Nesaskaņotu dokumentu dēļ uz laiku slēdz Kaņepes Kultūras centru

Uz laiku slēgts Kaņepes Kultūras centrs, kas Rīgā, Skolas ielā, jau divarpus gadus pulcējis rīdziniekus un pilsētas viesus uz dažādiem izklaides, kultūras un izglītojošiem pasākumiem.

"Kaņepes Kultūras centrs uz laiku līdz sešām nedēļām diemžēl ir spiests atkal aizvērt durvis, jo izrādās, ka īrējam telpas, kuru reģistrētā funkcija ir dažādu sociālo grupu kopmītnes, kurās nedrīkst baudīt kultūras notikumus publiski. Nezināšana neatbrīvo no atbildības," savā "Facebook" lapā raksta Kaņepes kultūras centrs.

Kaņepes kultūras centra administrācijā aģentūrai LETA paskaidroja, ka centrs ticis slēgts pēc tam, kad Rīgas būvvalde konstatējusi, ka dokumentos centram nav saskaņotas "pareizās funkcijas". Patlaban Kaņepes kultūras centrs kārto dokumentus, lai saskaņotu centra darbību atbilstoši prasībām.

Aģentūras LETA arhīva informācija liecina, ka centrs, kas atrodas Skolas ielā 15, savu darbību sāka 2011.gada vasaras beigās. Kaņepes kultūras centrā notiek izklaides un kultūras pasākumi. Centra telpās iekārtots arī neliels kinoteātris "Kino Bize", kur tiek izrādītās filmas un notiek diskusijas. Kinoteātris gan janvāra otrajā pusē paziņoja, ka ziemas sala dēļ kādu brīdi - līdz siltāka laika atnākšanai - ieturēs pauzi filmu izrādīšanā.

Iepriekš Kaņepes kultūras centram bija "saķeršanās" ar Rīgas pašvaldības policiju par trokšņošanu un miera traucēšanu, taču policijas piemērotos sodus centrs apstrīdēja tiesā, kas policijas lēmumus atcēla.

Kaņepes kultūras centrs nav vienīgā kultūras iestāde, pret kuru pēdējos mēnešos vērsušās Rīgas pašvaldības iestādes. Rīgas pilsētas Administratīvā komisija producentam Jurim Milleram par ekspluatācijā nenodotu telpu Marijas ielā 20 patvaļīgu izmantošanu teātra izrādēm tika piemērojusi 711 eiro (500 latu) sodu. Piemēroto naudassodu viņš gan ir apstrīdējis tiesā.

Pagaidām dzīvoklis Marijas ielas 20.nama 5.stāvā publiskiem pasākumiem vairs netiek izmantots. Millers aģentūrai LETA sacīja, ka viņa plānotie pasākumi notiks "citās telpās un citā mērogā".

Pievienojies City24 Facebook lapai un uzzini aktuālākos nekustamo īpašumu tirgus jaunumus, interesantus notikumus un labus mājokļu piedāvājumus!     

Saeima konceptuāli atbalsta grozījumus, kas ieviesīs izmaiņas Latvijas lauksaimniecības zemes tirdzniecībā

07.02.2014

Internetā apkopo negodīgus eiro ieviešanas piemērus

10.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

6

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks