“Ektornet” Purvciemā pārdevis septiņstāvu biroja ēku

Nekustamo īpašumu uzņēmums “Ektornet” pārdevis jaunu septiņstāvu biroja ēku Gunāra Astras ielā 1C, Purvciemā. Īpašumu iegādājies uzņēmums SIA “Astras Biznesa Centrs”.

“Esam gandarīti par noslēgto darījumu - jaunajam biroja ēkas īpašniekam pabeidzot iekšējās apdares darbus, kvalitatīvais biroju telpu piedāvājums Rīgā palielināsies,” komentē “Ektornet” valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks. “Paredzams, ka 2014. gadā pieprasījums pēc biroju platībām pieaugs un biroja ēka Gunāra Astras ielā 1C būs pievilcīga daudziem potenciālajiem nomniekiem”, turpina A.Kovaļčuks.

Skaidrojot pieprasījuma palielināšanās iemeslus, A.Kovaļčuks norāda: “Līdzšinējā Latvijas ekonomikas straujā izaugsme optimistiskās prognozes par situāciju valstī iedrošinās uzņēmējus domāt par biznesa paplašināšanu, meklēt papildus darba rokas un arī lielākus birojus.” Pēc Ekonomikas ministrijas datiem nodarbināto skaits valstī ik gadu palielinās un 2014.gadā turpinās pieaugt. Tāpat jaunākie personālatlases kompāniju tirgus pētījumi liecina, ka teju katrs otrais uzņēmējs plāno šogad paplašināt komandu.

Darījums ietver 5165 m2 lielu zemes gabalu, uz kura atrodas ekspluatācijā nodota un pilnīgi jauna biroju ēka ar kopējo platību 11 486 m2. Ēkas izmantojamo telpu kopējā jeb lietderīgā platība ir 6840 m2. Tai ir 155 autostāvvietas, no tām 85 pazemes un 70 virszemes. Ēkā ir trīs lifti. Viena stāva vidējā platība ir apmēram 1050 m2 un tajā var izvietot gan atklāta plānojuma birojus, gan arī tos pārplānot un sadalīt. Visi ofisi ir ar pilnu apdari, ēka atrodas vietā ar attīstītu infrastruktūru un labu transporta satiksmi. Biroju centrs pēc koplietošanas telpu apdares un iekārtojuma, kā arī pēc izbūvētajām inženierkomunikācijām un nodrošinātajiem pakalpojumiem atbilst A klases biroju centru prasībām.

Ēkā tiek nodrošināta diennakts apsardze, tiek veikta videonovērošana. Biroju centra pirmajā stāvā plānots pusdienu restorāns “HOT’E” un ēkas ieejas zonā jaunais īpašnieks iecerējis izveidot plašu vestibilu. Biroju telpas, sākot ar 200 m2, un komercplatības jau šobrīd ir iespējams iznomāt no 8 EUR/m2. Plašāka informācija - http://www.ektornet.lv/lv/invest/861-gastras1c2?cur=1 un www.astras.lv.  

Līdz šim “Ektornet” bijuši vairāki nozīmīgi darījumi, piemēram, pērn pārdots “Panorama Plaza” projekts, 518 dzīvokļu māja Salnas ielā 21, Pļavniekos, kā arī 280 dzīvokļu māju komplekss “Krustkalni” Jaunlazdu ielā, Ķekavā.

Piedalies City24 Facebook konkursā un laimē 2 dāvanu kartes no t/c SPICE HOME, katru 50 eur vērtībā!       

Investīciju apjoms komercnekustamajā īpašumā Latvijā palielinājies divas reizes

30.01.2014

Eksperti paredz lauksaimniecības zemes kā «zelta kapitāla» vērtību

31.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus