"Saliena" nodevusi ekspluatācijā jauno dzīvojamo ēku projektu

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja Saliena Development ir pabeigusi būvniecību un nodevusi ekspluatācijā nākamo kārtu vērienīgā nekustamā īpašuma projektā Pierīgā, kur uzbūvētas piecas mazstāvu dzīvokļu ēkas ar 94 dzīvokļiem un astoņas rindu mājas, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja SIA "Saliena Development" mārketinga vadītājs Ruslans Miroņenko.

Šajā projektā izveidots un labiekārtots parks 1,2 hektāru platībā. Patlaban jau ir pārdoti 20% dzīvokļu.

Līdz ar šī posma realizāciju Salienā tika izveidots Baltijas valstīs pirmais "golf estate" koncepts, kas apvieno teritoriālu un funkcionālu mijiedarbību starp golfa kompleksu un mājokļu apbūvi.

"Šis posms bija nozīmīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, līdz ar tā īstenošanu mēs sākām savu darbību arī dzīvokļu segmentā, paplašinot mūsu savrupmāju un rindu māju piedāvājumu pircējiem ar dzīvokļu sortimentu. Otrkārt, mēs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā ieviesām pasaulē tik prestižo "golf estate" konceptu, nosakot jaunus standartus nekustamo īpašumu projektos. To novērtē arī mūsu pircējs, jo 20% dzīvokļu ir pārdoti jau būvniecības stadijā," norāda "Saliena Development" valdes priekšsēdētājs Maikls Džeimss Makarovs.

Jau ziņots, ka 2012.gada jūlijā "Saliena" paziņoja par plāniem Salienas golfa kompleksa tuvumā uzbūvēt piecas mazstāvu dzīvokļu mājas un astoņas rindu mājas. Projektā tika plānots ieguldīt piecus miljonus eiro. Dzīvokļu pārdošanas vidējā cena ir, sākot no 1400 eiro par kvadrātmetru.

Miroņenko informēja, ka šo dzīvokļu būvniecībā tika izmantota Latvijai jauna kombinēto konstrukciju tehnoloģija, kas savas energoefektivitātes un citu īpašību dēļ ir jau kļuvusi populāra Eiropas ziemeļvalstīs. Šīs konstrukcijas ir elastīgas un izturīgas pret dinamiskām slodzēm. Celtniecībā izmantotie materiāli ir videi draudzīgi, nodrošina efektīvu siltumizolāciju un samazina trokšņu līmeni.

Dzīvokļu platības ir no 45 līdz 194 kvadrātmetriem, no divām līdz četrām istabām. Dzīvokļu skaits katrā ēkā svārstās no 12 līdz 29 dzīvokļiem. Augšējos stāvos ir "penthouse" tipa dzīvokļi ar plašām terasēm.

Jaunā mājokļu kompleksa pievienotā vērtība ir izveidotais parks 12 000 kvadrātmetru platībā ar dīķi, strūklaku, apzaļumotu teritoriju, sastādītiem kokiem un bruģētiem un izgaismotiem celiņiem. Parkā izveidots moderns un augstākajiem standartiem atbilstošs bērnu laukums ar speciālu un īpaši mīkstu segumu. Projekta ietvaros iedzīvotājiem ir pieejami arī citi izglītības un sporta objekti - starptautiskā skola, golfa komplekss, meža parks, ledus halle, ka arī drīzumā tiks uzcelta jātnieku sporta skola.

Ēku projektēšanu veica arhitektu birojs "Sarma&Norde".

Nekustamo īpašumu projekts "Saliena" atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 hektārus lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Patlaban Salienā jau dzīvo ap 150 ģimeņu, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem Baltijā golfa kompleksiem, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Projekta attīstītājs un pārvaldītājs ir "Saliena Development".

Piedalies City24 Facebook konkursā un laimē 2 dāvanu kartes no t/c SPICE HOME, katru 50 eur vērtībā!     

Zemi pērk un cenas kāpj

06.02.2014

Bankas pērn rezidentiem kredītos izsniedza 2,3 miljardus eiro; kopējais kredītportfelis samazinājās par 6,5%

07.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

Eksperta viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu