Ekspluatācijā nodota jauna daudzdzīvokļu ēka - „Lielezeres Apartment House”

2013. gada nogalē nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar pabeidzis visus celtniecības un labiekārtošanas darbus jaunā, mūsdienu arhitektūras un sadzīves standartiem atbilstošā daudzdzīvokļu dzīvojamajā ēkā Dzirciema mikrorajonā, Lielezeres ielā 10 - Lielezeres Apartment House. Līdz ar to ēka ir nodota ekspluatācijā.

Šīs dzīvojamās mājas projektu Pillar pārņēma 2010. gada novembrī. Līdz tam ēkai bija izbūvēts tikai pagrabstāvs un 1.stāvs. Ieguldot Lielezeres Apartment House izveidē 4,5 miljonus EUR, ir uzcelta jauna, moderna mājīgā Alpu stilā veidota 4 stāvu dzīvojamā māja.

Mājā izvietoti 68 (1-istabu, 2-istabu un 3-istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 33 m² līdz 78 m², griestu augstums – 2.60 m. Dzīvokļiem ir balkoni. Mājas pagrabstāvā izbūvēta plaša pazemes autostāvvieta. Jāpiebilst, ka ēkas būvniecības laikā no 68 dzīvokļiem rezervēti jau 43 dzīvokļi un brīvi šobrīd ir 25 dzīvokļi. Dzīvokļi ir praktiska plānojuma un ar pilnu, augstvērtīgu iekšējo apdari, to pārdošanas cena ir sākot no 1150 EUR/ m².

Projekts Lielezeres Apartment House atrodas klusā, zaļā un mierīgā vietā Pārdaugavā, Dzirciema mikrorajonā. Apkārtnē ir labi attīstīta infrastruktūra, māja atrodas 15-20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Pillar nekustamā īpašuma attīstības portfelī ir tādi realizētie projekti kā „Elizabetes Park House”, „Saules Rasa”, „Pine Breeze”, „Mārtiņa Nams 2”, „Liesmas Apartment House”, „Dārza Apartment House” un citi. Savukārt mūsu attīstības plānos ir premium klases daudzdzīvokļu mājas „Miera Park House” rekonstrukcija Rīgā, Miera ielā, kā arī vairāki individuālie projekti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.

SEKO City24.lv Facebook lapai un UZZINI svaigākos jaunumus un KARSTĀKOS mājokļu piedāvājumus pirmais!

Lielākais darījumu skaits pēdējo sešu gadu laikā

07.01.2014

LOSP rosina tautas nobalsošanu par zemes neizpārdošanu ārvalstniekiem

08.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām