"LNK Industries" noslēgusi līgumu par divu tiltu būvniecību Igaunijā

AS "LNK Industries" noslēgusi līgumu ar Igaunijas Ceļu administrāciju par divu tiltu pie Tallinas robežas projektēšanu un būvniecību, kā arī citu infrastruktūras būvniecības darbu veikšanu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "LNK Group" sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Sandra Biseniece.

Noslēgtā līguma summa ir 4 088 888 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Projektu paredzēts īstenot nepilnu divu gadu laikā.

Uzņēmuma pārziņā būs arī abu veco tiltu, pār kuriem pašlaik tiek organizēta satiksme, demontāža, pagaidu tilta izveide, lai neietekmētu satiksmes plūsmu būvniecības laikā, ceļa vairāk nekā puskilometra garumā būvniecība, kā arī velosipēdu un gājēju ceļu vairāk nekā viena kilometra garumā izveide.

Abi jaunie tilti, kas tiks būvēti lielākā infrastruktūras attīstības projekta Igaunijā gaitā, atradīsies uz autoceļa Tallina-Narva un aizstās iepriekšējos, kas būvēti 1948.gadā un 1966.gadā. Tā kā ilgās ekspluatācijas laikā tiltiem bija radies būtisks nolietojums, Igaunijas Ceļu pārvalde pieņēma lēmumu veikt jaunu tiltu būvniecību.

Piemērojoties pieaugošajai satiksmes plūsmai uz Tallinu un tuvumā esošajām ostas teritorijām, abiem jaunajiem tiltiem tiks palielināts braukšanas joslu skaits. Tiem būs trīs braukšanas joslas un viena rezerves josla, salīdzinot ar divām braukšanas joslām iepriekš.

"Izvēršot uzņēmuma darbību, šis ir pirmais "LNK Industries" pārstāvniecības Igaunijā infrastruktūras būvniecības projekts. Pēdējo gadu laikā esam aktīvi iesaistījušies dažādos projektos Lietuvā, piemēram, pasažieru un kravu termināļa Klaipēdas ostā, ceļa pārvada Viļņā un tilta pāri Nemunai būvniecībā. Jaunais projekts sniegs mums labu iespēju apgūt Igaunijas tirgus specifiku," skaidro "LNK Industries" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs.

AS "LNK Industries" ir holdinga "LNK Group" uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. "LNK Industries" galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā.

"LNK Industries" 2012.gadā strādāja ar 18,1 miljona eiro apgrozījumu un guva 1,16 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Neakceptē ieceri būvēt naftas produktu termināli Daugavgrīvā

26.03.2014

"KPMG": Ekonomikas izaugsmi kavē finansējuma ierobežojumi moderniem infrastruktūras projektiem

26.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts