Nekustamā īpašuma tirgus eksperti diskutēs par nozares attīstību Latvijā

Piektdien, 28. martā no plkst. 10:00 līdz 17:30 viesnīcā Islande Hotel (adrese: Rīga, Ķīpsalas iela 20), notiks Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA organizētā ikgadējā konference “Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?”. Tajā eksperti diskutēs par nekustamā īpašuma tirgus izaugsmes iespējām, skatot tādus jautājumus kā nekustamā īpašuma politika Latvijā, investīciju piesaiste ekonomikai un īstenoto programmu analīze, mūsdienu mājoklim atbilstošu teritoriju attīstības problēmas, kā arī citas.

Latvijas nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konferencē Haralda Burkovska vadībā par nozares attīstību diskutēs gan tādi eksperti kā LR Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša, gan Rīgas domes Mājokļu un vides, kā arī Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji. Eksperti analīzēs nekustamā īpašuma politiku Latvijā, diskutēs par jaunā būvniecības likuma ietekmi uz nekustamā īpašuma tirgu, Rīgas pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģiju un citiem ar nekustamā īpašuma nozari saistītiem jautājumiem.

Savukārt Latvijas īstenoto investīciju piesaistes programmu - termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu par nekustamā īpašuma iegādi - analizēs Andris Liepiņš, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks un Toms Veidemanis, Latvijas Privātbanku asociācijas prezidents. Tāpat konferencē plašāk tiks skatītas arī Latvijas ekonomikas attīstības iespējas un analizētas mūsdienu mājoklim atbilstošu teritoriju attīstības problēmas. Turklāt eksperti diskutēs arī par banku politiku nekustamo īpašumu nozarē, tostarp izveidoto nekustamā īpašuma kompāniju dzīves ciklu.

„Bankas ir ietekmīgs Latvijas nekustamā īpašuma tirgus “spēlētājas”, tāpēc šī gada konference ir īpaši vērtīga, jo līdzās nekustamo īpašumu tirgus profesionāļiem tajā piedalīsies arī lielāko banku nekustamo īpašumu meitas uzņēmumu pārstāvji. Eksperti dalīsies savā redzējumā gan par hipotekāro kredīti nākotni un attīstības iespējām, gan pretrunīgi vērtēto „nolikto atslēgu principu,” stāsta LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki.

Par dalību konferencē lūgums interesēties pa tālruni 67332034 vai rakstot uz lanida@lanida.lv. Konferences programma pieejama mājaslapā www.lanida.lv

Mediju pārstāvjiem par iespēju piedalīties konferencē lūgums sazināties ar Ilzi Meirupsku, rakstot e-pastu: ilze@deepwhite.lv, vai zvanot: 28377234

Atvērto durvju dienas projektā PANORAMA RESIDENCE

11.03.2014

alt

VID pārceļoties uz jaunām telpām, gaidāmas pārbīdes Rīgas biroju tirgū

12.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

5

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

6

Kopš gada sākuma dzīvokļu cenas Rīgā palielinājušās par 3,2%

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"