Būvnieks spēj uzrādīt papīrus tikai par piektdaļu VID ēkā ievietoto logu

Jaunās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēkas īpašais dizaina elements ir logi, un tieši peripetijas ap tiem kļuvušas par šķērsli projekta nodošanai ekspluatācijā. Tikai par piekto daļu no ieliktajiem logiem būvnieks spēj uzrādīt nepieciešamo dokumentāciju, vēsta laikraksts Diena.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls  db.lv

Tas norāda - LNT raidījums Top 10 ziņoja, ka būvnieks Re&Re logu izgatavošanai un ievietošanai slēdzis līgumu ar apakšuzņēmēju Montāžnieks D, kurš nav spējis norēķināties par materiāliem, jo Re&Re kavējies ar maksājumiem. Būvnieks savukārt vainojot apakšuzņēmēju, norādot, ka darbs bijis nekvalitatīvs un nav izpildīts laikā. Turklāt Montāžnieks D esot «izvēlējies pazust no objekta», tāpēc nekas cits nav atlicis, kā slēgt līgumu ar citu apakšuzņēmēju.

Projekta attīstītāja Biroju centrs Ezerparks pārstāve Marta Krivade Dienai atklājusi, ka Re&Re spējis uzrādīt deklarācijas tikai par 700 logiem, bet kopā esot aptuveni 3500. «Runa nav par kvalitāti. Mēs prasām būvniekam uzrādīt tā saucamās atbilstības deklarācijas. Kaut kādu iemeslu dēļ viņi nevar uzrādīt šīs deklarācijas tiem logiem, kurus nav izgatavojisMontāžnieks D,» skaidrojusi Krivade. Viņa norādījusi, ka projekta attīstītājs nupat nosūtījis oficiālu pieprasījumu pēc paskaidrojuma par notikušo.

Problēma esot radusies apakšuzņēmēju ķēdītē. Re&Re savam apakšuzņēmumam Montāžnieks D neesot samaksājis vairāk nekā 150 000 eiro, tāpēc Montāžnieks D nav varējis norēķināties ar saviem apakšuzņēmumiem, piemēram, stikla pakešu izgatavotājiem.

Re&Re projekts ekspluatācijā bija jānodod jau janvāra beigās. Vairākas reizes termiņš atlikts, tagad mērķis esot 31. marts. Līdz ar šo kavēšanos darbu noteiktajā laikā nespēj izpildīt arī uzņēmums Inspecta, kuram līdz 10. februārim bija jāsagatavo audita ziņojums par ēkas kvalitāti. «Inspecta gala ziņojumu sagatavot nespēj, jo Re&Re nav iesniedzis vajadzīgo dokumentāciju,» laikrakstam skaidrojusi M. Krivade.

Re&Re apgalvojis, ka visa nepieciešamā dokumentācija tiekot gatavota.

Zemes iegādes valsts programmā piešķirti 13,637 miljoni eiro; zemes cena turpina augt

03.03.2014

Līdz 2017.gadam sola sakārtot Mūkusalas ielas krasta promenādi

04.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā