Skandināvu nekustamo īpašumu attīstītājs NCC uzsāk jaunu dzīvojamās mājas projektu Pārdaugavā

Turpinot nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu Latvijā, SIA „NCC Housing” ir uzsācis jaunas dzīvojamās mājas projekta īstenošanu klusā un zaļā vietā Ziepniekkalnā. Šis būs īpašs skandināvu attīstītāja projekts Latvijā, kas patīkami pārsteigs ar modernās un zaļās dzīves telpas filozofiju.

Šobrīd uzņēmums attīsta arī vērienīgu dzīvojamo māju projektu Biķernieku ielā 160, kurā plānots uzbūvēt 18 mājas ar 356 dzīvokļiem, no kuriem 250 dzīvokļu jau ir pārdoti.

Būvniecības darbi tiks veikti pašu spēkiem

Jaunajā NCC Māju Putnu ielā 31 projektā tiks investēti vairāk nekā 4 miljonus eiro. Attīstītājam ir svarīgi jaunās dzīvesvietas aktīvām ģimenēm izveidot vidē, kas ir saglabājusi savu Pārdaugavas agrāko lauku un seno ozolu šarmu. Projekta īstenošanā NCC nolēma līdzsvarot modernos ēkas arhitektūras risinājumus ar zaļo apkārtni.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „Projekta attīstīšanā mēs ievērojam skandināvu kvalitātes prasības un NCC tradīcijas uzticēt būvniecības darbus grupas celtniecības uzņēmumam, kas nodrošinās būvdarbu izpildi pašu spēkiem par 80% no kopējā būvapjoma. Projekts tiks īstenots, piesaistot pašu finansējumu, līdz ar to nodrošinot neatkarību no banku kredītiem.”

Jaunajā projektā tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu, trīs un četru istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. Mājās ērtības nodrošinās lifts. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, autostāvieta pagalmā un saimniecības telpa pagrabstāvā.

Projekts atradīsies vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, ērti pieejamu sabiedrisko transportu, tirdzniecības centriem, medicīnisko aprūpi, mācību iestādēm, kā arī sporta klubiem un dažādām izklaides iespējām.

Mājas celtniecību plānots uzsākt šī gada pavasarī, bet nodot ekspluatācijā nākamā gada nogalē.

Par NCC

NCC ir viens no vadošajiem celtniecības un nekustamā īpašuma uzņēmumiem Skandināvijā, kura uzņēmums „NCC Housing” Latvijā darbojas no 2000.gadā. NCC galvenais birojs atrodas Zviedrijā, un tam ir pārstāvniecības Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā.

Kopš NCC darbības uzsākšanas Latvijā tas ir attīstījis un realizējis vairākus mājokļu projektus: Rūpniecības ielā 9 (Rīgas klusajā centrā), Upeņu ielā 9, 11, 15, 17 (projekts „Lauras” Purvciemā) un Ogres ielā 5 (Krasta rajonā Rīgā).

Latvijā NCC dzīvojamo māju projektu attīstīšanu veic SIA „NCC Housing”, bet to būvniecību - SIA "NCC Konstrukcija".

Ar jaunu likumu plāno mazināt īrnieku tiesību aizsardzību

31.01.2014

Kā ziemas spelgonī rūpēties par apkures sistēmu drošību?

31.01.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu