Rīgas pilsētas pašvaldības šī gada lielāko objektu izsole!

Šī gada 5.aprīlī Rīgas domes Īpašuma departaments plāno rīkot Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo nekustamā īpašuma objektu atklātas mutiskas izsoles ar augšupejošu soli. Tās ir ēkas Pulkveža Brieža ielā 18, Rīgā, Grēcinieku ielā 34, Rīgā, un Brīvības ielā 100, Rīgā, ar tām saistītie zemesgabali. Pieteikumus dalībai izsolēs var iesniegt līdz š.g. 11.martam.

Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs komentē: „Šie ir šobrīd lielākie jeb naudas izteiksmē vērtīgākie nekustamie īpašumi no visiem, kurus šogad pašvaldība izlēmusi pārdot. Ēkas Grēcinieku un Brīvības ielā pašvaldības funkcijas veikšanai vairs nav nepieciešamas pēc pašvaldības piederošo veselības aprūpes kapitālsabiedrību reorganizācijas, kad tās tika pievienotas RP SIA „Rīgas pirmā slimnīca”.”

Nekustamais īpašums Pulkveža Brieža ielā 18, Rīgā, ir divstāvu administratīvā ēka ar piebūvi  un zemesgabalu 898 m² platībā. Ēka nodota ekspluatācijā 1910.gadā, tās kopējā platība – 694,6 m2. Izsoles sākumcena – Ls 257 000. Izsoles solis – Ls 10 000. Pirkuma maksas samaksas termiņš – 2 nedēļas.

Vairāk informācijas meklē šeit>> 

Nekustamais īpašums Grēcinieku ielā 34, Rīgā, ir piecstāvu poliklīnikas ēka ar zemi 719 m2 platībā, kas atrodas vienā no prestižākajām vietām pilsētā – Vecrīgā blakus Strēlnieku laukumam, Rātslaukumam, Melngalvju namam. Ēka celta 1888.gadā ar kopējo platību 3219 m2. Šobrīd telpas tiek lietotas poliklīnikas vajadzībām, bet tās pakāpeniski tiks atbrīvotas līdz 01.11.2013., izņemot telpas 276 m2 platībā, kas iznomātas līdz 01.01.2014. Izsoles sākumcena – Ls 2 078 000. Izsoles solis – Ls 20 000. Pirkuma maksas samaksas termiņš – 2 nedēļas.

Vairāk informācijas meklē šeit>>

Nekustamais īpašums Brīvības ielā 100, Rīgā, ir trīsstāvu poliklīnikas ēka ar zemi 1829 m2 platībā un ar to saistīto pagalma izbūvi – asfalta segumu. Ēka atrodas netālu no Vidzemes tirgus, Brīvības ielas malā, vietā, kur labi attīstīts sabiedriskā transporta tīkls un intensīva gājēju plūsma. Ēka celta 1910.gadā, kopējā platība 1797,2 m2. Šobrīd telpas tiek lietotas poliklīnikas vajadzībām, bet tās pakāpeniski tiks atbrīvotas līdz 01.11.2013. Izsoles sākumcena – Ls 524 000. Izsoles solis – Ls 10 000. Pirkuma maksas samaksas termiņš – 2 nedēļas.

Vairāk informācijas meklē šeit>>

Vienoties par nekustamās mantas apskati, iepazīties ar izsoles noteikumiem un iesniegt pieteikumus dalībai izsolē var Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldē 426.kabinetā. Vairāk informācijas www.rdid.lv sadaļā „Rīgas pašvaldība pārdod/Pārdošana atsavinot/Izsludinātās izsoles”. Tālrunis uzziņām 67105213.

 

Situācija ēkā Duntes ielā, ko apsargā policija, atpoguļojot parādu nemaksāšanas kultūru Latvijā

25.02.2013

Koferis ar naudu apmaiņā pret īpašumu Dubaijā. TOP5 slavenību luksusa dzīvesvietas. Pamela Andersones māja Malibu. TOP10 sliktākie moteļi un hoteļi ASV.

25.02.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"