"TechHub Riga" meklē jaunas mājas

Tehnoloģiju jaunuzņēmumu biedrība TechHub Riga meklē jaunas, 300 līdz 500 kvadrātmetrus plašas telpas, teikts organizācijas Twitter profilā.

Biedrība uzsvērusi, ka meklētas tiek atvērtā plānojuma telpas.

Kā jau ziņots, viens no "TechHub Riga" dibinātājiem Andris Bērziņš, atskatoties uz pērnā gada sasniegumiem ir gandarīts, bet atzina, ka patlaban biedrības telpas Citadeles ielā 12 esot sasniegušas savas ietilpības robežas. Kā svarīgāko no sasniegumiem biedrības līdzdibinātājs Bērziņš nosauca pieaugušo rezidentu skaitu - sākotnēji "TechHub Riga" telpās pastāvīgi strādājuši ap 15 cilvēku, bet patlaban to jau esot ap 70. Tādēļ organizācija jau meklējot jaunas telpas, kur turpināt savu darbību.

Patlaban "TechHub Riga" savas telpas par draudzīgu samaksu piedāvā jaunajiem uzņēmējiem. Atšķirībā no inkubatoriem, šī organizācija neveic investīcijas un par telpu izmantošanu neprasa nekādas saistības.

Šobrīd "TechHub" telpās darbojas vieni no Latvijas veiksmīgākajiem jaunuzņēmumiem - "Fastr", "Infogram", kā arī nesen amerikāņu iegādātais "Cobook", kura komanda jau tuvākā mēneša laikā dosies uz ASV.

"TechHub Riga" tika atklāts 2012.gada pavasarī, un patlaban ar nodibinājuma atbalstu tajā strādā jau vairāk nekā 30 IT jomas uzņēmumi. "TechHub Riga" ir gan rezidenti, gan gada biedri - uzņēmumi ar savām telpām, kas vēlas piedalīties inkubatora pasākumos. Biedrības mērķis ir pulcēt līdzīgi domājošus jaunos uzņēmējus, lai no to vidus veidotos nākotnes jaunās, spēcīgās Latvijas IT firmas.

Piedalies City24 Facebook konkursā un laimē 2 dāvanu kartes no t/c SPICE HOME, katru 50 eur vērtībā!         

Iepriekšējās nedēļas lielākais nekustamā īpašuma darījums noticis Jūrmalā, E.Birznieka Upīša ielā, gandrīz 3 mlj/EUR vērtībā

27.01.2014

Saeimas komisija turpinās vērtēt otrreizējai caurlūkošanai nodotos likuma grozījumus termiņuzturēšanās atļauju jautājumā

28.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

4

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

5

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

6

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām