"Saliena" nodevusi ekspluatācijā jauno dzīvojamo ēku projektu

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja Saliena Development ir pabeigusi būvniecību un nodevusi ekspluatācijā nākamo kārtu vērienīgā nekustamā īpašuma projektā Pierīgā, kur uzbūvētas piecas mazstāvu dzīvokļu ēkas ar 94 dzīvokļiem un astoņas rindu mājas, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja SIA "Saliena Development" mārketinga vadītājs Ruslans Miroņenko.

Šajā projektā izveidots un labiekārtots parks 1,2 hektāru platībā. Patlaban jau ir pārdoti 20% dzīvokļu.

Līdz ar šī posma realizāciju Salienā tika izveidots Baltijas valstīs pirmais "golf estate" koncepts, kas apvieno teritoriālu un funkcionālu mijiedarbību starp golfa kompleksu un mājokļu apbūvi.

"Šis posms bija nozīmīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, līdz ar tā īstenošanu mēs sākām savu darbību arī dzīvokļu segmentā, paplašinot mūsu savrupmāju un rindu māju piedāvājumu pircējiem ar dzīvokļu sortimentu. Otrkārt, mēs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā ieviesām pasaulē tik prestižo "golf estate" konceptu, nosakot jaunus standartus nekustamo īpašumu projektos. To novērtē arī mūsu pircējs, jo 20% dzīvokļu ir pārdoti jau būvniecības stadijā," norāda "Saliena Development" valdes priekšsēdētājs Maikls Džeimss Makarovs.

Jau ziņots, ka 2012.gada jūlijā "Saliena" paziņoja par plāniem Salienas golfa kompleksa tuvumā uzbūvēt piecas mazstāvu dzīvokļu mājas un astoņas rindu mājas. Projektā tika plānots ieguldīt piecus miljonus eiro. Dzīvokļu pārdošanas vidējā cena ir, sākot no 1400 eiro par kvadrātmetru.

Miroņenko informēja, ka šo dzīvokļu būvniecībā tika izmantota Latvijai jauna kombinēto konstrukciju tehnoloģija, kas savas energoefektivitātes un citu īpašību dēļ ir jau kļuvusi populāra Eiropas ziemeļvalstīs. Šīs konstrukcijas ir elastīgas un izturīgas pret dinamiskām slodzēm. Celtniecībā izmantotie materiāli ir videi draudzīgi, nodrošina efektīvu siltumizolāciju un samazina trokšņu līmeni.

Dzīvokļu platības ir no 45 līdz 194 kvadrātmetriem, no divām līdz četrām istabām. Dzīvokļu skaits katrā ēkā svārstās no 12 līdz 29 dzīvokļiem. Augšējos stāvos ir "penthouse" tipa dzīvokļi ar plašām terasēm.

Jaunā mājokļu kompleksa pievienotā vērtība ir izveidotais parks 12 000 kvadrātmetru platībā ar dīķi, strūklaku, apzaļumotu teritoriju, sastādītiem kokiem un bruģētiem un izgaismotiem celiņiem. Parkā izveidots moderns un augstākajiem standartiem atbilstošs bērnu laukums ar speciālu un īpaši mīkstu segumu. Projekta ietvaros iedzīvotājiem ir pieejami arī citi izglītības un sporta objekti - starptautiskā skola, golfa komplekss, meža parks, ledus halle, ka arī drīzumā tiks uzcelta jātnieku sporta skola.

Ēku projektēšanu veica arhitektu birojs "Sarma&Norde".

Nekustamo īpašumu projekts "Saliena" atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 hektārus lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Patlaban Salienā jau dzīvo ap 150 ģimeņu, ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem Baltijā golfa kompleksiem, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Projekta attīstītājs un pārvaldītājs ir "Saliena Development".

Piedalies City24 Facebook konkursā un laimē 2 dāvanu kartes no t/c SPICE HOME, katru 50 eur vērtībā!     

Zemi pērk un cenas kāpj

06.02.2014

Bankas pērn rezidentiem kredītos izsniedza 2,3 miljardus eiro; kopējais kredītportfelis samazinājās par 6,5%

07.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks