Jaunajā Ādažu daudzdzīvokļu ēkā tiks piedāvāti papildus trīsistabu dzīvokļi

Podnieku ciematā esošam Ūbeļu ielas 13 daudzdzīvokļu projektam, kas guvis lielu atsaucību tieši jauno ģimeņu vidū, nekustamo īpašumu attīstītājs “Ūbeļu īpašumi”, uzklausot klientu vēlmes un sekojot tirgus pieprasījumam, plāno katrā stāvā pārbūvēt trīs divistabu dzīvokļus par diviem trīsistabu mājokļiem, norāda uzņēmuma pārstāvis Uldis Cimdiņš.

U. Cimdiņš stāsta, ka visi ēkā esošie trīsistabu dzīvokļi jau ir atraduši savus jaunos saimniekus. Pirmie pārbūvētie dzīvokļi apskatei tiks prezentēti jau aprīlī. Tāpat “Ūbeļu īpašumi” pārstāvis atklāj, ka pārbūves nepieciešamību izraisīja klientu pieaugošā interese par trīsistabu dzīvokļiem, ko pašreizējos apstākļos var uzskatīt par deficītu jauno projektu segmentā Pierīgā.

Nekustamo īpašumu kompānijas “ARCO REAL ESTATE” dzīvojamā fonda tirdzniecības nodaļas vadītāja Ieva Jansone informē, ka trīsistabu dzīvokļu plānotā izveide un piedāvāšana potenciālajiem klientiem ir izraisījusi lielu interesi. Cilvēki, uzzinājuši par iecerēto pārbūvi, jau šobrīd ar nepacietību gaida jauno dzīvokļu plānu publicēšanu, kas, pēc speciālistes domām, skaidri norāda uz minētā segmenta tirgus pieaugošā pieprasījuma tendencēm.

Uz jautājumu, kad interesentiem būs iespēja aplūkot pārbūvēto dzīvokļu plānus, U. Cimdiņš atbild: “Pārbūvei pakļauto dzīvokļu plāni nākamās nedēļas sākumā tiks publicēti projekta mājas lapā „Podnieki.lv”.”

Nekustamā īpašuma attīstītāji uzsver, ka lēmums par pārbūves ieceri tika pieņemts pērnā gada nogalē, tomēr tās īstenošanu kavēja nepieciešamība veikt būvvaldes iniciēto ēkas ekspertīzi, tā kā „PODNIEKU” jaunais daudzdzīvokļu projekts ir atzīts par sabiedriskas nozīmes ēku, jo tās 1. stāvā mājas iedzīvotāju un citu ādažnieku ērtībām veiksmīgi strādā privātais bērnudārzs „Patnis”. Taču šobrīd, kad saņemts pozitīvs ekspertīzes slēdziens, gatavošanās darbi iecerētajai pārbūvei norit pilnā sparā. Kā norāda “ARCO REAL ESTATE”, aktuālā informācija par pārbūves gaitu tiks publicēta gan “Podnieku” interneta vietnē, gan „Facebook” lapā, kas Ūbeļu ielas 13. nama iedzīvotāju vidū guvusi lielu atsaucību.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts “PODNIEKI” atrodas Ādažu ciematā „Podnieki”, ko par mājvietu visbiežāk izvēlas jaunas ģimenes, kuras par prioritāti uzskata sakoptu, ekoloģisku vidi, attīstītu infrastruktūru un kvalitatīvu, skaistu būvi.

Desmit gados zemes cenai kāpums par 44%; iemesls - biogāzes stacijas, spekulatīvi darījumi un konkurence

07.03.2014

"Newsec" prognozē rekordlielas investīcijas nekustamo īpašumu tirgū Baltijas reģionā

07.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts