Broka tieslietu ministres amatā apņēmusies sakārtot būvniecības nozari; nāksies pamest citus amatus

Kļūstot par tieslietu ministri, Rīgas domes nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) frakcijas vadītāja Baiba Broka apņēmusies sakārtot būvniecības nozari.

Broka aģentūrai LETA norādīja, ka viņa ir gatava uzņemties tieslietu ministres pienākumus, un šajā amatā viena no viņas galvenajām prioritātēm būtu būvniecības nozares sakārtošana, kas sakrīt ar topošās valdības deklarācijā iekļautajiem mērķiem.

Strādājot Rīgas domē, viņa kā galvenās identificējusi problēmsituācijas, kad ir runa par dalītām īpašumtiesībām, nepilnības krimināltiesiskās un civiltiesiskās atbildības jautājumos, būvniecības likuma pārkāpumu gadījumos un patvaļīgas būvniecības gadījumos.

"Tās ir lietas, kas šajā īsajā laikā ir izdarāmas," uzskata Broka.

Stājoties ministres amatā, Brokai nāksies gan nolikt Rīgas domes mandātu, gan pamest valdes locekles amatu "Latvijas Gaisa satiksmē". Broka sacīja, ka lēmumu piekrist būt par tieslietu ministres amata kandidāti pieņēmusi ļoti ātri, taču viņa apliecināja, ka ir gatava šādam pavērsienam.

Viņa uzskata, ka vēlētājiem dotos solījumus par darbiem Rīgas domē vismaz daļēji ir izdevies izpildīt, piemēram, pašvaldības dienaskārtībā parādījies jautājums par narkotiku apkarošanu Rīgā. Broka pagaidām nekomentēja, vai piedalīsies nākamajās Saeimas vēlēšanās, kas gaidāmas šā gada oktobrī, taču vienlaikus viņa neizslēdz iespēju, ka pēc tieslietu ministres amata pienākumu pildīšanas varētu arī atgriezties Rīgas domē.

Broka norādīja, ka viņas vietā nacionālās apvienības uzsāktos darbus Rīgas domē varētu turpināt viņas pašreizējie vietnieki frakcijas vadītājas amatā - Aleksandrs Kiršteins un Dainis Locis.

Kā ziņots, nacionālā apvienība tieslietu ministra amatam izvirzījusi Rīgas domes nacionālās apvienības frakcijas vadītāju Broku.

Broka, kura ir tiesību zinātņu maģistre un patlaban studē Latvijas Universitātes (LU) doktorantūrā, ir Rīgas domes deputāte un "Latvijas Gaisa satiksmes" valdes locekle. Broka iepriekš bija tieslietu ministra Jāņa Bordāna padomniece Eiropas Savienības un civiltiesību, komerctiesību jautājumos un LU Juridiskās fakultātes lektore. Broka ir vairāku zinātnisku rakstu un pētījumu autore civiltiesību un komerctiesību jomā un viena no Privātās un publiskās partnerības likuma līdzautorēm.

SEKO City24.lv Facebook lapai un UZZINI svaigākos jaunumus un KARSTĀKOS mājokļu piedāvājumus pirmais!        

Zīle: Eiropas Parlaments bažījas par termiņuzturēšanās atļauju tirgošanu

17.01.2014

EM: Latvijā par nedrošām varētu atzīt 44 sabiedriski nozīmīgas ēkas

20.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām