"LNK Industries" noslēgusi līgumu par divu tiltu būvniecību Igaunijā

AS "LNK Industries" noslēgusi līgumu ar Igaunijas Ceļu administrāciju par divu tiltu pie Tallinas robežas projektēšanu un būvniecību, kā arī citu infrastruktūras būvniecības darbu veikšanu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "LNK Group" sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Sandra Biseniece.

Noslēgtā līguma summa ir 4 088 888 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Projektu paredzēts īstenot nepilnu divu gadu laikā.

Uzņēmuma pārziņā būs arī abu veco tiltu, pār kuriem pašlaik tiek organizēta satiksme, demontāža, pagaidu tilta izveide, lai neietekmētu satiksmes plūsmu būvniecības laikā, ceļa vairāk nekā puskilometra garumā būvniecība, kā arī velosipēdu un gājēju ceļu vairāk nekā viena kilometra garumā izveide.

Abi jaunie tilti, kas tiks būvēti lielākā infrastruktūras attīstības projekta Igaunijā gaitā, atradīsies uz autoceļa Tallina-Narva un aizstās iepriekšējos, kas būvēti 1948.gadā un 1966.gadā. Tā kā ilgās ekspluatācijas laikā tiltiem bija radies būtisks nolietojums, Igaunijas Ceļu pārvalde pieņēma lēmumu veikt jaunu tiltu būvniecību.

Piemērojoties pieaugošajai satiksmes plūsmai uz Tallinu un tuvumā esošajām ostas teritorijām, abiem jaunajiem tiltiem tiks palielināts braukšanas joslu skaits. Tiem būs trīs braukšanas joslas un viena rezerves josla, salīdzinot ar divām braukšanas joslām iepriekš.

"Izvēršot uzņēmuma darbību, šis ir pirmais "LNK Industries" pārstāvniecības Igaunijā infrastruktūras būvniecības projekts. Pēdējo gadu laikā esam aktīvi iesaistījušies dažādos projektos Lietuvā, piemēram, pasažieru un kravu termināļa Klaipēdas ostā, ceļa pārvada Viļņā un tilta pāri Nemunai būvniecībā. Jaunais projekts sniegs mums labu iespēju apgūt Igaunijas tirgus specifiku," skaidro "LNK Industries" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs.

AS "LNK Industries" ir holdinga "LNK Group" uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. "LNK Industries" galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā.

"LNK Industries" 2012.gadā strādāja ar 18,1 miljona eiro apgrozījumu un guva 1,16 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Neakceptē ieceri būvēt naftas produktu termināli Daugavgrīvā

26.03.2014

"KPMG": Ekonomikas izaugsmi kavē finansējuma ierobežojumi moderniem infrastruktūras projektiem

26.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Klientu diena Klusā centra elitārajā dzīvojamā projektā J5

2

Purvciems - rajons, kur mijas padomju mantojums un mūsdienu modernisms

3

Klientu dienas Salienā: rezervē dzīvokli un saņem 1000 eiro vērtu IKEA dāvanu karti tā iekārtošanai

4

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

5

Viens no arhitekta Modra Ģelža pēdējiem veikumiem – privātmāja Mežaparkā

6

Ķīpsala – likteņupes Daugavas un Vecrīgas ainavu ieskautā sala, kur sadzīvo pretstati

City24 redaktora izvēle

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

alt

Radoši padomi mājokļa sienu "atdzīvināšanai"

alt

Dārzciema pērle – elegants dzīvoklis ar septiņām istabām