"Latio": Investorus interesē dažādu veidu īpašumi labās vietās Rīgas centrā

Investori patlaban interesējas par dažādu veidu īpašumiem Rīgas centra labās atrašanās vietās. Darījumu noslēgšanu bieži vien tomēr kavē pārdevēju un pircēju atšķirīgais viedoklis par atbilstošāko cenu, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" komercplatību tirgus pārskatā.

Īpašnieku noteiktās pārdošanas cenas visbiežāk ir līmenī, kas pircējam var nodrošināt gada ienesīgumu 4–5% apmērā. Savukārt pircēji vēlas iegādāties īpašumu par cenu, kas nodrošina ienesīgumu 7–9% robežās, norāda "Latio".

Saglabājas stabila investoru interese par Rīgas viesnīcu segmentu, teikts pārskatā. 2013.gadā notikuši vairāki lieli viesnīcu pārdošanas darījumi, piemēram, gada vidū ārvalstu investori par vairāk nekā 13 miljoniem eiro iegādājās bijušās viesnīcas "Hotel De Rome" ēku. 2014.gadā šis process turpināsies un īpašniekus varētu mainīt vairāku viesnīcu ēkas, prognozē "Latio".

2014.gadā palielināsies viesnīcu numuru kopējais skaits, jo notiek gan esošo viesnīcu ēku rekonstrukcija, gan arī jaunu būvniecība.

Viesnīcu savstarpējā konkurence tuvākajā laikā pieaugs, teikts pārskatā. Tas var veicināt Rīgas centra nelielo viesnīcu ēku pārdošanu vai arī pārveidi par dzīvokļu ēkām. Līdzīgi kā tirdzniecības telpu segmentā, arī viesnīcu sektorā notiek tiekšanās tuvāk pilsētas centram un Vecrīgai.

Rīgas centrā augot pieprasījumam pēc labu dzīvokļu iegādes vai īres, 2013.gadā bija liela investoru interese par namīpašumu iegādi. Investori iegādājās dzīvojamās ēkas, lai pēc rekonstrukcijas dzīvokļus pārdotu vai izveidotu īres namus. Liela interese bija par īpašumiem par cenu no 0,5 līdz diviem miljoniem eiro.

Pievienojies City24 Facebook lapai un uzzini aktuālākos nekustamo īpašumu tirgus jaunumus, interesantus notikumus un labus mājokļu piedāvājumus! 

Arvien pieprasītāki kļūst īpašumi tuvu Rīgai

14.02.2014

Gada sākumā augusi pircēju aktivitāte privātmāju segmentā

17.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu