gada oktobrī tika sākts "Forburgas" maksātnespējas process.

"Forburga" 2010.gadā strādāja ar 133 621 lata apgrozījumu un cieta 40 044 latu zaudējumus.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Atvērto durvju diena jaunā daudzdzīvokļu ēku projektā Rīgā, Liepājas ielā 2

03.12.2013

2014. gadā Latvijas nekustamo īpašumu tirgus nebūs tik „plakans” kā šogad

05.12.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu