"LNK Industries" noslēgusi līgumu par divu tiltu būvniecību Igaunijā

AS "LNK Industries" noslēgusi līgumu ar Igaunijas Ceļu administrāciju par divu tiltu pie Tallinas robežas projektēšanu un būvniecību, kā arī citu infrastruktūras būvniecības darbu veikšanu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "LNK Group" sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Sandra Biseniece.

Noslēgtā līguma summa ir 4 088 888 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Projektu paredzēts īstenot nepilnu divu gadu laikā.

Uzņēmuma pārziņā būs arī abu veco tiltu, pār kuriem pašlaik tiek organizēta satiksme, demontāža, pagaidu tilta izveide, lai neietekmētu satiksmes plūsmu būvniecības laikā, ceļa vairāk nekā puskilometra garumā būvniecība, kā arī velosipēdu un gājēju ceļu vairāk nekā viena kilometra garumā izveide.

Abi jaunie tilti, kas tiks būvēti lielākā infrastruktūras attīstības projekta Igaunijā gaitā, atradīsies uz autoceļa Tallina-Narva un aizstās iepriekšējos, kas būvēti 1948.gadā un 1966.gadā. Tā kā ilgās ekspluatācijas laikā tiltiem bija radies būtisks nolietojums, Igaunijas Ceļu pārvalde pieņēma lēmumu veikt jaunu tiltu būvniecību.

Piemērojoties pieaugošajai satiksmes plūsmai uz Tallinu un tuvumā esošajām ostas teritorijām, abiem jaunajiem tiltiem tiks palielināts braukšanas joslu skaits. Tiem būs trīs braukšanas joslas un viena rezerves josla, salīdzinot ar divām braukšanas joslām iepriekš.

"Izvēršot uzņēmuma darbību, šis ir pirmais "LNK Industries" pārstāvniecības Igaunijā infrastruktūras būvniecības projekts. Pēdējo gadu laikā esam aktīvi iesaistījušies dažādos projektos Lietuvā, piemēram, pasažieru un kravu termināļa Klaipēdas ostā, ceļa pārvada Viļņā un tilta pāri Nemunai būvniecībā. Jaunais projekts sniegs mums labu iespēju apgūt Igaunijas tirgus specifiku," skaidro "LNK Industries" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs.

AS "LNK Industries" ir holdinga "LNK Group" uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. "LNK Industries" galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā.

"LNK Industries" 2012.gadā strādāja ar 18,1 miljona eiro apgrozījumu un guva 1,16 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Neakceptē ieceri būvēt naftas produktu termināli Daugavgrīvā

26.03.2014

"KPMG": Ekonomikas izaugsmi kavē finansējuma ierobežojumi moderniem infrastruktūras projektiem

26.03.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē