"YIT Celtniecība" ieguldījusi 4,3 miljonus eiro divās piecstāvu mājās projektā "Biķerziedi"

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "YIT Celtniecība" ir pabeidzis projekta "Biķerziedi" otro kārtu, nododot ekspluatācijā divas piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas Teikā, Tālivalža ielā. Projekta "Biķerziedi" otrajā kārtā ieguldītas investīcijas 4,3 miljonu eiro apmērā un izbūvēti 85 dzīvokļi ar kopējo platību 5340 kvadrātmetri, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "YIT Celtniecība" valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Jaunbūvētajās ēkās ir pieejami 33 līdz 88 kvadrātmetru lieli, vienas līdz četru istabu plaši dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. "Biķerziedi" otrās kārtas pirmais nams tika pabeigts 2013.gada novembrī, un "YIT Celtniecība" pārdošanas rādītāji liecina, ka tajā ir pārdoti jau 80% dzīvokļu.

Otrajā ēkā, kas tikko nodota ekspluatācijā, uzsākta dzīvokļu rezervācija un pārdošana, un jau patlaban ceturtā daļa dzīvokļu ir pārdoti vai rezervēti. Dzīvokļu cena "Biķerziedu" otrās kārtas mājās ir, sākot no 1400 eiro kvadrātmetrā.

Božē norāda, ka tuvākajā laikā tiks uzsākta projekta "Biķerziedi" trešās kārtas būvniecība. "Patlaban nekustamā īpašuma tirgū pieprasījums pēc vidēja lieluma kvalitatīvām dzīvojamajām platībām ar pilnu apdari pārsniedz piedāvājumu. Teika ir viens no rīdzinieku iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Daugavas labajā krastā, uzreiz pēc pilsētas centra, tādēļ varam prognozēt, ka pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunuzceltajās projekta "Biķerziedi" ēkās saglabāsies augsts," skaidro Božē.

Šopavasar "YIT Celtniecība" sāks projekta trešo kārtu, kurā paredzēta nākošās ēkas būvniecība - piecstāvu dzīvojamā ēka ar 65 dzīvokļiem, bet pēdējā kārtā tiks uzbūvēta dzīvojamā ēka kopā ar tirdzniecības centru.

Projekta "Biķerziedi" celtniecība tika sākta 2011.gadā Bajāru, Tālivalža un Biķernieku ielas kvartālā, kur līdz 2015.gadam kopumā paredzēts izbūvēt sešas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas un tirdzniecības centru. Pirmās divas piecstāvu ēkas Bajāru ielā ar 75 dzīvokļiem tika nodotas ekspluatācijā 2012.gada pavasarī. Tajās izvietotie dzīvokļi ir pilnībā izpārdoti.

Iznomātas faktiski visas nomai pieejamās, modernās industriālās telpas

24.03.2014

alt
alt

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 17.03.2014 -23.03.2014

24.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā