Atbilde pieprasījumam mājokļu tirgū – „Varavīksnes nami 3” Zolitūdē

Dzīvokļu pircēji galvenokārt vēlas iegādāties īpašumus labā stāvoklī, taču patlaban šādu sērijveida dzīvokļu piedāvājums par īpašuma kvalitātei un tirgus situācijai atbilstošu cenu ir ierobežots. Nereti laba stāvokļa tipveida dzīvokļu cenas ir pārāk augstas un neatbilst pirktspējai, turklāt ierobežotā piedāvājuma dēļ cenas turpina augt. Arī jauno projektu dzīvokļu cenām 2012. gadā bijā vērojams stabils pieaugums, kas arī galvenokārt saistīts gan ar salīdzinoši ierobežoto piedāvājumu un ārvalstu pilsoņu interesi. Kā vēsta SIA „Latio” 2013.gada janvāra mājokļu tirgus pārskats. Rīgas mikrorajonu jauno projektu cenas 2012. gada pēdējos 3 mēnešos par 6.3 % pārsniedza iepriekšējā gada 4. ceturkšņa vidējo cenu. Tāpat patlaban visvairāk pieprasīti ir tieši divistabu un trīsistabu dzīvokļi mikrorajonos, bet daudzos jaunajos projektos tādu trūkst vai arī tiem ir ļoti lielas, neekonomiskas platības.

Kā atbilde pieprasījumam mājokļu tirgū ir šī gada sākumā uzsākto dzīvokļu tirdzniecība jaunajā projektā „Varavīksnes nami 3” Zolitūdē. Kopumā no 55 pieejamajiem dzīvokļiem lielāko daļu veido jauni divistabu un trīsistabu dzīvokļi, kurus iespējams iegādāties ar īpaši izdevīgiem kredīta nosacījumiem. „Varavīksnes namu 3” dzīvojamo māju kompleksā ir četras sešstāvu un divas četrstāvu mājas, kurās kopumā ir 240 dažādas platības dzīvokļi – no 44 līdz 130 kvadrātmetriem. Patlaban apdzīvota jau ir vairāk nekā puse no tiem, taču vēl 55 ģimenēm ir iespēja iegādāties mājokli gaišos dzīvokļos, kuros plašuma sajūtu rada telpu augstie griesti (2,8 metri) un lielie logi.

Izdevīga atrašanās vieta un labi attīstīta infrastruktūra

Projekts „Varavīksnes nami 3” atrodas Rīgā, Zolitūdes ielā – starp Priedaines ielu un Gramzdas ielu. Mājoklis atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Pavisam netālu ir Jūrmalas šoseja, kas sniedz iespēju apmēram 15 minūšu laikā nokļūt Jūrmalā, lai dotos garās pastaigās gar jūru un atpūstos no ikdienas straujā ritma.

„Varavīksnes namu 3” iedzīvotāji var izmantot arī apkaimē labi attīstīto infrastruktūru – bērnudārzu, lielveikalus dažādām gaumēm („Sky”, „RIMI”, „Maxima”), kā arī būvmateriālu veikalu „K-RAUTA”. Labi attīstīta un ērta ir arī sabiedriskā transporta kustība – ik dienu kursē autobusi Nr. 8, 44, 53, kā arī mikroautobusi Nr. 234, 237, 242.

Energoefektīvs mājoklis sakārtotā un apzaļumotā vidē

Pēdējo gadu laikā ir vērojama tendence, ka izšķiroša nozīme dzīvokļa iegādē pircējiem ir ēkas kvalitātei, precīzāk - energoefektivitātei, kas ir īpaši nozīmīga gada aukstajos mēnešos, jo būtiski iespaido apkures un komunālo maksājumu apmēru. Projektā „Varavīksnes nami 3” apkuri nodrošina AS „Rīgas siltums”, katram dzīvoklim ir atsevišķa siltuma regulēšanas sistēma un siltuma patēriņa skaitītājs, kas pašiem dzīvokļa saimniekiem ļauj sekot līdzi un ietekmēt siltuma patēriņu, un tas vēlāk pozitīvi atspoguļojas arī komunālo maksājumu rēķinos.

Nozīme ir arī tam, kādā vidē atrodas mājoklis - arī par šo aspektu „Varavīksnes nama 3” iedzīvotājiem nav jāuztraucas. Teritorija ir labiekārtota un sakopta – ir uzstādīti soliņi, ierīkoti divi bērnu rotaļlaukumi, izveidoti gājēju celiņi, kā arī veikta teritorijas apzaļumošana. Iedzīvotāju drošībai daudzdzīvokļu projektam tiek nodrošināta apsardze, bet koplietošanas telpās un teritorijā ap mājām ir izvietotas video novērošanas kameras. Pie ārdurvīm ir uzstādītas sarunu iekārtas, bet, iebraucot ar automašīnu teritorijā, - automātiskās barjeras.

Draudzīgi dzīvokļa iegādes noteikumi

Dzīvokļa cenā ir iekļauta mantu noliktava pagrabstāvā, tādēļ iedzīvotājiem nav jāraizējas par to, kur glabāt dažādas sezonālas un patlaban nevajadzīgas mantas. Automašīnu īpašnieki papildus var iegādāties arī autostāvvietas atsevišķā daudzstāvu autostāvvietā.  

Izvēloties jaunu mājvietu, nozīmīga ir ne tikai dzīvokļa atrašanās vieta un kvalitāte, bet arī bankas izvēle un aizdevuma nosacījumi, kas ilgtermiņā neradīs nevajadzīgu finansiālo slogu. Dzīvokļus jaunajā projektā „Varavīksnes nami 3” var iegādāties no nekustamo īpašumu kompānijas SIA „Salvus”, kas ir DNB bankas meitasuzņēmums. Šim, kā arī citiem SIA „Salvus” pārdošanā esošajiem īpašumiem DNB banka piedāvā īpaši izdevīgus kredīta nosacījumus, piemēram, samazinātu kredīta dokumentu noformēšanas komisijas maksu, lielāku finansējuma apjomu, kas samazina pirmo iemaksu, un izdevīgākas procentu likmes, īpaši pirmo divu gadu laikā, kas būs jūtams atspaids mājokļa iekārtošanā. Vairāk par SIA „Salvus” nekustamo īpašumu piedāvājumiem var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.salvus.lv


Banku meitasuzņēmumu piedāvātie dzīvokļi jaunajos projektos ir lētāki

06.03.2013

"Nira fonds": Ārvalstu pircējiem vairs nav noteicošā loma Vecrīgas un Rīgas centra dzīvokļu segmentā

07.03.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

4

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

5

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

6

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām