Colliers International paziņo par BAB bankas Snoras piederošo nekustamo īpašumu izsoli

Starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums Colliers International rīkos divas izsoles BAB bankas Snoras piederošiem īpašumiem Rīgā. Pirmā tiks nosolīta bijusī Krājbankas centrālā ēka Skanstes ielā, tad sekos Doma laukumā esošā vēsturiskā ēka Pils ielā 23.

Bijušās Krājbankas centrālās ēkas, kas atrodas Jāņa Daliņa ielā 15, mutiskā izsole notiks 2014. gada 28.aprīlī, Kr. Valdemāra ielā 21. Izsoles sākumcena ir 11 500 000 eiro.

Deniss Kairāns, Colliers International vadītājs Latvijā, pauž savu viedokli par objektu potenciālu: „A klases biroju ēka Daliņa ielā 15 ir ļoti labā stāvoklī un atrodas rajonā, kas strauji attīstās un jau kļūst par Rīgas biznesa centru. Šī ēka var būt interesanta gan investoriem, kas vēlāk plāno ēku iznomāt dažādiem nomniekiem, gan arī iestādēm, kuras meklē telpas, lai iegādātos savām biznesa vajadzībām. Lai turpinātu izmantot šo ēku biroju vajadzībām, būs vajadzīgas nelielas investīcijas, bet vidējais nomas maksu līmenis šādiem birojiem var sasniegt 12-14 eiro/kv.m/mēnesī. Pozitīvi vērtējam arī ēkas ekspluatācijas izmaksas, kas ir ļoti konkurētspējīgas.”

Otra ēka atrodas prestižā vietā, Doma laukumā, Pils ielā 23. ”Šis ir multifunkcionāls objekts ar unikālu izvietojumu, kuru jaunais īpašnieks var saglabāt gan kā biroju ēku vai arī mainīt funkciju un pielāgot to viesnīcu biznesam,” komentē Deniss Kairāns. Šī objekta mutiskā izsole gaidāma 2014. gada 2.jūnijā un sākumcena ir 7 000 000  eiro.

Saņemt visu nepieciešamo informāciju, reģistrēties, iegūt izsoles nolikumu un pieteikt vizīti objektā, pretendenti var sazinoties ar izsoles rīkotāju Colliers International pārstāvi Anželu Koļesņikovu, adrese Rīgā, Kr. Valdemāra iela 21, darba laikā no plkst. 9:00 līdz 18:00 (e-pasts angela.kolesnikova@colliers.com , tālr.: +371 6778 3333). Papildu informācija ir atrodama arī Colliers mājas lapā.

Pieaug interese par zemes iegādi mājas būvniecībai

05.03.2014

alt
alt

„NCC Housing” energoefektīvajās mājās iedzīvotāju rēķini par siltumu četristabu dzīvokļos ir vidēji 52 euro

05.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"