Preses konferencē atklās Latvijas, Igaunijas un Bulgārijas nekustamo īpašumu tirgus tendences

Nekustamo īpašumu uzņēmums „ARCO REAL ESTATE”, saglabājot ikgadējo tradīciju, 2014. gada 27. februārī plkst. 11:00 viesnīcas „HOTEL BERGS” Stikla zālē rīkos preses konferenci ar mērķi informēt par Latvijas, Igaunijas, un Bulgārijas nekustamo īpašumu nozarē notiekošo, informē uzņēmuma mārketinga nodaļas vadītāja Kristiāna Kārkliņa.

Preses konferences primārais mērķis, atskatoties uz notikumiem nekustamā īpašumu tirgū 2013. gadā un atspoguļojot 2014. gada tendences, ir rosināt ekspertus uz konstruktīvu diskusiju par šobrīd aktuāliem nozares tematiem, kas attiecas uz Imigrācijas likuma grozījumu ietekmi uz nekustamo īpašumu cenām, piedāvājumu un pieprasījumu, jauno projektu attīstības scenārijiem, banku atsavināto objektu ietekmi, kā arī īres tirgus attīstību 2014. gadā.

Latvijas nekustamo īpašumu 2013. gada tirgus pārskatā, kas tiks prezentēts preses konferencē, tiks piedāvāta detalizēta informācija par visiem nekustamo īpašumu segmentiem - sērijveida dzīvokļiem, jaunajiem projektiem, mājām, komerctelpām un zemi. K.Kārkliņa vērš uzmanību, ka šogad sagatavots arī pārskats par nekustamo īpašumu tirgu Igaunijā un Bulgārijā, kas ļaus gūt pilnvērtīgāku priekšstatu par Latvijas nekustamā īpašuma tirgus stāvokli, salīdzinot ar minēto valstu tirgus aktivitāti.

“ARCO REAL ESTATE” informē, ka preses konferencē plkst. 11:00 uzstāsies uzņēmuma valdes loceklis un 1. vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs, savukārt plkst. 11:30 par aktualitātēm Igaunijas un Bulgārijas tirgū stāstīs “ARCO VARA” valdes priekšsēdētājs Tarmo Sild (angļu valodā). Diskusijas sāksies plkst. 12.00, precizē K. Kārkliņa.

“ARCO REAL ESTATE” ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā , dibināts Igaunijā, 1992.  gadā. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. “ ARCO REAL ESTATE” Latvijā   uzsācis darbību pirms 17 gadiem un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Saulkrastos, Jelgavā, Limbažos, kā arī Liepājā, Ventspilī un Jūrmalā. Uzņēmumā tiek nodarbināti aptuveni 70 kvalificēti speciālisti.

Papildu informācija:

Kristiāna Kārkliņa

Mārketinga nodaļas vadītaja

ARCO REAL ESTATE

Tālr.: 29266379

Kristiana.karklina@arcoreal.lv

www.arcoreal.lv

Igaunijas nekustamā īpašuma fonds par 8,9 miljoniem eiro iegādājies biroju ēku Rīgā

25.02.2014

Grīziņkalna un Ziedoņdārza atjaunošana izmaksās 4,6 miljonus eiro

25.02.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu