Šodien Ķīpsalā tiek atklāta būvniecības izstāde "Māja I 2014"

Šodien starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā tiks atklāta 28.starptautiskā būvniecības industrijas izstāde "Māja I 2014", kurā tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, kā arī aktuāli celtniecības un remonta risinājumi, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" mediju koordinatore Inese Libere.

Pasākuma atklāšanas ceremonija notiks 13.martā plkst.12 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas iela 8, Rīgā hallē Nr.2.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jurijs Spiridonovs, Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors Leonīds Jākobsons, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un izstādes "Māja I" projekta grupas direktors Andris Pencis.

Izstāde "Māja I" ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistīto nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā un Amerikā, norādīja Libere.

Šogad izstādē "Māja I 2014" piedalīsies vairāk nekā 350 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Austrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Čehijas, Itālijas, Ukrainas un Somijas - gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti būvniecības nozares uzņēmumi, kas meklē jaunas tirgus nišas, gan arī nesen dibināti uzņēmumi, kas patlaban vēlas nostiprināt savu pozīciju tirgū.

Izstādē 15.martā un 16.martā no plkst.12 līdz 16 konferenču zālē ikviens interesents kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdrošības uzraudzības inspektoriem tiks aicināts, paceļot virtuālajā mājoklī un uzzināt, kas jāievēro, lai novērstu ugunsgrēka izcelšanos, kā arī uzdot savus jautājumus par ugunsdrošības līdzekļiem.

 

Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām velonomas punktu tīkla ierīkošanai un apsaimniekošanai Rīgā!

12.03.2014

alt

Saeimas komisija: Pieprasot pirmreizējo uzturēšanās atļauju par nekustamā īpašuma iegādi, valsts budžetā būs jāiemaksā 5% no tā vērtības

13.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu