Nesaskaņotu dokumentu dēļ uz laiku slēdz Kaņepes Kultūras centru

Uz laiku slēgts Kaņepes Kultūras centrs, kas Rīgā, Skolas ielā, jau divarpus gadus pulcējis rīdziniekus un pilsētas viesus uz dažādiem izklaides, kultūras un izglītojošiem pasākumiem.

"Kaņepes Kultūras centrs uz laiku līdz sešām nedēļām diemžēl ir spiests atkal aizvērt durvis, jo izrādās, ka īrējam telpas, kuru reģistrētā funkcija ir dažādu sociālo grupu kopmītnes, kurās nedrīkst baudīt kultūras notikumus publiski. Nezināšana neatbrīvo no atbildības," savā "Facebook" lapā raksta Kaņepes kultūras centrs.

Kaņepes kultūras centra administrācijā aģentūrai LETA paskaidroja, ka centrs ticis slēgts pēc tam, kad Rīgas būvvalde konstatējusi, ka dokumentos centram nav saskaņotas "pareizās funkcijas". Patlaban Kaņepes kultūras centrs kārto dokumentus, lai saskaņotu centra darbību atbilstoši prasībām.

Aģentūras LETA arhīva informācija liecina, ka centrs, kas atrodas Skolas ielā 15, savu darbību sāka 2011.gada vasaras beigās. Kaņepes kultūras centrā notiek izklaides un kultūras pasākumi. Centra telpās iekārtots arī neliels kinoteātris "Kino Bize", kur tiek izrādītās filmas un notiek diskusijas. Kinoteātris gan janvāra otrajā pusē paziņoja, ka ziemas sala dēļ kādu brīdi - līdz siltāka laika atnākšanai - ieturēs pauzi filmu izrādīšanā.

Iepriekš Kaņepes kultūras centram bija "saķeršanās" ar Rīgas pašvaldības policiju par trokšņošanu un miera traucēšanu, taču policijas piemērotos sodus centrs apstrīdēja tiesā, kas policijas lēmumus atcēla.

Kaņepes kultūras centrs nav vienīgā kultūras iestāde, pret kuru pēdējos mēnešos vērsušās Rīgas pašvaldības iestādes. Rīgas pilsētas Administratīvā komisija producentam Jurim Milleram par ekspluatācijā nenodotu telpu Marijas ielā 20 patvaļīgu izmantošanu teātra izrādēm tika piemērojusi 711 eiro (500 latu) sodu. Piemēroto naudassodu viņš gan ir apstrīdējis tiesā.

Pagaidām dzīvoklis Marijas ielas 20.nama 5.stāvā publiskiem pasākumiem vairs netiek izmantots. Millers aģentūrai LETA sacīja, ka viņa plānotie pasākumi notiks "citās telpās un citā mērogā".

Pievienojies City24 Facebook lapai un uzzini aktuālākos nekustamo īpašumu tirgus jaunumus, interesantus notikumus un labus mājokļu piedāvājumus!     

Saeima konceptuāli atbalsta grozījumus, kas ieviesīs izmaiņas Latvijas lauksaimniecības zemes tirdzniecībā

07.02.2014

Internetā apkopo negodīgus eiro ieviešanas piemērus

10.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

3

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

6

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē