Ceturtdien izsolīs AS „Citadele banka” īpašumu Ventspils vēsturiskajā centrā

Ceturtdien, 30.janvārī, atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli paredzēts pārdot AS „Citadele banka” piederošu nekustamo īpašumu Ventspilī, Pils ielā 17. Izsoli organizē nekustamā īpašuma uzņēmums „Latio”.

Nekustamo īpašumu veido 698 kvadrātmetrus liels zemes gabals un ēka ar 986,5 kvadrātmetrus lielu kopējo platību. Īpašums atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa „Ventspils vēsturiskais centrs” un valsts nozīmes arheoloģijas pieminekļa „Ventspils senpilsēta” teritorijā.

Nekustamā īpašuma sākumcena ir 507 000 eiro, izsoles solis – 7 000 eiro. Īpašuma izsoles cena netiek aplikta ar pievienotās vērtības nodokli.

„Izsolei piedāvātais īpašums ir pievilcīgs investīciju objekts, jo atrodas tūristu un vietējo iedzīvotāju iecienītā Ventspils vecpilsētas daļā, netālu no pilsētā saimnieciski rosīgākā Kuldīgas ielas posma. Patlaban īpašuma lielākais nomnieks ir AS „Citadele banka” Ventspils filiāle, telpas ēkā nomā vēl arī divi citi uzņēmumi. Labu komerctelpu pieprasījums Ventspils aktīvajā centrā pēdējos gados ir palielinājies, nomas maksas līmenis ir stabils, bet nomnieku pieprasītākajās vietās tas pakāpeniski pieaug. Pilsētas ekonomiskās attīstības tendences liecina, ka tuvākajos gados pieprasījums pēc mūsdienīgām, kvalitatīvi remontētām komercplatībām, sevišķi tirdzniecības telpām, Ventspils aktīvajā centrā saglabāsies augsts,” skaidro „Latio” Liepājas nodaļas vadītājs Andrejs Džeriņš.

Pils iela ir viena no senākajām Ventspils ielām, tā ir pazīstama ar jūgendstila apbūvi, kas veidojusies 19. un 20. gadsimtu mijā veco vienstāvu ēku vietā. Ēku Pils ielā 17 19.gadsimta otrajā pusē cēlis tā laika Ventspils tirgotāju ģildes priekšnieks Ulrihs Krūze un projektējis slavenais arhitekts Heinrihs Kārlis Šēls, pēc kura projektiem Rīgā un citur uzbūvēti vairāk nekā 40 nami, piemēram, rūpnīcas VEF galvenā ēka, nami Alberta ielā 1, Šķūņu ielā 10/12, Smilšu ielā 8, Teātra ielā 9 un citi. Namā Ventspilī, Pils ielā 17, no 1870.gada līdz 1930.gadam atradusies Ventspils pilsētas banka, pēc tam ilgus gadus tā ir bijusi laikraksta „Ventas Balss”, vēlāk „Brīvā Venta”, „Padomju Venta” redakcija. Šobrīd ēkā atkal atrodas banka.

Īpašuma izsole notiks ceturtdien, 30.janvārī, plkst. 12.00 AS „Citadele banka” telpās Ventspilī, Pils ielā 17. Reģistrēties izsolei iespējams līdz 30.janvāra plkst. 11.30 „Latio” birojā Ventspilī, Kuldīgas ielā 11. Izsoles dalībniekiem jāiemaksā drošības nauda 2% apmērā no īpašuma izsoles sākumcenas – 10 140 eiro.

Ar izsoles nolikumu iespējams iepazīties „Latio” birojos Ventspilī, Kuldīgas ielā 11, un Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8, informācija pa tālruni 29238014, 29234292.

Videosižets par nama vēsturi pieejams http://www.youtube.com/watch?v=_trNrxUV9As

Piedalies City24 Facebook konkursā un laimē 2 dāvanu kartes no t/c SPICE HOME, katru 50 eur vērtībā!       

Vairākkārt pieaugušas potenciālo īrnieku bažas par telpu drošību. Īpašniekiem un īrniekiem nav skaidrs atbildības līmenis

28.01.2014

Dzintars termiņuzturēšanās atļauju jautājuma novilcināšanu saista ar atsevišķu būvnieku un banku lobiju

30.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts