Pabeigti visi iekšējās apdares darbi daudzdzīvokļu mājā „Dārza Apartment House”

Nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar ir pilnībā pabeidzis visus iekšējās apdares darbus jaunajā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotajā daudzdzīvokļu dzīvojamajā ēkā „Dārza Apartment House”, kura atrodas Dārza ielā 32, Rīgā.

Lai arī dzīvokļu tirdzniecība šajā ēkā tika uzsākta tikai 2013. gada jūlija beigās, pieprasījums pēc tiem ir samērā augsts. Mājokļu meklētāji ir novērtējuši mājas atrašanās vietu, dzīvokļu plānojumu un to apdarē izmantotos augstvērtīgos materiālus, kā rezultātā jau šobrīd vairāk kā 50% no ēkas dzīvokļiem ir pārdoti.

Ēkai ir divu sekciju apjoms, 5 un 7 stāvi, ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā ir 54 (1 līdz 5 - istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 43 m² līdz pat 211 m². Dzīvokļiem ir balkoni, augšējo stāvu dzīvokļiem plašas terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari. To pārdošanas cenas ir sākot no 1150 EUR/m² līdz 1500 EUR/m².

Mājas pagrabstāvā izbūvēta plaša pazemes autostāvvieta 43 automašīnām un mantu glabātavas, kuras iespējams iegādāties par papildu samaksu.

Ievērojot to, ka jaunais projekts atrodas klusā, zaļā un mierīgā Pārdaugavas/Dzirciema mikrorajonā, īpaša uzmanība būs veltīta arī mājas apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Pie mājas ir zona ar bērnu rotaļu laukumu un iežogota āra terase. Tuvumā esošais Dzegužkalna parks un Botāniskais dārzs ļaus ēkas iemītniekiem baudīt arī dabas tuvumu.

Kā ziņots, Pillar kopējie ieguldījumi šī projekta attīstībā ir 5,3 miljoni eiro. Praktiski jau kā pabeigta ēka tika iegādāta par 4 miljoniem eiro. Papildus tam, novēršot visas konstatētās tehniskās nepilnības, Pillar ieguldīja vēl 1,3 miljonus eiro līdz ēkas pilnīgai pabeigšanai - būvniecības, remonta, apdares un labiekārtošanas darbos.

Pillar nekustamā īpašuma attīstības portfelī ir tādi realizētie projekti kā „Elizabetes Park House”, „Saules Rasa”, „Pine Breeze”, „Mārtiņa Nams 2”, „Liesmas Apartment House”, „Lielezeres Apartment House” un citi. Savukārt mūsu attīstības plānos ir premium klases daudzdzīvokļu mājas „Miera Park House” rekonstrukcija Rīgā, Miera ielā, kā arī vairāki individuālie projekti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.

SEKO City24.lv Facebook lapai un UZZINI svaigākos jaunumus un KARSTĀKOS mājokļu piedāvājumus pirmais!    

Investoru interese par īpašumiem Latvijā – ar pozitīvu tendenci

14.01.2014

Eiro neietekmē dzīvojamo platību pircējus

16.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām