Ēdināšanas biznesa startam ārpus Rīgas Ķirsons noskatījis Ādažus

Ēdināšanas kompānija AS "Lido", kuras īpašnieks Gunārs Ķirsons iepriekš pavēstīja par plāniem agresīvi izvērsties tirgū, paplašinot uzņēmuma tīklu un realizējot vairākus vērienīgus projektus, šobrīd risina pārrunas ar Ādažu pašvaldību, lai tur kā pirmo ārpus Rīgas realizētu jaunā koncepta ēstuves projektu.

Sarunā ar biznesa portālu "Nozare.lv" uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons atklāja, ka projekta realizācijai noskatīta vieta Ādažos, netālu no jaunās "Virši-A" degvielas uzpildes stacijas. Tur iecerēts uzbūvēt ēdināšanas uzņēmuma AS "Lido" bistro - veikala koncepta "Ķirsons Māja" projektu.

Taču vēl viss ir agrīnā stadijā un nav nekādu garantiju, ka projekts tiešām tiks realizēts konkrētajā vietā, piebilst uzņēmējs.

Ķirsons skaidro, ka šobrīd notiek pārrunas ar Ādažu pašvaldību par to, vai tiks atļauts pie potenciālās ēkas izbūvēt nobraucamo ceļu, kā arī citus papildus ceļus, pa kuriem klienti varētu ērti nokļūt iecerētajā bistro-veikalā.

Bez šāda savienojuma projekta realizācija kļūst apšaubāma, liek noprast uzņēmējs. Skaidrība par to, kad un vai projekts realizēsies, būs rudenī, prognozē Ķirsons.

Kā vēstīts, jaunā koncepta "Ķirsons Māja" pirmais projekts tika atklāts apmeklētājiem pērnā gada jūlijā Stirnu ielā 32, Purvciemā, Rīgā.

Veikala un bistro, ēdināšanas konceptā "Ķirsons Māja" tiek piedāvāti jauni gaļas un kulinārijas produkti un ēdienkarte ar starptautisku pieskaņu.

Iepriekš Ķirsons "Nozare.lv" atklāja, ka tuvākajos piecos gados ēdināšanas kompānija AS "Lido" plāno agresīvi izvērsties tirgū, paplašinot uzņēmuma tīklu un realizējot vairākus vērienīgus projektus.

"Kopumā apgrozījums visā firmā aug, un esam izveidojuši labu komandu, tuvākajos gados agresīvi iekarosim tirgu. Jau tuvākajā laikā tiks sākti jauni projekti, par kuriem pagaidām sīkāk atturēšos stāstīt, bet tie sekmēs "Lido" paplašināšanos. Plānojam, ka nākamajos piecos gados kļūsim par ēdināšanas tirgus līderi Latvijā," iepriekš uzsvēra Ķirsons.

Viņš arī norādīja, ka turpmāk darbosies tikai ēdināšanas biznesā. "Iepriekšējo gadu kļūdas, pievēršoties citiem biznesiem, vairs neatkārtošu," sacīja Ķirsons.

Jau ziņots, ka tuvākajos piecos gados ēdināšanas kompānija AS "Lido" plāno agresīvi izvērsties tirgū, paplašinot uzņēmuma tīklu un realizējot vairākus vērienīgus projektus, lai kļūtu par ēdināšanas tirgus līderi Latvijā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Lido" 2012.gadā strādāja ar 27,01 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 5% palielinājums salīdzinājumā ar 25,61 miljona eiro apgrozījumu 2011.gadā. "Lido" peļņa samazinājusies vairāk nekā trīsarpus reizes - no 1,3 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 344 310 eiro 2012.gadā.

Salīdzinājumā ar 2012.gadu esam palielinājuši apgrozījumu par apmēram 11%, iepriekš provizoriskos finanšu rādītājus raksturoja Ķirsons.

Patlaban "Lido" tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens "Lido" bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 14,11 miljoni eiro (9,92 miljoni latu). "Lido" vienīgais īpašnieks ir Ķirsons.

Nekustamo īpašumu tirgū pieaug darījumu skaits virs 5 miljoniem eiro

19.03.2014

"Colliers": Notikumi Ukrainā var izraisīt Krievijas nekustamā īpašuma investoru aktivitātes kritumu vai - gluži pretēji - lielu naudas pieplūdumu Latvijā

20.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē